Manikiūro kursai

05. Jan, 06:11

Sveikos mamytės ;) Noriu jūsų pasiteirauti, gal kuri iš jūsų lankėte manikiūro kursus? :) Baigiau vidurinę, dabar baigiu mokslus ir igysiu specealybę, kuri manęs visiškai netraukia.. Tai norėčiau pasibaigti manikiūro kursus ir užsiimti gelinių nagu priauginimu. Gal kuri mamytė pasidalins savo patirtimi ar bent kažką žino nuo ko pradėti, ar iškart ir kokių priemonių reikia, kur geriausiai moko ir t.t Iš anksto Jums dėkoju! ;)

Vytaute Tub Vytaute Tub 06. Mar 2019, 14:49

Aš jei Kaune, rekomenduočiau IVI studija manikiūro kursus. Pati buvau nagų priauginimo kursuose modeliu, tai per visą dieną mačiau, kaip dėstytoja Irma kruopščiai ir išsamiai viską pateikia, aiškina, o mokinių rezultatas tikrai nustebino, nors jos tai darė pirmą kartą savo gyvenime. Kursų dėstytoja yra ir čempionatų teisėja, tarptautinė instruktorė. Todėl ruošia ir meistres įvairiems konkursams. Užtai pas ją tikrai gausite kokybiškas žinias.

Justina86 Justina86 16. Jul 2018, 23:32

Jeigu domina kursai Šiauliuose, rekomenduoju http://www.mokymocentras.lt Galima mokytis dieną arba vakare. Tikrai verta dėmesio mokymo įstaiga. Labai kokybiškai moko, visas priemones duoda.