Membrane sweep (membranų atskyrimas)-gimdymo sužadinimas

22. Dec, 02:42
Membranos atskyrimas-tai makšties apžiūros metu atliekama procedūra,kai gydytojas ar akušeris pirštu atlieka sukamuosius judesius gimdos kaklelyje,lyg ji valytų,tokiu būdu atskirdamas membranas nuo gimdos kaklelio. Ši procedūra padidina tikimybę prasidėti naturaliam gimdymui. Be to,sumažėja kitų gimdymo sužadinimo priemonių poreikis. Ši procedūra paprastai siūloma visų apsilankymų pas gydytoja ar akušeri metu po 38-os nėštumo savaitės. Ar teko susidurti su šia procedūra? Ar skausminga? Dar rašo,kad po procedūros galimas mažas pakraujavimas,tai ar greitai kraujavimas baigiasi? Per kiek laiko prasideda sarėmiai?
23. Dec 2013, 21:50

Nu man kai dare tai skaudejo, ir isejus is kabineto jauciau dar kokia valanda, gal del to ir suveike, kad stipriai padare.

23. Dec 2013, 20:50

Man skaudejo tai tiktai,net suklykiau. O patepe tikrai nedaug ir ikloto nereikejo. Kai mane pagulde i gimdykla ir nebuvo jokios veiklos tai dare kokius 5 kartus,nes nesivere kaklelis,tai tik siuo budu ji pravere iki kokiu 5 cm o gal net 6 cm, kadangi dar laseline buvo su skatinamaisiais tai po to prasidejo veikla. O po sios proceduros nieko neskaudejo.

23. Dec 2013, 20:27

Per pirmaji nestuma nieko nezynojau apie ta procedura,bet man atrodo man ja dare.pamenu per viena patikrinima tikrai skaudejo,as jai sakiau skauda o man sake tik atsipalaiduot.paskuinpasake gal gali truputi patepliot.bet nepamenu kada prasydejo gimdymas,bet tai buvo paciam gale.tai gal visgi man tai dare.

23. Dec 2013, 19:29 kristinka17

O po proceduros skaudejo?

23. Dec 2013, 19:25

ne, as nesiruosiau daryti, bet midwife kazkaip uzsiciklino kad darom ir sutikau. Man netepliojo taip, kad iklotu reiktu, vos vos.

23. Dec 2013, 18:42

O jus is anksto zynojot kad ta procedura bus atliekama? Nesineset kokio ikloto? Po proceduros neskaudejo?

23. Dec 2013, 18:41

Na idomu idomu kaip cia man bus...

23. Dec 2013, 18:40

Tai va ir sakau gal buna kad stipriau padaro ir tada suveikia

23. Dec 2013, 18:37

As cia taip surasiau neaiskiai, cia valandos, taip skaudziai padare, kad net nebuvo man minciu kad nesuveiks. Man tepliojo nezymiai labai.

23. Dec 2013, 18:03 kristinka17

Ai cia apie valandas as galvojau apie dienas sneki 😃 na tada labai greit suveike 😀

23. Dec 2013, 18:00 kristinka17

Bet ilgokai teko palaukt.tepliojo visa laika?

23. Dec 2013, 17:43

Man irgi dare, suveike labai greitai, isejusi is gydytojos kabineto supratau, kad jau ilgai nestumas nesites 😀 3 dienos padare sweep o 9 vakare prasidejo saremiai.

23. Dec 2013, 17:09

Daro daro,ypac jei yra pernesiojimas. Man dare kelis kartus bet nieko absoliuciai. Buvo skausminga ir tepliojo. Bet tik tiek. Beliko tik guldyt ir skatinti. Man net skatinti ( vaistais) turejo nemazai suleisti,nes veiklos jokios nebuvo. Norejo cezari daryt,bet paskui netiketai prasidejo veikla ir gimdziau naturaliai. Bet sita procedura man nebuvo veiksminga.

23. Dec 2013, 17:04

Bet va Deimantei darė per abu nestumus tai reiskia lietuvoje atlieka sia procedura

23. Dec 2013, 17:03 braske80

Aisku nenusimanau,bet gal prastai padare?

23. Dec 2013, 16:50 Ingaa

Gal, reiks paklaust savo gyd.

23. Dec 2013, 16:48

Nebutinai po sitos proceduros pajudes ledai. Man ja dare ir nors buvo patepliojimas niekas neivyko ir turejo skatinti.

23. Dec 2013, 16:33

Gal ir daro tiesiog reik uzsiminti apie tai

23. Dec 2013, 15:52

Lietuvoj, manau, tokios apžiūros dar tamsus miškas daugelyje ligoninių.

23. Dec 2013, 13:24

Taip tikrai ta apziura visiskai kitokia,nes pirstais gydytoja atskyria membrana (prakrapsto gimdos kakleli) taip dirbtynai sukeldama gimdyma.o po to pakrapstymo ir buna kraujo.po paskutines apziuros man buvo siek tiek kraujo,bet per patikrinima visiskai neskaudejo tai kas tepliojimas nieko nereiske

23. Dec 2013, 12:56

Konkrečiai šios procedūros nedarė ir pirmąkart girdžiu apie tai, tačiau 37 sav. per apžiūrą ant kėdės gan nemaloniai apžiūrėjo ir vakare prasidėjo tepliojimas, kuris ir baigėsi, tačiau vistiek vykau į ligoninę, paguldė, tačiau kiek supratau ir kiek sakė medikai, be reikalo vykau, nes tepliojimas nėštumo metu po apžiūros ant kėdės nieko nereiškia, jei neprasideda kažkas rimčiau. Aišku, ši procedūra visiškai kitokia, manau.

23. Dec 2013, 12:00

Atsyprasau praleidau kai rasei kad nedidelis tepliojimas 😀

23. Dec 2013, 11:59

O del ko tau dare? Labai kraujavo?

23. Dec 2013, 11:58

Na ji manes klause kaip jauciuosi,sakiau labai pavargus,visur skauda... na pasiskundziau ir tada uzsiminiau kad uk daro sia procedura.sako ir cia daro tik nuo 38sav.o man rytoj bus pilnos 38sav ir sake padarys.na cia sake daro visoms (jai nori) taip isvengdami pernesiojimo

23. Dec 2013, 11:33

Ar greitai atliekama si procedura?

23. Dec 2013, 11:33

Ši procedūra man rytoj numatoma tai idomu kaip ten ir kas.girdejau,kad UK ji atliekama visoms.vienos sako skauda,kitos sako nemalonu.siaip ir bijau ir laukiu