menstruacijos po gimdymo

16. Feb, 07:58

sveikutes,gimdziau pries 6savaites,siandien ryte lyg ir susirgau menesinemis,tik nezinau ar cia galima pavadinti menesinemis (tepliojimas kraujingomis isskyromis) ,ar kam taip buvo ?ar neturetu iskart po gimdymo buti gausios menesines?pilva skauda,tik nesuprantu ar cia dar pagauses,o gal kazkas netaip ? pas daktare apsilankymas ,tik pirmadieni.

Ziv Ziv 24. Nov 2020, 13:23

Laba diena. Sena tema, bet gal atgaivinsime. Pirmosios mėnesinės po gimdymo jau buvo. Sirgau tvarkingai, keletą mėn. Tada jos dingo(jau 2mėnuo). Testai neigiami. Dar reguliariai maitinu vaikelį krūtimi. Ar normalu, kad pradingsta mėnesinės? 😀

10. Mar 2015, 10:59

Sveikos mamytės, gal kas galite patarti ar susidurėte su tokia problema. Aš 2013 m. pagimdžiau mergyte, ją maitinau 1,2 metų. Nustojau maitinti rugsėjo mėn,po maitinimo praėjo 8 mėn. bet aš dar nesusergu, net su dufastonu nesusirgau, ginekologe neatranda nieko, gal kas galite ka patarti? iš ankto dėkoju.

27. Apr 2014, 17:37

Man dare cezaruo pjuvi pries truputi daugiau nei du men tai kraujavimas truko neilgai poto po kokio men prasidejo menesines ilgos ir skaudzios(,nemaitinu krutimi) pries pora dienu turejo prasideti menesines betju nera tai nzn ka net galvoti.testa darytis baugoka 😥

18. Feb 2013, 17:33

tokia mintis kilo, kalbejausi su seimos daktare ka patartu,kad nereiketu pas gin eiti tai patare nusiraminti ir pailseti

blogietee blogietee 18. Feb 2013, 17:25

ir per tiek laiko nekilo mintis pasitarti su gydytoja?

18. Feb 2013, 17:07

as jau nesergu 2menesius,bet pas mane jos niekada nebuvo reguliarios. bet taip ilgai nesu laukiusi

blogietee blogietee 18. Feb 2013, 17:04

na baisu ar nebaisu, laukti tikrai dėl baimės neverta.. kiek laiko jau kaip dingę?

gintarerei gintarerei 18. Feb 2013, 17:03

man buvo panasiai. Pogimdymo baigiau kraujuoti jau po geru poros savaiciu visiskai, o dar po keliu vel pradejau kraujuoti. Viskas tesesi apie savaite, ramiai ir baigesi. Tada ejau pas gine apziurai po gimdymo ir sake, normalu, gali buti menesines, nes viskas sugije puikiai. Praejo menuo ir menesiniu nesulaukiau iki pat dabar, kai maziui buvo 8,5 menesio. Pasirode menesines, gausios, truko savaite, tik aciu dievui neskaudejo taip kaip pries gimdyma (anksciau net vaistus stiprius nuo skausmo vartodavau). Laukiu kito menesio ir ziuresiu kaip toliau bus. Vis dar pati maitinu, bet gerus pora menesiu jau tik vakare, nakti ir ryta, taigi manau jau grizta mano reprodukcines funkcijos 😀 manau kiekvienos moters organizmas skirtingas ir gali visko po gimdymo buti, svarbiausia pastebeti nerima keliancius ir kazkokius neaiskius pozymius 😀

18. Feb 2013, 17:03

bijau ir pagalvoti jei testas teigiamas. ryt reikes pasidaryti testa

blogietee blogietee 18. Feb 2013, 17:00

tai prasme saugojotės ištraukimo būdu? daryčiau testą nelaukdama..

18. Feb 2013, 16:59

nemeluosiu bijau testo atrodo,kad saugomes,nu bet buvo tokiu kad nespejo...

18. Feb 2013, 16:56

nu apie tai jau pagalvojau, bet kazkaip abejuoju

blogietee blogietee 18. Feb 2013, 16:51

Jette, o testo nepuolei darytis?

18. Feb 2013, 16:49

As po gimdymo susirgau po mazdaug menesio, bet mano mmm buvo nereguliarios,visad budavo mazdaug kas 28d,o veliau kas 30-35 dienas.

18. Feb 2013, 16:32

labas mamytes, as tris menesius sirgau normaliai du menesiu tepliojo,o dabar visai pranyko nors turiu 8menesiu mazyli. pas daktare dar neskubu lekti nesu is opiu,bet darosi neramu, gal kam taip yra, o gal ir patarinu gauciau

blogietee blogietee 17. Feb 2013, 16:26

tikrai po gimdymo viskas gali pasikeisti, aš prieš sirgdavau gausiai, po gimdymo jau skaitau ne sirgimas o tepliojimas..

