labai reik pagalbos

05. Sep, 10:59

sveikos mamos, turiu labai didele beda, net nzn nuo ko pradet, mano sunui dabar 4 metai, jis tik pradejo eiti i playschool,problema slupi tame, kad kai jis gyme, turejo citomegala virusa, pazeide daug organu, ( ne fumkcijos prasme) o paddidino juos, galvoj, turi padidejusi skilveli, ir iki 3 menesiu sirgo gelta, dar pamirsau pamineti, kad jis gime 8 menesiu ir jam buvo perpilinejo krauja, ji isgyde, ir maniau, kad tuom visis problemos pasibaigs, na dar daktarai pasake,kad jo vistimasis bus ne toks , kaip aplinkiniu vaiku, mazdaug iki 7 -10 metu, o paskui viskas isivaziuos, bet kaip minejau dabar jam 4 metai, ir jis nesneka, na sako zodzius, bet tai ne sakinys, labai daug raidziu neistare, visi sake, kad tai dvikalbyste, bet jis dar hiperaktivus, negali nusedeti vienoj vietos, labai su juo pavarkstu, neklauso visiskai, skaiciau, kad jo nemokejimas kalbeti, tai pagrinde liga kure turejo, mum butinai reikia psichilogo konsultacijos, gal zinot koki gera daktara, nes as jau rimtai pavargau klausyti, is visu pusiu, kit blogas naujienas, net darzelio aukletoja, nepatenkinta mus matydama, man labai sunku, noriu, kad jis butu , kaip visi vaikai.

08. Sep 2010, 11:12

pries pora dienu , buvau pas gydytoja, jis israse siuntima pasitikrinti, dabar jau playschoole viskas gereja, tikiuosi, ir geres

07. Sep 2010, 16:18

jei greitu lauku neplanuojat pasirodyti lietuvoje tikrai siulyciau ape sias problemas pasikalbeti su seimus gydytoju, tikiu kad kazkokia pagalba tikrai rasit. o jei artimiausiu metu planuojat grizti tai galit organizuotis cia vaiko apziura
del gymo ir visu kitu veisu vietu kur lankotes su vaiku tai manau labai drasiai iskelta galva galit reikalaut kad jusu vaikas nebutu diskriminuojamas o priimamas toks, koks yra, o darbuotojai turetu issisiepe atlikti savo darba. tokiose situacijose labai padeda kai paparasai pakviesti zmogu, kuriam pavaldus yra darbuotojas (aisku jei nera kalbos barjero). mes mamos turim uz savo mazylius kaip liutes kovot 😉

06. Sep 2010, 13:15

aciu uz patarimus, taip gyvenam 3 metus airijoj, lietuvoj liko tik mano mama, pas ja vazineju, tik karta per metus, ten neturiu jokio logopedo, o cia labai sunku, surasti butent tinkama, daktarai lietuvos ir airijos labai skiriasi, del psichologo, noriu pati, kad paziuretu, kad pasakytu, kad viskas yra gerai, nes kai jam buvo 3 menesiukai, sake, kad turiu problemu, matomai tuo metu nenorejau tiketi, o del jo kalbos, tai visiskai matosi, kad yra dideles problemos, jis pasako, ko jis nori tik vienu ar dviem zodziais, sakinio jis nesugeba pasakyti, labai daznai nesupranta ko as klausiu, nors tuos pacius klausimus uzduodu kasdien, o del hiperaktivumo, tai as skaiciau internete, ir daug kas sutampa, neks nenustate, taip jis gali pasedeti ramei ir peisti, ar delioti kaladeles, zaisti ziureti tv, bet pagrinde jis pabuna vienoj vietoj pora minuciu, visa diena laksto nenusedi, net valgydamas, siandien su juo buvau tam playschool, aukletoja, visad nepatenkinta, as maciau, kaip jis nori zaisti su vaikais, bet nieks jo nepriima i savo zaodimus, vieno berniuko paprasiau,kad jis pazaistu, tada tik jis pradejo zaisti, bijau net eit ji paimti, nes nenoriu klausyti, kaip juo vel buvo nepatenkinti, as ji labai myliu, ir nezinau kuopm padeti

