Lūžinėja, sluoksniuojasi kojų nageliai

11. Apr, 09:22

Sveikutes. gal buvo kam si situacija ir galesit patart. mano vaikui tai luzinejas arba sloksniuojas koju nagiukai. kazi kodel?ka daret? rankyciu nageliai grazus.

12. Apr 2011, 09:50

mano dukrai 6 menesiai, o koju nagiukai irgi skyla, bet tik nuksciai, man isvis labai sunku jai koju nagiukus kirpti, mieganciai neiseina, o nemieganti nesileidzia, nei koju nei ranku nagu nesileidzia. anksciau tai mieganciai ranku nagus karpiau,bet dabar labai jautriai miega. tai as prasau vyro pagalbos, jis ja kalbina, zaidzia su ja ir laiko kita koja, kad nesispardytu o as kerpu 😃 o koju nagiukai, ypac mazylio pirstuko, tokie mazi, vos isziuriu, net zirkles pirmus kelis menesius neime, siaubas, baisu man 😀

11. Apr 2011, 19:53

giedre-dar tik 5diena vartojam😀

11. Apr 2011, 18:52

As galvojau, kad tik mes su tokia problemyte susiduriam. Kai paklausiau gyd,. mums sake, kad tokia nago struktura ir viskas yra isaugama 😀

11. Apr 2011, 18:06

as tai duodavau koki nemaciusi daikta tai pavykdavo nukirpt

11. Apr 2011, 18:05

ir zuvu taukus gerem ir vitaminu sirupo. nu to neismeginau

11. Apr 2011, 17:30

problema dar ir ta,kad mano dukryte neleidzia prie koju pirstuku prisiliest,nukirpt buna didziausia problema,tai masazas mums netiks,o va vitaminai gal ir taip.

11. Apr 2011, 17:26

rya ar padejo tie vitaminai

11. Apr 2011, 14:05

truksta vitaminu ir gali buti neuo sausos odytes

11. Apr 2011, 13:54

o siaip,kad ir gan keistokai atrodytu,bet minkstindavau nagiukus su zuvu taukais😀 arba taukmedzio sviestu,kazkiek suminkstina - bet negydo.

11. Apr 2011, 13:52

musu tapati beda jau nuo pat gimimo,kojyciu nagiukai esti begalo kieti,sloksniuojasi,luzineja.Neseniai lankemes pas gyd. ir pasiklausem ka daryti,nes tiek estetiskai atrodo nekaip ir vaikui kai nuluzta skauda.,patarimas buvo toks,kad truksta vadinamuju-nagu vitaminu😀 tai israse osteocare sirupa.Sirupas toks tirstokas,baltas ir gan neblogo skonio,o mano sunelis megsta saldziai tai sudoroja neblogai ir dar papraso😃,mums liepe vartoti 2arbat saukstelius per diena po valgio (mums 1m. ir 9men.).

11. Apr 2011, 09:59

manajei tai visi koju nagiukai.

11. Apr 2011, 09:53

sveika,gerai paklausei,mano dukrytei irgi kojyciu nyksciai sluoksniuojasi,idomu ka daryt,nes gyd kazkaip pamirstu paklaust.

11. Apr 2011, 09:22

Sveikutes. gal buvo kam si situacija ir galesit patart. mano vaikui tai luzinejas arba sloksniuojas koju nagiukai. kazi kodel?ka daret? rankyciu nageliai grazus.