17. Feb 2013, 16:24

siaip gerai butu,kad negausiai sirgt as nieko pries buciau,tik va keista paciai pasidare sakau pastovei kaip is kibiro budavo 😃 o cia vos vos,tai ir issigandau,pilva skauda nezmoniskai,o tik teplioja,na bet dabar jau viskas gerai,net daktarej pasiskambinau,tai apramino,kad maziau skaityt,nes po gimdymu visko buna 😃

blogietee blogietee 17. Feb 2013, 15:41

man pirmosios buvo tikrai daug vėliau nei po 6 savaičių.. gal pusę metų nuo gimdymo nesirgau.. o kai prasidėjo, tai tik tepliojimas ir taip jau treti metai 😉

17. Feb 2013, 15:27

iskart po gimdymo,turejau omeny pirmasias atejusias menesines,pabreziu,o ne kraujavima pagimzius,o kiek skaiciau,tai visur raso viena ir ta pati,kad menesines turetu (butent pirmosios)buti gausios,o jei tepliojimai,tai reiktu kreiptis i gyditoja,kad apziuretu,ar nera nestumo,infekciju ir t.t.. ir tuo labiau jei tepliojimus lydi nemenki pilvo skausmai vertetu sunerimti,todel cia ir parasiau pasiteirauti gal kam panasiai buvo ir nieko cia visgi blogo,o tu ali galejei tiesiog pasitikslinti mano klausima parasydama,kad nesupratai klausimo,ir buciau patikslinus,o ne iskart replikuot kas imanoma kas ne,lyg as buciau visiska durne,kad pagimdzius antra vaika nesuprasciau ,kad po gimdymo nekraujuoti neimanoma 😀) ne pirma kart pastebiu,kad cia su naujokemis mamos buna labai nedraugiskos(ne visos,bet...) as linkusi buciau bendrauti draugiskiau,tikrai,o ne iskart zmogu kvailiu padaryt! 😀 visgi susirgau normaliai jau ,tai ramu,tik va bijosiu cia MK rasyt ir klausti kas domina,nes po to vel kokiu nesusipratimu iskils.

16. Feb 2013, 21:16

pabreziu tavo parasytus zodius ISKART PO GIMDYMO

16. Feb 2013, 21:15

Man taip buvo, pirmosios mėnesinės buvo irgi maždaug po 6 sav., labai negausios, vos vos skausmingos. Keista buvo, nes maitinu. Tikrieji mėnesinių džiaugsmai, kai buvo tikrai gausios ir nerealiai skausmingos prasidėjo dar po gerų 2 mėn., sirgau gausiai gerą sav. Trečiosios mėnesinės prasidėjo net nepraėjus 3 sav., buvo jau normalios, kitos jau lyg ir reguliarios, ne tokios gausios ir ne itin skausmingos. Sakyčiau tikrai ne visoms ir nebūtinai pirmosios turi būti itin gausios, jei skaitai, tai apie tai irgi daug rašo.

16. Feb 2013, 21:13

as nesigincysiu,bet tu tiesiog parasei AR NETURETU ISKART PO GIMDYMO BUTI GAUSIOS MENESINES? tu pati netiksliai parasei

16. Feb 2013, 21:01

na tada turbut nelabai supratai ka parasiau, manau visom cia aisku kad po gimdymo nekraujuoti neimanoma,o pagal mano parasyma turejai suprasti,kad kalbu apie menstruacijas,o ne apie kraujavima po gimdymo,o tai juk skiriasi 😉kalbu butent apie pirmasias menesines po gimdymo,o ne apie ir taip aisku kraujavima kai pagimdai .o as cia parasiau,kad sulaukciau pasisakymu ar kam taip panasiai buvo,o kas imanoma kas ne as ir pati zinau,zmogus skaitantis esu 😀

16. Feb 2013, 20:51

pagal tavo parasyma suprantu kad iskart po gimdymo nekraujavai,o tai neimanoma

16. Feb 2013, 19:58

sveikutes,gimdziau pries 6savaites,siandien ryte lyg ir susirgau menesinemis,tik nezinau ar cia galima pavadinti menesinemis (tepliojimas kraujingomis isskyromis) ,ar kam taip buvo ?ar neturetu iskart po gimdymo buti gausios menesines?pilva skauda,tik nesuprantu ar cia dar pagauses,o gal kazkas netaip ? pas daktare apsilankymas ,tik pirmadieni.