Metinukas mušasi

22. Feb, 01:57

Mano mazajam po 2sav bus jau metukai. Norejau suzinoti kaip atpratint nuo tokio elgesio? Jis su rankyte musa man per veida ir kitiems, na tiesiog musa ir jam juokinga, bet as parodau, kad man taip nepatinka ir vis aiskinu, kad niu niu taip daryt. Patarkit ka daryt? mano manymu per mazas jis, kad suvoktu jog jis blogai daro, bet reik kazkaip atpratint, kad tai netaptu iprociu. Aciu uz atsakyma.

13. Oct 2014, 23:20

Labas vakaras,

Jūsų vaikas taip elgiasi nes tai jam suteikia gerų emocijų, jis žaidžia ir priima tai kaip žaidimą. Jūsų geriausias elgesys būtų į tai nekreipti jokio dėmesio, ir nukreipti tą pasilinksminimą kita kriptymi.

Jaukaus vakaro,
Vika

24. Feb 2011, 14:16

mums buvo toks tarpas kai buvo emusi galva dauzyti, bet ne vien i zeme, o ir i spinta, tv, duris.Tai sesute sake jokiu budu nebarti, nesaukti, o stengtis nukreipti demesi arba tiesiog apsimesti, kad nematai arba juoktis😀 kolkas praejo tas tarpas, bet db kartais save rankomis musa, ir ziuri ka sakysi😀

24. Feb 2011, 13:57

reikia ignoruoti iki tol,kol vaikas nepradeda saves zaloti,o pas jus kadangi zaloja,tai reikia pakelti nuo zemes...na taip raso...o siaip tai bent jau mums labai labai gerai suveikia tiesiog temos nukreipimas,ka nros jai idomaus ,linksmo pradedam daryti ir visi piktumai dingsta kaipmat 😛

24. Feb 2011, 13:51

mano dukrytei 1metai ir 1menuo 😀 ji taip pat musa save, kartais visiskai ne prie ko. tiesiog eina ir pradeda sau per veida su rankyte duot. as ir jei rodau caca tada 😀 tik mane neramina labiau, kai ji ko nors negavus ar kai ko neleidus ji nusisuka nuo manes krenta ant keturiu ir dauzo galva i grindis, po to verkt pradeda, nes uzsigauna. ka daryt? ☹ kaip reaguot? ☹ neisivaizduoju

24. Feb 2011, 09:16

Mūsų dukrytei metai ir penki mėn. Ji taip pat pradėjo mušti tiek save, tiek kitus, tiek lėles. kažkur skaičiau,kad būna toks laikotarpis.Iš pradžių glosto, o paskui staigiai griebia už garbanų.Apsikabina vaiką per kaklą ir spaudžia iš visų jėgų, kartais net parverčia ant žemės. Iš šalies gan baisiai atrodo, o vaikas taip gal tik myluoja.

24. Feb 2011, 07:58

oi pazistama situacija ir beto ji dar ir save musa..na bet save jau vis reciau...tai kai ji pradeda tai daryt,paimu jos rankyte ir darau caca 😀

24. Feb 2011, 00:54

o as esu uz mazas bausmes, kad zinotu, kad negerai daro😀 aisku proto ribose

24. Feb 2011, 00:04

as tai neduodu atgal ir neduosiu,psichologai to nepataria,as ju klausau 😛 😃

23. Feb 2011, 16:39

o atgal duodu, po to nebesimusa kuri laika😀

23. Feb 2011, 16:32

gerai😀

23. Feb 2011, 15:38

skaiciau straipsnius kelis,kur aiskina,kodel jie taip daro,tai jie daro neblogo linekdami,o del to,akd jiems labai patinka viena ir ta pati reakcija...isivaizduokit,duodi ir vis ta pati mamos reakicja 😃 nu tikrai juokinga 😀 mes tai iskart,aki suduoda darom caca,kad ir ji vel duoda ir vel,as su jos rankyte darau caca,stengiuosi nesakyti,akd negalima,nes tada dar labiau nori 😃 ir stengiuosi nerodyti jokios reakcijos,jei iseina 😃nors kta syki uzvozia gerai 😃 psichologe patars tikslaiu ka daryti,o jei nesulauksit jos atsakymo,tai turiu knga tik dar neeprieijau iki vietos,kai vaikas musasi,jei ka parasysiu,ka ten raso 😉

23. Feb 2011, 15:07

😀

22. Feb 2011, 13:57

Mano mazajam po 2sav bus jau metukai. Norejau suzinoti kaip atpratint nuo tokio elgesio? Jis su rankyte musa man per veida ir kitiems, na tiesiog musa ir jam juokinga, bet as parodau, kad man taip nepatinka ir vis aiskinu, kad niu niu taip daryt. Patarkit ka daryt? mano manymu per mazas jis, kad suvoktu jog jis blogai daro, bet reik kazkaip atpratint, kad tai netaptu iprociu. Aciu uz atsakyma.