Labai prasau atkreipkit i tai demesi:(

19. Feb, 12:02

Labas, mamytes!!! esu viena is jusu, prisiregistravau is naujo nes truputuka droviuosi prasyti:( Buciau labai dekinga jei atsilieptumete i mano pagalbos sauksma. Pries pora menesiu man suejo 16 metu, ir ta pacia diena suzinojau kad laukiuosi jau 4menesius ir dar dvynuku,pati esu is nepasiturincios daugiavaikes seimos, o vaikeliu tevelis neprisiima atsakomybes,neigia kad jie yra jo nors jis man buvo pirmas ir manau paskutinis...:( neturiu nieko naujagimiams ar paaugusiams vaikeliams, tik vezimuka ir keleta likusiu drabuzeliu nuo broliuko,gal atsirastu mamyciu galinciu man padeti? Gal kuriai mamytei atliko nuo vaikeliu rubeliu ar sauskelniu? ar dar ko kad tiktu vaikeliams, tikrai buciau labai dekinga. Pati esu is Siauliu raj. jei atsiras bent viena mamyte galinti padeti labai prasau susisiekti su manimi mano nr 867919976 Dar karta labai ACIU!!!

Lukunia9 Lukunia9 06. Mar 2014, 19:59

SIAUBAS...dar ir su keiksmazodziais cia varo mazvaikes.. su dirzu pr sikna tokiom

06. Mar 2014, 15:58

atseit pagalbos sauksmas kaip ir butu taviskis,bet paskui gaunasi ups apsimelavau,pasirodo ne as, o drauge laukiasi,o sprendziant is to ka rasai ir kaip isvada liudna - kulturos nulis ir dar prasai pagalbos internete is mamyciu,manau jei tikrai ta drauge egzistuoja ir laukiasi ir jei butum rasiusi is pat pradziu tikraja tiesa,jei tai tikrai tiesa gal kas ir butu padeja,bet dabar tavo pacios deka jei ta drauge tikrai laukiasi ir isvis tokia egzistuoja ,jei jai tikrai reikalinga pagalba ji jos nebegaus,bent jau iš čia esančiu mamyčiu.Mandagumo reikėtu pirma išmokti o ne keiktis ir ižeidinėti prieš kreipiantis pagalbos

02. Mar 2014, 18:47

smaginates 😃 ?

02. Mar 2014, 17:59 virgytea

Su tavo tokiu išsireiškimu, tai nieko keisto, kad nieko nesulauksi, nes čia esančioms mamoms, manau, aišku, kad nei tu, nei ta tavo draugė laukiasi. Draugei neva gėda dėl nėštumo, bet jai kojas skėst nebuvo gėda esant tokiai jaunai, tai dabar lai žinosi. Nepatiko, kad kažkas jus atpažino ir neužkibo ant kabliuko.

02. Mar 2014, 17:51

Prasei atkreipti demesi tai ir atkreipem. Per TOKIAS kaip tu tos kuriom reikia taip ir nesulaukia pagalbos!!!

02. Mar 2014, 16:54 mellisa

uzdusk isvisa blet, draugei geda buvo o tu cia nesamones padarei!!!!!

22. Feb 2014, 17:58 virgytea

Tavęs, vaikuti, to reiktų paklausti.

22. Feb 2014, 14:27 mellisa

ka tu cia nusisneki?!!!!!

21. Feb 2014, 20:26

Vajatau negalvojau kad taip galima meluot nestumu :/ Nesuprantu ir kam to reikia ko ji tuom pasieks... Neteisiu jaunu mamu juk jos pasiryzta gimdyti ir auginti tai cia jau paskata . Nu bet jau meluot tai nezinau be zodziu , tai drauge pati tegul praso kam kitai isigalvot. Tokio poelgio tikrai nepateisinsi...

21. Feb 2014, 18:24 Ingaa

Aš irgi nežinojau, kad taip galima, bet pasirodo galima 😃

21. Feb 2014, 17:58

Na ir as esu nudegusi su siais visais dovanojimais, padovanojau pagailedama tos seimos, o veliau radau tuos daiktus skelbimuose pardavinejant, dabar nieko nedovanoju geriau nunesu prie konteinerio ir padedu

21. Feb 2014, 12:13

lendu i paieskas kitu zmoniu 😃

21. Feb 2014, 12:13

aha,rimtai,facebooke galima ja rasti parasius numeri 😃 geras,nezynojau galvojau reikia vardo o pasyrodo numerio uztenka 😃

21. Feb 2014, 11:48

Aš kai esu taip nudegus jau su pagalbos davimu, tai dabar niekam nieko neduodu, nebent šeima pažįstama ir ne kokie alkoholikai, prasirūkėliai. Galiausiai nepadedu ir nepilnametėm mamom, niekas jų neguldė į lovą, pačios gulėsi būdami vaikai, tai tegul mąsto ir kaip auginti.

21. Feb 2014, 08:32

Vat todel man ir nekyla rankos pult i pagalba, nes nezinai kas tiesa, o kas melas

21. Feb 2014, 08:05

joooooooo iš pradžių laukiuosi aš , po to draugė😀

20. Feb 2014, 23:54 Zylutee

Ačiū, čia visai netyčia gavosi ir net ne mano, o kitos mamos dėka, kur įkėliau, kad reikia pagalbos "mamai", aš tik po to radau bendrą draugą fb. Pasaulis mažas, pasirodo, ir gavosi dar gražiau 😃

19. Feb 2014, 19:24

Kaip parašei, to ir sulaukei.
Geriau, panos, užsiimtumėt rimtesniais reikalais, nei landžioti į mamų forumus ir rašinėt nesąmones.

19. Feb 2014, 19:02

tavo draugas labai klysta!!!!!!!!!!!!! jei nezinai tikrosios istorijos nesnekek gerai? ne as laukiuosi jei ka!!!! o mano drauge tik tai as uz ja rasau savo vardu nes jei geda!!!!! tu man pasakyk to bendro draugo varda paziuresim ka sneka jis..... o jei netiki galiu is tiesu duoti kontaktus tos drauges.... zdziu kaip norit taip galvokit... o as pati nesilaukiu ir nelakstau su kitais vaikinais jau 2su puse metu gyvenu su savo vaikinu.... zdziu nesnekek nesamoniu jei nezinai ok?.....

19. Feb 2014, 12:57

... jei iš tiesų tu laukiesi turėjo būti.

19. Feb 2014, 12:57

Sveikos, mamos, ši mama šiek tiek iškreipia vaizdą ir nėra jau tokia nepasiturinti, neapsigaukit.
Įvedus jos nr. išmeta jos fb ir kaip tyčia mano vienas draugas yra jos draugas, pasiteiravau, tai papasakojo ... Pati, panele, ieškai bernų, o po to padėkit, mamos. Turi tėvus, tai klausyk jų ir nelakstyk su bernais, pasekmės akivaizdžios, bet iš tiesų tu laukiesi.