Mamyčių pilvukai po gimdymo

03. Jul, 06:11

Sveikos mamytes :) pasidalinkite sawo patirtimi kaip priziurejote pilvukus po gimdymo,as asmeniskai labai nemazai priaugau svorio tiek su pirmu,tiek su antru vaikuciu,nepasakyciau,kad tapau storule,bet pagrindiniai kg nuejo i pilva,tai gi po gimdymo naturalu,kad jis nebe toks grazus kaip pries gimdyma.As nusipirkus turejau dirza po gimdymo,bet po pirmojo vaikelio gimimo ji mazai tenesiojau,nes man nepatogu,ar jus nesiojate toki daikta ar manote,kad jis padeda susitraukti ir atsistatyti pilvui?kita problema ne riebaliukai(kuriuos galima tirpdyti sportuonat),o likusi oda,kuri ne 100proc susitraukia,ka darot,kad ji geriau trauktusi,kad vel turetumet grazu pilvuka,o ne sarpeju? :) juokas juokais,bet labai norisi atgauti kiek imanoma grazesne figura ir pilvuka,labai laukiu jusu patarimu.

 

 

Justina.a Justina.a 12. Feb 2020, 13:04

Per nėštumą buvau priaugusi laaabai daug ir dabar sulieknėti pavyko, bet vis tiek kabo negraži oda nusėta strijomis ir galvoju apie plastinę operaciją. Norėčiau atsikratyti to nukarusio odos gabalo ir tuo pačiu nusipjautų pusė strijų. Mamytės, ką jūs manote apie plastines operacijas? Labai to noriu, bet galvoju, o jei vėliau turėsiu dar vieną vaikelį, kaip tada? Išsamų straipsnį apie plastines galite paskaitinėti čia: http://www.manovisuomene.lt/kultura-svietimas/2014/12/plastines-operacijos-ne-tik-tustybe-bet-ir-issigelbejimas-po-traumu/

woyasumu woyasumu 20. Nov 2018, 12:37

Liekninančios tabletės - http://tonzes.com/slimlt.htm mano pazistama numete 11 kg per tris savaites.. rezultatai ispudingi.

29. Dec 2015, 00:03

kiekviena moteris yra individuali. manau sportas ir maistas yra pagrindiniai pagalbininkai. manau kai kurioms sunku numesti svorio kol reikia maitini, nes negalima daryti iškrovos dienų, turi valgyti kuo įvairesnį maistą... aš asmeniškai esu labai alkana.. valgau labai daug!

14. Dec 2015, 11:37

Pinigų skolinimosi
A reikia trumpalaikio ekonominės pagalbos ar finansinės padėties, bankų ir finansinių institucijų asmuo vis dar laukia pakankamai kredito ar kitas paskolą per trumpą laiką 48 valandų adresą:. josiane.gourdin82@orange.fr

16. Aug 2013, 14:42 lialia88

nenorekim buti manekenes gi 9 menesius buvom burbuliukai..😀

01. Aug 2013, 19:05

as tai pastoviai su aukstu liemeniu nesioju triusikelius, kad biski prispaustu pilvuka ir jis sumazetu 😀

01. Aug 2013, 18:45

As nesiojau spec kelnaites ir man padejo kad greiciau pilvas didelis pradingo. Dabar 9men kai esu po gimdymo, esu leknesne negu pries gimdyma, bet pilvas vistiek ne tas kaip buvo anksciau, nors ir susitrauke,bet ta oda jau tokia neelastinga 😀

01. Aug 2013, 08:58

Sveikos mamytes 😀 as pries gimdyma sveriau 73kg, o pries gimdyma kai pasvere sveriau 94kg. tai buvau priaugusi 21kg. man tai yra daug. ir iki pat siol neina numesti pilvuko, yra nedaug stiju po pilvo apacia. o dukrytei jau 7men. su puse, atrodo ir daug vaikstau ir pan. dar i penkta auksta reikia uzsinesti vezima vis kazka atrodo isprakaituoji, bet nieko kaip yra taip yra tas pilvukas, ir net nzn ka daryti 😀

24. Jul 2013, 14:19

Nieko nenesioju,ne jaunikle esu,gi tris vaikus pagimdziau nebus kaip anksciau 90/60/90..

24. Jul 2013, 09:53

A nesiojau dirza po gimdymo, bet negaliu pasakyti, kad jis man padejo 😀

23. Jul 2013, 08:40

O nesiojote specialius apatinius?

21. Jul 2013, 23:17

Tai va, man su tuo sportu ir sunku, vis sakau sau, jau nuo ryt vakaro tai viskas, darysiu atsilenkimus, bet vis taip ir tęsiu 😀 Aš viena iš tų, kurios nori greitų rezultatų, jai jų greit nepasirodo, viską metu, kalbant apie sportą ar maisto prisižiūrėjimą.

20. Jul 2013, 12:33

Sveika faustyt nesijaudink pas mane tas pats siek tiek maziau priaugau bet po gimdymo ne kiek nenumeciau mano dukrytei jau puse metuku o tik pora kilu dabar nukrito o sportuoti as tingiu ir valgau viska tik saldumynu maziau valgau.

