mano gimdymas...

17. Oct, 09:19 maziuke62 maziuke62

Papasakosiu savo gimdymo istorija...

Terminas buvo liepos 12 diena :) 

nestumas nuo pat pradziu buvo lengvas, bet ipusejus pradejo darytis sunku, pradejau sunkiai vaikscioti, greitai pavargdavau ir daznai sirgdavau..paskutines 3 savaites buvo baisios....likus 3 savaitem iki gimdymo prasidejo paruosiamieji saremiai....skausmas idomus , uzeina ir praeina...Lekiu pas ginekologe klausti kas cia vyksta?

o ji "užlaipina" mane ant kedes apziurai.. na ir ka 1cm atsidares , vandenukai vietoj, niekas nevyksta... Penktadienis- paguldo i ligonine, prieziurai ir ankstyvo gimdymo stabdymui ( jai jis prasidetu), guliu, guliu ir guliu.... niekas nesidaro... Pirmadieni paleidzia namuciu.. gryztu dar karteli perziuriu sudetus mazylio daiktelius ir vel laukiu susitikimo su juo...

Ramiai praeina savaite...Ketvirtadienis Liepos 3 d.skaua pilva, padaugejo isskyru as ir vel pas ginekologe ant kedes... Patikrina vis dar 1cm. padaro kraujo tyrimas, va ir slapimo taku uzdegimas ir vel i ligonine...vel savaitgalis praleistas ligoninej, tik si karta visas dienas "myniau" ligonines kolidorius kad greiciau atsidarytu kaklelis...Pirmadienis liepos 7d. as ir vel namuose.:) 

Visa savaite ejau , ejau ir ejau kiekviena minute laukdama susitikimo su mazuoju Danieliuku :)

Ketvirtadienis. Liepos 10d. Puiki diena, sauleta nuostabi diena :) Apie 16val. uzejo skausmai, nestiprus kenteti galima ...kaip visada pamaniau kad tai tik paruosiamieji...kepu lietinius, darau "tingini"... skausmas tik stipreja...pagulejau,gryzo 17val. vyras is darbo, pavalgem ir vel pagulejau... skausmas kas 10min... vis stipreja... 21val as jau ligoninej, ir vel ta kede :) apziuri, o dar tik 2cm atsidarymas, pagal ginekologe tureciau gimdyma paryciais, paleidzia namuciu... visa nakti vaikstau su skausmais kas 7min,5 min ir vel 7min...

Ryte Liepos 11d. 6 val ryte as vel i ligonine, paguldo prieziurai... istempiau visa diena su skausmais laukdama susitikimo su mazium :) 

vyras po darbo atvaziavo aplankyti, snekames, juokiames ir pradejo lyti... po kiek laiko prasidejo rimtieji saremiai, vis tiprejantys ir keliantys vis didesni skausma...darosi baisu, nemiegojau visa nakti , tai dar ir silpna, pradejo pykinti, o stai ir blogiausias dalykas-vemimas, kuris labiausiai mane isvargino...Vyras palaike mane per saremius...Galu gale paskutinis patikrinimas 1val. nakties... gryztu i palata, begulint nubega vandenukai ir pamastau PAGALIAU...Keli geri stumimai ir jau pamatau savo maziuka...melyna, nekvepuojanti.. tuoj i panika ir is baimes sustingau, nei zodzio negalejau istarti..sesele maziuka issinese i kita patalpa... guliu ir nieko nezinau..po kiek laiko isgirstu kaip sucypia mano mazius, palaima...sirdis pilna dziaugsmo...atnesa man ji ir negaliu patiketi, kad tai musu su vyru kurinys lauktas 9 menesius :) maziukas gime 50cm ir 2kg 958g. :) 

stai tokia musu istorija :)

21. Jan 2016, 13:01

Labai vaizdziai ir graziai aprasyta, net susigraudinau,. och tie hormonai 😀