Limfadenitas (reakcija į skiepą nuo tuberkuliozės)

19. Oct, 06:34 vaidlina vaidlina

Gal yra mamyčių, kurių vaikiukai serga limfadenitu? Kaip gydotės, kokius vaistukus duodat. Gal reikėjo operacijos. Dalinkimės patirtimi.

vaidlina vaidlina 25. Feb 2011, 10:39

mes gyvenam radviliškyje. Tyrimus darė Šiaulių tuberkuliozės ligoninėje. Su siuntimu vykom.

23. Feb 2011, 19:56

beje ramunele is kur jus esat? ir kur tuos tyrimus jums dare? arniuks o pas kokius jus daktarus ejot? kur operacija dare?

23. Feb 2011, 17:47

sake deti degtines kompresus arba kiskio tauku, tai va ryt turi atvet kiskio tauku bandysim det. o pas pulmonologe reikia siuntimo ane?

23. Feb 2011, 17:29

Mums per menesi paaugo daug ir as nesupratau kas ir kaip kaltinau save labai

vaidlina vaidlina 23. Feb 2011, 09:51

mūsų guziukas žirnio dydžio.
tas guziukas - tai reakcija į skiepą. Pulmonologė aiškino, jog atsiranda dėl silpnesnės vaiko imuninės sistemos. Bet aš jau pažįstu panašaus amžiaus kaip mano vaikas vaikų, kurie irgi sirgo limfadenitu. Kažkaip atrodo, kad čia vakcina kalta. Kiti sako, jog atsiranda tas guziukas todėl, kad vakcina blogai suleidžiama - per giliai, arba sujudėjo vaikas.
Pulmonologė - plaučių gydytoja. Kadangi čia susiję su tuberkulioze, tai todėl į tokią daktarę reikia kreiptis. Mums švietė plaučiukus, darė Mantoux mėginį (į rankytę vaikui duria ), paskui tikrina, kiek mm parausta.
o kokius kompresus liepė dėti?

22. Feb 2011, 19:03

na va buvom ir mes siandien pas chirurga tai sake det 2 sav kompresus ir tada ateit, dabar nepuluojantis, o sake po poros savaiciu jei nepraeis tai reiks kazka daryt, bet kad jis maziukas guzelis tai neduosiu pjaut, net nezinau ka daryt. tik va kai pasakiau seimos daktarei kad nuo skiepo tai ji sako ka cia nusisneki pirma kart tokias nesamones girdziu. ir siuntimo net nedave kazkur issitirt. tai sunervino. o Arniuks jis iskart toks didelis jums iskilo ar per kelis men? o jums kokius kompresus liepe det ar ne?

22. Feb 2011, 18:48

Mums nebuvo jau kitos iseities kaip operacija nes labai jau didelis buvo jis,o kad pulingas tai daktaras pasake po operacijos ir kad kiausinio dydzio tas guzas

17. Feb 2011, 20:57

o arniuks kaip suprast kad tas guziukas jau puliningas? ar tik daktarai gali pasakyt?

17. Feb 2011, 20:56

ramunele atsakysiu viska i viena tema kazkaip metomes per 2,uzvedziau tema ir tik paskui supratau kad mano mazei tikriausia irgi limfadenitas. jo kaireje pazastyje tas guziukas, o esam mes is Utenos. o kur pirmiausia reikia prasyti siuntimo? pas pulmonologe? ka ji daro? nesu susidurusi su tokia problema tai is vis nieko nezinau☹ o operuot nenoriu na aisku nebet jau labai reiktu, vaistu irgi kazkaip nesinoretu girdejau kad jie labai kenkia vaikuciams☹ tai net nezinau ka ir daryt, aisku pirmiausia reikia issitirti.

vaidlina vaidlina 16. Feb 2011, 14:26

Dowwi, kai gėrė mažylis vaistus, tuomet neleido skiepyti. paskui leido skiepyti tik po 2 mėn.

Beje, mano sūnui tik 1m.3mėn. Kai pastebėjau,jog yra guziukas, jam buvo pusantro mėn. Mūsų pediatrė vis sakė laukti, kol sumažės. Laukėm iki kol suėjo 8 mėn. Nes tas guziukas nemažėjo, o kai sirgdavo (pvz., gerklytė paraudusi, tai padidėdavo ir paskui sumažėdavo). Tada jau primygtinai prašiau siuntimo pas vaikų pulmonologę.

16. Feb 2011, 12:11

As neleidziu daryti tuberkuliozinio skiepo tik kitus galima

16. Feb 2011, 11:01

Sveikos mamytes itariu kad mano mazajai irgi limfadenitas mums dar tik 4 men. nors kai buvau pas daktare tai ji man nesake kad taip gali but, bet va skaitineju visur ir kad tokie pat p[ozymiai, kaireje pazastyje yra guziukas. arniuks o nebeleidi jokiu skiepu? mums pirmadieni reikia jau skiepyt ir nezinau ka daryt.

16. Feb 2011, 08:50

Nu ne nebuvo tik neleidziu daryti skiepu ir tiek

vaidlina vaidlina 16. Feb 2011, 08:43

ar nebuvo vaistų šalutinio poveikio? Maniškiui ėmė iš venos kraują. Sakė, kad viskas tvarkoj.

15. Feb 2011, 21:09

Visiskai nesiginciju mums jau buvo pulingas jis del to operavo,poto mes metus laiko buvom gydyti vaistai

vaidlina vaidlina 15. Feb 2011, 20:20

Mano kleckui dar tik metukai ir 3 mėn. Gydėmės Šiauliuose. Daktarė sakė, jog operuoja tik pradedančius pūliuoti. Tai mano sūnui skyrė tik 3 mėn. gydymo kursą vaistais. Tai guziukas sumažėjo, bet yra likęs mažiukas. Vasarą vėl reiks važiuoti apžiūrai. Mano mieste dar 2 berniukai irgi sirgo limfadenitu. Juos reikėjo operuoti, nes pūlingi guziukai buvo.

15. Feb 2011, 18:58

O dabar mano sunui jau 9metai ir pakolkas viskas gerai tik neleidziu daryti tuberkuliozinio skiepo visiskai.Papasakok apie savo vaika kiek jam amziaus ir kokia jusu istorija

15. Feb 2011, 18:55

Mums buvo1menuo kai pastebejom guza,tada atliko pirma operacija ji truko20min,nes buvo pulingas jau,tada issiunte namo ir pasake kai prades skystis bekti kuo skubiau atvestumem tai kai buvo 2,5menesio vel operavo bet gavos taip kad uzvalandos mana sunus buvo renimaciniam mus operavo klaipedoje

vaidlina vaidlina 15. Feb 2011, 11:16

Labas. Kokio amžiaus jūsų berniukas? Kur darė operaciją? O kodėl darė operaciją du kartus?

13. Feb 2011, 14:26

Labas mano sunui taip buvo tik as neleidau daryti isvaiko bandomaji triusiu,mes operavom limfmazgi pazastyje ir net du kartus antra karta mes ciut nepraradom vaiko operacijos metu

vaidlina vaidlina 19. Oct 2010, 18:34

Gal yra mamyčių, kurių vaikiukai serga limfadenitu? Kaip gydotės, kokius vaistukus duodat. Gal reikėjo operacijos. Dalinkimės patirtimi.