Leukocitų kiekis kraujyje

03. Jun, 12:13

Nuo 5men. kudikiui padidejes leukocitu kiekis kraujyje buvo 16000,o sako normalus kiekis 8000.Vezem i Kauna viska istyre tyrimai geri,nu vienu zodziu sveikas vaikas,tik gerklytej kazkoks virusiukas.Dabar jau metukai vaikui,bet vistiek tas kiekis nekrenta,dabar yra 12000 ir niekas nesupranta kas yra,nes siaip tyrimai geri.Dar yra pakausyje limfmazgiai 2 labai nedideli ir jie nedideja.Gal kam nors yra taip buve,pasidalinkit savo patirtimi,tiesiog man labai neramu.

19. Oct 2014, 12:20

Reikia stiprinti vaiko imunitetą. Tik stiprus organizmas gali pasipriešinti ligai. Bičių produktai vienintelis kol kas efektyvus žinomas būdas atstatyti organizmą. Tai ką sukūrę gamta, žmogui dar sukurti nepavyko ir nėra reikalo tai daryti. Jei kas abejoja, paskaitykit inete apie medų, bičių duonele bei jos savybes ir nesukit sau galvos. Produktus pirkit ne parduotuvėje, bet pas tikra bitininką turguje, arba iš pažįstamo. Tačiau greito efekto nesitikėkit, o po metų apie savo ligas pamiršite visam laikui, su sąlyga, kad nenustosite vartoti bičių produktus.

04. Jun 2012, 22:23

vel vaziuosim i Kauna,o tie limfmazgiai jie mums nedideja ir neskaudus.tik neramu del tu leukocitu,visi kiti tyrimai geri nera prie ko prikibti

03. Jun 2012, 23:16

Pakaušyje padidėję limfmazgiai vienas iš toksoplazmozės požymių.

03. Jun 2012, 21:29

o tai dar darysit kokius tyrimus?

03. Jun 2012, 16:57

sveika,man ir taip daktare sake jei nedideja ir neskauda,tai nieko bloga,bet man db labai neramu del to padidejusio kiekio leukocitu kraujyje,sako kad taip negali buti,bet niekas neranda priezasties

03. Jun 2012, 15:19

sveika, maniskis taip pat turi pakausyje limfmazgiu nuo gimimo, gyd sako kad laikui begant isnyks, ir jei nedideja tai nieko baisaus, bet man vistiek neramu...ir uz ausytes turi viena limfmazgi.

03. Jun 2012, 12:13

Nuo 5men. kudikiui padidejes leukocitu kiekis kraujyje buvo 16000,o sako normalus kiekis 8000.Vezem i Kauna viska istyre tyrimai geri,nu vienu zodziu sveikas vaikas,tik gerklytej kazkoks virusiukas.Dabar jau metukai vaikui,bet vistiek tas kiekis nekrenta,dabar yra 12000 ir niekas nesupranta kas yra,nes siaip tyrimai geri.Dar yra pakausyje limfmazgiai 2 labai nedideli ir jie nedideja.Gal kam nors yra taip buve,pasidalinkit savo patirtimi,tiesiog man labai neramu.