Maitinimas darželyje

01. Mar, 02:59

Mamos,ka manote apie maista darzeliuose,kuriuos lanko jusu vaikuciai?Man tai labai nepatinka maistas musu darzelyje,vos ne kas antra diena desreles,bandeles,makaronu koses ir tt.Manau kad vaikam turetu racionas buti kitoks,daugiau darzoviu,yvairesnis pasirinkimas.o gal cia tik musu darzelyje taip yra,pasidalinkit savo patirtimi.

09. Sep 2010, 11:51

as tai manau,kad virtinukai nera blogai,aisku kas per daug tas nesveika😃bet jai i savaite kartely tai gerai😀

09. Sep 2010, 11:24

o ka manote apie varskes virtinukus? ar sveika?

09. Sep 2010, 11:23

"zuvedros" darzelyje Naujoje vilnioje kiek maciau meniu ir pietus tai labai gerai maitina, sriuba neriebi, mesytes darzoviu per pietus duoda, apie makaronus ir desreles negirdejau.

21. Jul 2010, 10:07

O pas mus darzelyje maistas ne visada skanus - kiek maciau sriubose nemazai aliejaus, matyt, kad sociau butu, bet siaip dukryte nesiskundzia

01. Mar 2010, 15:23

man viskas tvarkoj..mano berniukas viska valgo...grizes tik apie 7h dar uzkanda ko..o taip uztenka jam darzelio maistuko, o ir tikrai jis ten neblogas musu darzelyje...😀

01. Mar 2010, 15:17

na tisa sakant musu darzeli lyg normoj viskas sriubytes yra svarbu o siaip racionas ivairus kiek klausineju dukros tai patinka jai .Tik mes valgot pietukus nes pusrytelis namie esam atsisake ir vakarienes nevalgom nes po pietu pasiimam namo😀

01. Mar 2010, 14:59

Mamos,ka manote apie maista darzeliuose,kuriuos lanko jusu vaikuciai?Man tai labai nepatinka maistas musu darzelyje,vos ne kas antra diena desreles,bandeles,makaronu koses ir tt.Manau kad vaikam turetu racionas buti kitoks,daugiau darzoviu,yvairesnis pasirinkimas.o gal cia tik musu darzelyje taip yra,pasidalinkit savo patirtimi.