19. Jul 2013, 19:09

Taip, dar mažai laiko praėjo, ir pati nemaitinau visai, kadangi neištraukė mergytė, tai gal dėl to dar sunkiau mesti tą svorį. Nežinau, šiaip vyras mano labai kūdas, tai prieš jį iš vis stora atrodau kokiose nuotraukose ar dar kur. 😀

19. Jul 2013, 18:01

nenusimink taip smarkiai, tavo mazajai tik 3 menesiukai taip greit juk neistirpsta 30kg. As irgi panasiai su pirmu priaugau ir pilnai nukrito svoris panasiai per metus gal, bet as nei sportavau, nei maista derinau...aisku visokiu pasekmiu liko,i kurias negaliu paziuret,gal todel tikrai verta sportuoti ir nesioti po gimdymo skirtus dirzus arba gorsetus,sako jie padeda lengviau atsistatyti pilvukui, todel si karta planuoju po gimdymo ta dirza nesiot,o su sportais sunku man prisiversti...Tai gi nenusimink taip smarkiai, turim leliukus grazius,o figura nukencia,faina toms,kur vos kelis kg tik priauga jau is ligonines kaip stirnos iseina,baltas pavydas tokioms 😀 beja sako po gimdymo iskart uzdetas ledas padeda greiciau ir graziau trauktis pilvui,aisku tas jau per velu,bet gal si karta bandyt jo gaut? 😀

18. Jul 2013, 14:12

Labukas visoms. 😀 Mano dukrytei uz savaites nus jau trys menesiai, o pas mane pilvukas kaip nesitraukia, taip nesitrukia. Labai del to pergyvenu. Per nestuma priaugau nezmoniskai daug, net 30kg, nors ir judejau, ir valgiau tiek pat, kiek pries nestuma, nesuprantu is kur pas mane tiek uzaugo. Su strijom ir baisines poblemos, liko per visa pilva, vos ne iki krutines ir ant abieju sonu. Jau nelabai turiu vilties, kad kada nors vel save pamilsiu... :/

14. Jul 2013, 13:50

Sveika deivuke matau visuose forumuose tu dalyvauji😀. Saunuole😉. Sveikos ir kitos mamytes😉. Pas mane ir pilvukas yra po gimdymo. Kai pirmo laukiausi tai mazai priaugau kilogramu po gimdymo sveriau tik48kg. O dabar antras tai labai dauk priaugau 20kg ir ne kiek po gimdymo nenukrito. O sportuoti labai tingiu kelis kartus bandziau atsilenkimus daryti bet nepavyko😃. Tai po to karto dagiau ir nesportuoju. Kaip anstvoris yra tai labai jauciasi, pastoviai prakaitas pila.

12. Jul 2013, 20:50

o as po trecio istukau,bet man dzin,svarbu kad man gerai ir kad pienukas gaminasi,valgau daug ir daznai

12. Jul 2013, 17:15

Man po pirmo gimdymo ir viskas gerai buvo, o va po antro jau ne kas 😀

12. Jul 2013, 16:57

Viskas priklauso nuo organizmo ir nuo vaikucio 😀)

11. Jul 2013, 23:06

Saunu kai pavyksta tik tiek priaugti,kad man tokia laime 😀

11. Jul 2013, 15:56

Man po gimdimo liko nedaug striju bet jos laikui begant isnyko,pilvukas toks pats koks buvo pries nestuma,per nestuma priaugau 10 kg,kai mano mama sakydavo is galo net nepasakysi kad nescia per nestuma labai sukudau isaugo tik pilvukas,o valgiau daug ir visko.po gimdimo buvau dar kudesne negu pries nestuma 😀

08. Jul 2013, 07:22

Gal yra mamyciu,kurios issprende odos pertekliu ant pilvuko po gimdymo?

07. Jul 2013, 00:52

o as sportuoju,kiekviena diena ,nes ukiskai gyvenam,kol uki apieni tai nereikia jokiu mankstu...

06. Jul 2013, 14:28

Ale as tai sportuoju, bet kai likus isvarza, tai vistiek tas pilvas nemazas, aisku pradejus daryt pratimus pasitrauke jis, bet abejoju ar jau jis bus pas mane kaip anksciau plokscias 😀 o isvarzos kazkaip operuotis nenoriu, nes jau man gana cp, daugiau operaciju nenoriu, geriau jau sportu kazkaip as ja mazinsiu 😀

06. Jul 2013, 12:30

labas man trcias nestumas i nauda,pastorejau vyras patenkintas ..na man biski tai nepatogu pilvas sioks toks liko,bet jis mane apsviete ,kad jam grazu tai susitaukiau su ta mintim,ir spinta perkrausciau,karderoba pakeiciau,kitaip tariant viskas i nauda😃

06. Jul 2013, 00:36

mane vyras taip pat labai palaike per nesttuma nei as pati save 😀 visu pirmiausia vyro palaikymas yra svarbiausia, ir paciai nemanyti kad esi storule... ir seip sportuoti. man taip pat atsirado striju, bet as po nestumo numeciau beveik 20kg nors ir negimdziau bet tiek pat ir priaugau 😃

04. Jul 2013, 18:36

tai ir maniskis sako,kad issigalvoju problemas kur ju ner,bet paciai negera,kaip bebutu esam ne tik mamos,bet ir moterys,norisi buti grazioms 😀 is temos supratau,kad mes tik turim bedu su pilvukais arba labai mazai mamyciu lankosi forumuose...

04. Jul 2013, 16:56

Aj mano vyras, tai del to bedu nemato, kai striju paskutinem savaitem atsirado, tai man streso buvo, o jis tik pasake, kad nekalbeciau nesamoniu, nes as juk nescia esu 😀 juk ne siaip cia mes isstorejam, o vaikus nesiojam 😀aisku norisi grazaus pilvo, bet ka jau padarysi 😀

04. Jul 2013, 16:03

nzn kodel,bet man kirba mintis,kad su ja niekas nepasidaro reik arba ja nupjauti,arba svorio priaugti,kad lasinukai istemptu arba susitaikyti su mintim toki pilva turet....nors tai mane nervina baisu kazkaip nei atskiro maudymuko neuzsidesi,nei su trumpesne bliuskute ar zemesniu liemeniu klenem nebegalima buti,nes baisiai atrodo,nebekalbu apie tai kai vyrui reik pasirodyt ☹

1 2