06. Sep 2010, 11:20

Laba diena,
Koalita, pirmiausiai reiktų atskirti ką koks gydytojas galėtų gydyt ar padėt. Jei kalbame apie kalbos sutrikimą, ar įtariamą kalbos sutrikimą tai manau Jums geriausiai padėtų logopedas.
Galbūt skubėdama ar galbūt tikrai iš to, jog jaučiatės beviltiškoj padėtyje nepaminėjot daugelio svarbių smulkmenų. Kaip supratau gyvenat ne LT. Ar lankotės čia? Kaip dažnai? galbūt turit pažįstamų logopedų čia? Gal galima įrašyt, nufilmuot atlikt tam tikas paskirtas logopedo užduotis ir atsiūst per tą patį e- paštą ar skype programą, kad galima būtų įvertint kaip Jūsų vaikas kalba.
Dėl hiperaktyvumo irgi klausimas ar Jums jis diagnozuotas ar tiesiog Jums taip atrodo?
Kas liečia psichologinę pagalbą, kiek galiu tai stengsiuos padėt ir galit kreiptis į mane vika.aniuliene@gmail.com bet vėl gi kyla klausimas, kodėl ir kam Jums reikalinga psichologo pagalba. Nesakau, kad jos nereikia, tik ar čia tas reikalas, nes kažkas pasakė art pasiūlė, ar pati jaučiat jog praverstų psichologo konsultacija?

Pagarbiai

Psichologė Vika Aniulienė

06. Sep 2010, 08:35

kaolita, del skilvelio ji galima pagydyti, mano mazoji turejo hidrocefalija ir dar turi dandy walter sindroma, daktarai pronozavo kad ji gali ir psichologiskai ir psichiskai ir fiziskai buti nesveika, na siaip aciu dievui tai nepasitvirtino tik diek kad vystymasis atsilieka pora men... 4men turejom sudetinga operacija nes galvytej buvo labai didele cista kuri jau buvo sutrigdziusi kraujotaka... esme tame kad jie musu leliukai ir kai aplinkiniai trau taip sneka kai kada stenkis to negirdeti, tavo vaikas iskiertinis nes jis yra tavo... dar pora meteliu ir praeis

05. Sep 2010, 22:59

sveikos mamos, turiu labai didele beda, net nzn nuo ko pradet, mano sunui dabar 4 metai, jis tik pradejo eiti i playschool,problema slupi tame, kad kai jis gyme, turejo citomegala virusa, pazeide daug organu, ( ne fumkcijos prasme) o paddidino juos, galvoj, turi padidejusi skilveli, ir iki 3 menesiu sirgo gelta, dar pamirsau pamineti, kad jis gime 8 menesiu ir jam buvo perpilinejo krauja, ji isgyde, ir maniau, kad tuom visis problemos pasibaigs, na dar daktarai pasake,kad jo vistimasis bus ne toks , kaip aplinkiniu vaiku, mazdaug iki 7 -10 metu, o paskui viskas isivaziuos, bet kaip minejau dabar jam 4 metai, ir jis nesneka, na sako zodzius, bet tai ne sakinys, labai daug raidziu neistare, visi sake, kad tai dvikalbyste, bet jis dar hiperaktivus, negali nusedeti vienoj vietos, labai su juo pavarkstu, neklauso visiskai, skaiciau, kad jo nemokejimas kalbeti, tai pagrinde liga kure turejo, mum butinai reikia psichilogo konsultacijos, gal zinot koki gera daktara, nes as jau rimtai pavargau klausyti, is visu pusiu, kit blogas naujienas, net darzelio aukletoja, nepatenkinta mus matydama, man labai sunku, noriu, kad jis butu , kaip visi vaikai.