Leukocitai šlapime

24. Sep, 03:33

labiukas mergaites..mes siu mazaje patekome i tokia situacija, kad vis pastoviai slapimo tyrimose randa leukocitu..visi daktarai tik skescioja rankomis ir nesupranta del ko..mums tik metukai..mielos mamios gal galite papasakoti ka daryti..gal kuri nors buvio tokioje situacijoje?

Dominyka Dominyka 25. Oct 2022, 15:44

mum tas pats. Ryt vėl kartosim šlapimą.

16. Nov 2010, 22:05

Oi tikrai nelengva su jais ,jau įsitikinau😀

05. Oct 2010, 16:22

Vaistinese yra pirkti maiseliu vaikams slapimui surinkti. Bet nelengva ir su jais sysiuka pagauti, nes buna, kad isbega is jo. Tad nusipirk iskart kelis. O slapima reikia imti ryte, gerai apiplovus vaikuti.

05. Oct 2010, 15:39

Labas mamytės, aš čia nelabai į temą,bet gal nesupyksit 😀 mums metukai ir reikia pasidaryti šlapimo tyrimus tik nežinau kaip, nes ant puoduko dar nesėdim 😀 ir kada juos daryt ar ryte, ar nevalgius, nieko nežinau ☹ sunkiausia kaip paimti šlapimą 😀

05. Oct 2010, 15:09

Labas.
Mano dukrai taip pat nuolat padideja leukocitu kiekis slapime. Siandien vel 500. Dabar dukrai 5 metai, bet problema tesiasi jau daugiau nei kelis metus. Ne karta gulejome ligonineje, taciau niekas nepadeda. Noreciau pabendrauti, pasidalinti informacija su mamomis, turinciomis panasia problema. Jeigu nesunku, parasyk man el.pastu vidrima@yahoo.com

24. Sep 2010, 15:49

na kaip negali buti vaistu? Mano durka 2 sav. buvo komoje, leukocitu kiekis virsijo 5 k. nustatyta norma, skyre gydyma, o cia emtuku vaikui ner vaistu, nu absurdas kazkoks.
Sekmes bendraujant su kita gydytoja, nes sitos kompetencija tikrai suabejojau...

24. Sep 2010, 15:47

leukocitai per puse didesni..aiskina kad tokiam mazam vaikui nera vaistu nuo tokiu ligu..ryt vaziuojam pas kita gydytoja..tikiuosi ji ka pasakys ir skirs gydyma..

24. Sep 2010, 15:43

justinija, tai gal reikia gydytoja pakeisti? Arba leukocitu keikis nera labai zenklus?

24. Sep 2010, 15:41

tai kad jei vis daro tyrimus bet jokio gydymo nepaskiria o dienos tai eina..

24. Sep 2010, 15:34

Šlapime pagausėti leukocitų gali dėl šių priežasčių: šlaplės, šlapimo pūslės, inkstų ar inkstų geldelių uždegimo, makšties ar makšties prieangio uždegiminių ligų ar netinkamo šlapimo paėmimo tyrimui (neapsiplovus). Jų kiekis priklauso nuo ligos ir jos eigos. Šlaplės, šlapimo pūslės, inkstų uždegimų atvejais leukocitų dažniausiai būna nedaug, skirtingai nei sergant geldelių uždegimu (pielonefritu).
Bet kuriuo atveju padidėjęs leukocitų kiekis šlapime yra urogenitalinės sistemos uždegimo indikatorius, todėl būtina atlikti tyrimus, kurie leistų nustatyti teisingą diagnozę ir paskirti tinkamą gydymą.

24. Sep 2010, 15:33

labiukas mergaites..mes siu mazaje patekome i tokia situacija, kad vis pastoviai slapimo tyrimose randa leukocitu..visi daktarai tik skescioja rankomis ir nesupranta del ko..mums tik metukai..mielos mamios gal galite papasakoti ka daryti..gal kuri nors buvio tokioje situacijoje?