Mamos po cezario operacijos

24. Feb, 07:47

Man Buvo atliktas cezaris. Butu buvę viskas gerai, bet netsakingas daktarų darbas vos nenuvarė manęs į kapus.

25. Sep 2012, 15:49

Man cp darė rugsėjo 4 d., buvo planinis, nes mažoji sėdėjo. Buvo sunki pradžia, nes sunkiai rado kur suleist nejautrą, tai subadė visą stuburą. Vėliau viskas ėjosi puikiai, truko 40 min. Po cp narkozė pradėjo išeit po mažiau nei 2 val. ir man prasidėjo stiprūs pilvo skausmai, kuriuos kenčiau 2 val. Parą laiko gulėjau lovoj. Paleido tik po 6 parų, nors jau po pirmos paros pradėjo sparčiai gerėti. Jaučiausi puikiai jau po savaitės laiko.

25. Sep 2012, 14:47

Man dare cp rugpjucio 31d. nors buvo planuotas rugsejo 4d daryti cp, nes mano mazyte sedejo. Taciau saremiai anksciau prasidejo ir viskas vyko greitai, bet puikiai pavyko, mazyle gime sveika, operacija truko pusvalandi, po 3 paru isleido namo, nes gerai jauciausi ir zaizda gerai gijo 😀

22. Jun 2012, 19:28

sveikos. as pries 5 men turejau cp, buvo planuotas. iki termino buvo viskas gerai, diena pries termina nuvaziavau pasitikrinti pas gydytoja tai echoskopas parode kad vaikelis pilvuke sedi, tai kita diena dare cp, 35 min ir vaikutis gime. viskas praejo puikiai, po 3 paru buvau jau namuose su maziuku 😀

08. Jun 2012, 17:20

turejau neplanuota cp pries 5 metus,viskas puikiai praejo,ir tuejau planuota cp pries dvi savaites ir velgi viskas puikiai praejo

07. Jun 2012, 13:35

Pries daugiau nei du metus turejau CP, del mano ir vaikelio sveikatos sutrikimu. Cp planuotas. pusantru metu negalejau normaliai gyventi, nes skaudejo beproto pilvo apacia ir negalejau normaliu apatiniu nesioti. Nors radnas sugijo graziai ir greitai. Po cp pora savaiciu jutau nezmoniska galvos ir koju skausma, be korseto pradejau vakscioti kokia 5-6para.o siaip viskas super daugiau 😀

07. Jun 2012, 13:03

Sveikos man ir dare CP nes pati prasiausi kai visa para isikankinau is skausmu apie valanda bandziau pati gimdyt jegos iskeko tad dare CP.

17. May 2012, 00:33

😃 ps.Planinis Cezaris

17. May 2012, 00:32

man buvo palninis cezaris.vaikui jau neuzilgo bus 2 metukai,negaliu pamirst to kosmaro.2 savaites skausmai baisus buvo.vaikas neapsivertes buvo,ir vietos nebuvo jam,nes perdaug smulki buvau pries nestuma :/ vien narkoze kol suleido i stubura,vos neisprotejau :/

25. Feb 2012, 13:28

man CP dare pries daugiau kaip pusantru metu del vaikelio sveikatos. Viskas praejo labai sklandziai, nors ir buvo neplanuota, nuo gimdymo stalo tiesiai i operacine. Gydytojai tikrai bvo rupestingi, nors niekam nieko nemokejau. Po operacijos tikrai jauciausi neblogai, aisko tos kelios pirmos dienos nelengvos buvo, bet cia naturalus dalykas. nezymus randukas dar matosi.

25. Feb 2012, 13:01

pries 9metus turejau cp..viskas super!jis buvo neplanuotas.po operacijos visa diena miegojau,vakare jau lelyte maitinau,o ryte laukiau lupytes pasidaziusi kol i skyriu iskels.viskas sugijo graziai,randelio ne nesimato.

25. Feb 2012, 10:58

man cezaris buvo atliktas pries 4 men, emiau puse narkozes, dabar turiu problemu su stuburu, o dar daktaru aplaidumas man paliko placenta, daktarai nieko nesake 9 paras islaike pastovei buvo 40 temperatura, vos isleido is ligonines nuejau i privacias klinikas tada ir suzinojau kas man. Dabar tikrai norisi antro vaikelio kad augtu kartu, bet labai bijau, daktare pareiske, kad mano gimda vaikiska ir jau niekada nebeisnesiosiu sveiko vaikelio.. Ar visi daktarai tokie "ziaurus"?? kur ju supratimas paguoda... Daugiau nebetikiu kad sugebeciau dar viena vaikeli tureti...

25. Feb 2012, 10:30

sweikutes man ir atliktos dvi cezario operacijos

24. Feb 2012, 13:08

po cezario reanimacijoj, labai krete drebulys, kita diena ir buvo labai sunku keltis, trauke prie zemes is lovos vienai islipt buvo neimanoma. na palygint su kitom ilgiau jauciaus prastai.

24. Feb 2012, 13:05

sveikos,pirmas cp buvo pries 14metu,antras-pris dvejus,po abieju jauciausi gana gerai,pirmas buvo su pilna narkoze,antras-su daline,skirtumas tik tas,kad vaaikuti is karto pamatai😀siaip man abi operacijos praejo gerai,savijauta buvo gana gera,ir randai greit ir sekmingai uzgijo.

24. Feb 2012, 12:51

sveikute man taipat buvo darytas cezaris pries 7 metus taipat buvo komplikacija bet nieko po 5metu antra vaikuti pagimdziau pati

24. Feb 2012, 07:47

Man Buvo atliktas cezaris. Butu buvę viskas gerai, bet netsakingas daktarų darbas vos nenuvarė manęs į kapus.