Mažai kalba: ar tai normalu?

02. Feb, 09:51

sveiki turiu du berniukus vienam jau 2m7men.,man sesuo vis kartoja, kad mano vaikas atsilikes nes dar normaliai nekalba.negaliu pasakyti kad jis visiskai nieko nekalba pasako siuos zodzius: mama,tete,baba,sesk,duok,dek,ciuce,teta,nera,gerk,va,te,popa. noreciau suzinoti ar normalu kad tiek tik pasako ar reiktu kreiptis pas daktara?

28. Apr 2013, 17:02

mano sunus yra 2.6m,lanko darzeli,tai aukletoja sako,kad mazai kalba.kalbejime pazanga yra padares ir ne maza nuo to kai pradejo, bet labai issiblaskes.gydytoja parase siuntima,tai jau pradejom lankytis pas logopede

14. Apr 2013, 17:02

sveikos mamytes mano dukrytei 2m ir 9men ir mazai kalba supranta tai ka as sakau parodo man ji bet kalba skiemenims patarkit kaip lavinti dukrytes kalbejima kad aiskiai tartu o ne skiemenims nes visi keistai reguoja kaip tokio amziaus vaikas nekalba labai gerai o skiemenis arba savo kalba

10. Apr 2013, 18:33

Maniskiui 2m ir 6 men.viska puikiai supranta, parodo, atpazysta. Pasaku skaitom labai daug, kalbam nuolatos nes esu pati plepute, bet stai sunelis mazai sneka, nors moka pasakyti ta zodi is principo nesako 😀 o ir vyras mano nera kalbus 😀))

02. Feb 2013, 14:02

nieko prakalbes mano sunui ant nosies 4metai dar kalbam ☹ bet kalbam

02. Feb 2013, 12:45

aciu mielosios dabar zinau uztikrintai kad viskas bus gerai ir kad mano berniukas nera isskirtinis

02. Feb 2013, 11:57

mano sunui siuo metu 2 m ir 5 men o jis sneka ir gana mazai kaika savo kalba kaika kartoja aisku yra ir normaliu zodziu bet as visai nesijaudinu kada ateis laikas tada kalbes😀

02. Feb 2013, 11:47

neseniai žiūrėjau laidą apie kalbos raidą, taigi 1metų vaiko sakinys susidaro iš 1 žodžio, 2 metų iš dviejų, 3 - iš trių, ir t.t. Be to vaikai skirtingai vystosi, mano vyresnėlė 2,5 metų pasakas sekė, kitiems vaikams kitaip gal sekasi. Viena tiesa kaip sakė Ginratė - daugiau su vaiku kalbėkit, pasakas sekit, nupirkit kompaktą su pasakom ir leiskit vaikui. Ir dar - nepergyvenkit, šaunus ir normalus pas jus vaikas😀

02. Feb 2013, 11:35

Mano broliukas normaliai sneketi pradejo tik 3metu,nors tikrai viska suprasdavo,kazka pasakydavo,vis tylejo,savo sneka snekejo ir paskui labai staigiai menesio begyje pradejo graziai,svariai ir daug sneketi 😀 taigi manau nera ko nerimauti,kiekvienas vaikutis yra kitoks ir jokiu budu negalima ju lyginti 😀

02. Feb 2013, 10:48

Turiu 3 vaikus,is ju tik pats jauniausias pradejo labai anksti kalbet(mazdaug 1,5metuku)o berniukai isvis veliau prabyla,daznai iki 2 metu nieko nekalba,nors viska supranta,jei matai,kad vystymosi raida nesutrikus,tad viskas bus gerai,visi vaikai skirtingi😀net suauge yra ir tyleniu ir labai dideliu plepuciu😃

02. Feb 2013, 10:41

aciu jums nuraminot mane nes as labai pergyvenau verkiau galvodama, kad tikrai turime beda, o kalbet labai daug su juo kalbame ir suprasti jis labai viska supranta jo mastymu esu nustebusi viska zino ir supranta net uz mane geriau gudrus vaikis auga.

gintarerei gintarerei 02. Feb 2013, 10:37

lyginti tikrai negalima, kiekvienas individualus veikas, o jei paciai neramu pasiteiraukite specilistu, bet manau viskas yra gerai. Viskas areina savaime, o jei norite paspartinti maziuko kalbejimo igudzius, daugiau kalbekite su juo, skaitykite pasakas, eilerascius mokykites 😉 sekmes!

02. Feb 2013, 10:34

matot jos vyro sesuo ir turi berniuka ir jis jau 2metuku viska kalbejo tai ji lygina mano vaika su jos vyro sesers berniuku

02. Feb 2013, 10:22

atsyprasau bet tavo sesuo pati turbut atsilikus.viskas cia normalu.sneka vaikas tai ko kabinetis.

02. Feb 2013, 09:51

sveiki turiu du berniukus vienam jau 2m7men.,man sesuo vis kartoja, kad mano vaikas atsilikes nes dar normaliai nekalba.negaliu pasakyti kad jis visiskai nieko nekalba pasako siuos zodzius: mama,tete,baba,sesk,duok,dek,ciuce,teta,nera,gerk,va,te,popa. noreciau suzinoti ar normalu kad tiek tik pasako ar reiktu kreiptis pas daktara?