limfmazgiai

24. Apr, 11:19

sveikos, pas mano vaika nuo gimimo yra pakausyje limfmazgiukai keli, ir uz ausytes vienas. lyg ir nedideja jie. buvom echo darytis, bet nejo normaliai patikrint, nes klyke. sake atseit cia nieko baisaus, jei jie nedideja, o jei prades, vel pasirodyt. bet kazkaip vistiek labai neramu man del ju. ar ir jusu vaikiukai turi limfmazgiuku? gal cia normalu... bet kiek zinau tik sergant kokia persalimo liga jie atsiranda.

15. Sep 2012, 09:35

sveikos.pas mus irgi yra jie.mes tikrinomes sake,kad nuo dantu dygimo,nuo persalimu gali padideti.mums db 1,9 ir vis dar yra,buvom pas dvieju daktaru,nuramino sake nieko baisaus jei nekieteja,nekyla temperatura,liepe stebeti

03. Jun 2012, 19:02

del sventos ramybes pasitikrinkit pas pediatra 😀

03. Jun 2012, 17:02

tie limfmazgiai gali atsirasti kaip rekcija i skiepa,nebutinai sergant,jei nedideja ir neskauda turetu isnykti

03. Jun 2012, 15:16

na pas jus susirgus jie atsirado, o pas mus jie nuo gimimo...tai vat del to ir neramu.

29. May 2012, 21:17

Labukas, musu suneliui irgi jie yra, atsirado sausio men.ant kakliuko, tai pora abiejuose pusese, tai vienoje puseje. musm gyd sake, kad jie atsiranda arba padideja vaikuciui sergant. bet mums nedingo ir sveikam bunant, nulekem pas pediatra, sake nieko, jei nedideli, turetu isnykti. manau nereik pergyvent, jei jie neiskile 😀

24. Apr 2012, 23:19

sveikos, pas mano vaika nuo gimimo yra pakausyje limfmazgiukai keli, ir uz ausytes vienas. lyg ir nedideja jie. buvom echo darytis, bet nejo normaliai patikrint, nes klyke. sake atseit cia nieko baisaus, jei jie nedideja, o jei prades, vel pasirodyt. bet kazkaip vistiek labai neramu man del ju. ar ir jusu vaikiukai turi limfmazgiuku? gal cia normalu... bet kiek zinau tik sergant kokia persalimo liga jie atsiranda.