Mergaitė - mušeika

23. Aug, 03:30

musu mazoji mergyte kuriai dabar yra 2.7 metuku yra labai grazi miela mergaite,tik turime tokia problema kad ji yra labai didele museika o ypac kencia sese kuriai dabar 7 metukai,bandziau bausti uz musimasi ir dirzeliu,ir graziai kalbejau aiskinau ji net negirdi manes,nezinau kaip jai iaiskinti kad ji nebutu tokia grubi museika juk ji mergaite turetu buti svelni ir paklusni.gal galit ka patarti is anksto aciu.

30. Mar 2012, 21:40

mano vaikinas ir pradejo msutis, darzelyje skriaudzia vaikus. teko su juo rimtai ir grieztai pakalbeti, paaiskinti, ir gavo bausme - nemato savaite laiko megstamo filmuko, bet atrado nauju veiklu ir be jo. atrodo, kad musu kalbos dave vaisiu, aukletojos sake, kad vel ju klauso, nesimusa. siaip, is jo elgesio galima pasakyti, kada jau ruosiasi musti, tada stabdau, ir sakau, tu nemusk, o mums sakyk, ka kartu zaidziantis tau daro blogai, tu geriau pabark, pamokyk, kaip reikia zaisti, bet nesimusam

21. Mar 2012, 20:01

Mamikes,nagi pasiskaitykite straipsnius internete del sios problemos,tikrai yra ka paskaityti. "Paguglinkite"-"vaikas musasi"

19. Mar 2012, 15:27

oi pas mus lygiai tokia pat problema kaip ir visu cia pasisakiusiu mamu ☹

19. Mar 2012, 12:26

sveiki, noretume konstruktyvaus pakomentavimo ir problemos sprendimo patarimo. Mergaite dabar yra 2 metuku (issivystimo lygis ~1,6 m. neisnesiotuke). Pastebejom, kad musa kai kuriuos bendraamzius. Kartais del to, kad atima zaisla, kartais del to, kad pati nori atimti ir jai neduoda. O kartais - siaip, profilaktiskai - tiesiog del to, kad i ja stovi priejes ir ziuri. Nuvaziavom pas visiskai bendraamzi vaika (4 dienu skirtumas), likimo drauga ir ji priejusi muse su kaladele tiesiai i veiduka! Taip nepatogu pries to vaiko tevus pasidare☹ Nezinojom, kaip reaguoti. Nezinom, kodel ji sitaip pradejo elgtis? Mes nesimusam nei tarpusavy, nei vaiko nemusam. Blogo pavyzdzio kaip ir nera. Tai kodel musasi? Ir kaip reikia tuo metu elgtis tevams?

29. Oct 2011, 14:15

sveikos 😀kai mano dukrytei buvo 2 metukai,tai ji labai skriausdavo savo pussesere.tampydavo uz plauku,kandziodavo,musdavo.ir nieko as jai negalejau padaryt,tiesiog vienu metu tai liovesi.aisku drausti ir gedinti reikia,bet tai praeis,na bent jau mano tokia patirtis.o dabar jai jau 7metai ir ji labai svelni mergyte,jokio agresyvumo joje nera 😀

29. Oct 2011, 13:54

Tiesa, be pagrindo vaikai nepasidaro pikti, Bet, kad liptu ant galvos, sakau perkeltine prasme taip pat negalim leisti. Vaikas turi zinoti, kas vadovas. As bandau su saviskiu susitarti, bet mums dar sunkiai tai gaunasi.

25. Oct 2011, 12:23

mielos mamytes, jus dar butinai apsidairykite savo mazuju aplinkoje...
galiu papasakoti is savo patirties.sese buvo vyresne 4 metais, gudresne😀 ir mane musdavo (smarkiai) tik tada, kai niekas nematydavo.niekaip negaledavau apsiginti, todel kai rasdavau proga - kersydavau, ir visai budavo nesvarbu kas mato.taigi museika buvau tapusi as.ir tik dabar kai jau suaugusios, ji kartais mamai papasakoja kaip budavo is tikruju.....mama net pati pripazino, kad neisivaizdavo tuomet kas dedasi, ir negaledavo tiketi ne viena, nes abi myli tai juk vienodai.
gal jusiskius kazkas ir skriaudzia, todel jie kiekviename mato gresme ir is anksto puola gintis, tarsi apsidrausdami...? nes patikekite manim, be pagrindo, is niekur nieko vaikai nepasidaro pikti....

