Mamytes 2014. Vasario menesiuko :)

02. Sep, 06:27

Mano pirmas nestumas ir pasidalinkit patartimi , bijau gimdymo ir bijau to laikotarpio kai grysiu is ligonines :((

Goda_Mamyciuklubas.lt Goda_Mamyciuklubas.lt 03. Dec 2013, 10:30

Mielosios, norime pakviesti šį penktadienį į nėštukių mankštą. Nesvarbu, kuris mėnesiukas, bet tikrai naudinga informacija. Mankšta vyks Vilniuje studijoje Vija Pinavija. Registracija čia:
http://www.mamyciuklubas.lt/nestumas/nestutes-kvieciame-pasimankstinti-gruodzio-6-d-vilniuje-registruokites-jau-dabar-28265/

redaktorė Goda

16. Sep 2013, 21:51

deja viskas uzsites ☹ eko pamatysiu tik 30d. o jus po ekoskopyjos praneskite kaip sekesi kokios emocijos aplanke pamaciusi mazyli 😀

16. Sep 2013, 15:20

na va kaip smagu.;]

15. Sep 2013, 15:49

mmm as irgi turbut kita savaite jau eisim ziureti ka turesim jai pasirodys 😀 o siaip tai lb silpnai jauciu tik pajauciu kai man i viena sona isiremia tai gaunasi toks guziukas 😀 tai taip faina lieka 😀)

14. Sep 2013, 13:29

nezinom dar lyties angeliuko tai va kita savaite eisime tikiuosi pasirodys mamytei;]o kaip jus jauciaties?jau judesiukus jutote?

14. Sep 2013, 10:35

ai tai jus tada viena savaite daugiau man tik 18 savaite bus uz poros dieneliu 😀 galvoju apie kursus butinai 😀 o jau ar turejot eko? zinot kokios lyties dziaugsmeli turesit?

13. Sep 2013, 11:27

na tai galbut pradek lankyti kursus mamyciu;]as kazkaip nebijau paprasciausiiai pagimdysi atsiras tie motiniski instinktai;]man jau19sav,eina;]o tau kiek jau laiko?

12. Sep 2013, 20:56 Laura20

nu mane mama drasina taip pat kad visos pagimdo pagimdysi ir tu, bet nezinau kaip man seksis buti mama. 😀 dar reikia ohoho kiek informacijos apie naujagymio prieziura, o mama mano toli negales man padeti ☹(( beje kiek tau jau laiko?

12. Sep 2013, 19:50

sweikute sabina mano tai pat pirmas nestumas bet va nematau reikalo jaudintis kai ateis maziukas i musu pasauli pati suprasi nka reikia daryti;]ir nebebus baimes...manau kad tie 9men daug ilgiau ir sunkiau praeina nei tas pats gimdymas;]