Lunatikavimas

06. Nov, 10:38

Sveikos Mamytes,ar kas nors buvo susidure su lunatikavusiais zmonem o gal paciom taip buvo?papasakokit savo istorija,ir nuo ko tai gali buti?!

13. Oct 2014, 22:34

Zmogaus asmenybė susideda iš sąmonės, pasamonės ir priešsąmonės. Kitaip Ego, superego ir ID. Jei tikrai domina ši tema daugiau kviečiu pasidomėt psichoanalize ir Freudu 😀
Kas liečia sapnus ir lunatikavimą: ta visa informacija, kurią patiriame sąmoningi, tačiau dėl ginybinių mechanizmų nenorime išgyvent, nes tai sukelia didelių išgyvenimų, ta visa informacija keliauja į pasąmonę.
Kai žmogus miega, miega ir jo sąmonė, tada visiška laisvė suteikiama pasąmonėi, kur visos emocijos ir mintys yra dar neišgyventos. Būtent dėl to po siaubo filmų greičiausiai sapnuosim baisius sapnus, o vaikai net ir po gerų emocijų miega jautriai, nes jų miegas būna aktyvus.

11. Nov 2011, 12:58

😃 juokas pro asaras 😃

11. Nov 2011, 12:54

ineta,aisku dabar dasideda ir tas,kad jis ligoniukas.as prisimenu,kai vaikysteje radau broli zvejojanti nakti,kambaryje 😉

11. Nov 2011, 12:48

o as ju nebezinau ka daryt ☹ sunus kelinta nakti lunatikuoja,,,,,sneka su savim ir t,t....o kai pasnekinu ji jis ziuri i mane ir tiek :/ beja jam 3m beveik,ir jis dabar serga sunkiai,gal ir tas turi itakos,kad kasnakt lunatikuoja,bet ir anksciau pavieniu atveju budavo kad pasivaiksto po kambary miegodamas ,sugrysta i lova ir toliau miega

20. Nov 2010, 01:29

labas vakaras

lunatikavimas rodo ne agresija bet greiciau jautria nervu sistema

pagarbiai

Vika

08. Nov 2010, 01:40

lb daug prisiskiaciau rasoma kad ka zmogus sapnuoja ta ir daro 😀))ir lb daug ivairiu situaciju apraso..

07. Nov 2010, 10:33

na pirmakarta girdziu kad egesija rodo 😃 o del luntikuojancio jo negalima vardu saukti kai lunatikuoja nes gali susizeisti

07. Nov 2010, 09:59

man tas lunatikavimas kazkaip ne prie sirdies,kiek girdejau zmones egresyvus buna,mano antra puse uzvakar nakti biski uzlunatikavo 😀)) atsikele puse 4 eiti i darba paskui as taip imigau kad nieko nebegirdejau rite atsikelusi prie namo iejimo radau jo darbine maike nummesta ant zoles,kvepalai padeti virtuvej ant spinteles,,, 😃 juokynga ir baisu...😀))

06. Nov 2010, 11:14

mano sesuo kai jauna buvo karst nuo karto lunatikuodavo, o pusbrolis per miegus anekdotus pasakodavo 😃

06. Nov 2010, 10:43

as kai buvau mazesne lunatikuodavau vaiksciodavau per piemus labai danai ir dazniausei man taip budavo kaip budavo pilnatis.ir kalbedavau daznai per miegus😃

06. Nov 2010, 10:38

Sveikos Mamytes,ar kas nors buvo susidure su lunatikavusiais zmonem o gal paciom taip buvo?papasakokit savo istorija,ir nuo ko tai gali buti?!