13. Sep 2011, 19:57

mano sunus 1.4metu kandziojasi, ypac kai kas bando atimti is jo koki zaisla. Jis jau eina i darzeli,deja sita problema isliko.... nezinau ka daryti.... gal kas galit patarti??? aciu

05. Sep 2011, 23:18

Lauksim psichologes!!!

05. Sep 2011, 15:06

man irgi idomu, nes pas mus irgi prasidejo rankytes kinojimai su sakymu eiks is cia ir musiu

05. Sep 2011, 14:48

Maniski 2.5 metu irgi musasi. Kartais nei is cio nei is to duoda man ir vaikams kur papuola. Ir jam ne motais jai man skaudejo, kad as verkiu. Ir kalbetis bandziau ir graziuoju ir piktuoju, o njis savo vistiek. Kieme sutiko vaika su savimi lygu, kuris irgi musasi , ir spajudesi, ir nei vienas nenusileido, kol mamos neisskyre. Tiesiog nuleidau rankas, nes jau neturiu ir nezinau kaip sneketi, kaip su siena. Gal sutiks vyresni, kuris jam smarkiau uzduos ir pajus, ka tai reiskia???? Ka mano psichologe? Kodel vaikai musasi. Ziuredamas filmukus kovinius is kart maniskis sako, kad negerai jie daro. Nu nu nu jiems. Ir perjungia kanala. Bet realybeje kitaip. Net neklauso, kai jam aiskinama ☹

29. Aug 2011, 13:35

manau musti tikrai nereikia ir net negalima,nes ji manys jog taip ir reikia spresti problemas,mus kitus vaikus..manau reikia tiesiog daug aiskinti ramiu balsu,duoti kazkokiu pavyzdziu...o,kai ka gero padaro butinai pagirti.kad ne vien butu tik tas zodis -Negalima...vaikai kurie musasi,tuom stengiasi kazka pasakyti,isreiksti savo norus,nes gal but kitaip nemoka.todel reikia bandyti mokyti isreiksti savo jausmus kitais budais.sekmes😀

29. Aug 2011, 13:19

Nezinau, mums dar nedaug metuku, tiesiog viena pazystama sake, kad jos sunu darzeluje nuo musimosi atpratino tiesiog gedinant vaika 😀 Kai tik uzploja kam, ramiu, bet labai nusivylusiu balsu ji gedina. Na, gal pades...

29. Aug 2011, 13:02

Panasaus amziaus ir mano dukryte musdavo vaikus kieme,vos spedavau gaudyti jos iskelta rankyte. Galvoju,kad tokio amziaus kaikuriems vaikuciams atrodo,jog pasaulis pries juos kovingai ir priesiskai nusiteikes 😀 Kartais,kai ji uzgaudavo kita vaika,as su jos pacios rankute suduodavau jai atgal ir klausdavau,ar patinka? Aiskindavau,kad ir kitam vaikuciui nepatinka. bet manau,kad elgiausi neteisingai,gal reikejo tiesiog ramiai kalbeti ir kalbeti.... Isaugo ta kovinguma pries kitus ir tiek. Greiciausiai taip bus ir su Tavo mergyte 😀

23. Aug 2011, 15:30

musu mazoji mergyte kuriai dabar yra 2.7 metuku yra labai grazi miela mergaite,tik turime tokia problema kad ji yra labai didele museika o ypac kencia sese kuriai dabar 7 metukai,bandziau bausti uz musimasi ir dirzeliu,ir graziai kalbejau aiskinau ji net negirdi manes,nezinau kaip jai iaiskinti kad ji nebutu tokia grubi museika juk ji mergaite turetu buti svelni ir paklusni.gal galit ka patarti is anksto aciu.