labai nori būti savarankiška

27. May, 10:52

Sveiki,mes turime dukrytę,jai 1,6m ,nuo pat mažumės ji labai nori viską daryti pati,nelabai mėgsta kai ją bandai apkabinti,su ja pažaisti pvz viru viru košę,tik paimu rankytę,o ji jau plėšia lauk... jau stengiuosi,kuo daugiau su ja kartu piešti,lipdyti,žaisti,bet deja neprisileidžia... kaip man elgtis ? gal ir palikti ją vieną žaisti??? man kažkaip atrodo,kad jai liūdna,beto tokio amžiaus ir nebendrauja su mumis... toks ispūdis ,kad jai maišome...Nekartoja žodžių ,nekreipia į savo vardą dėmesio,visiškai mus ignoruoja,kai prašai parodyti kokį daiktą , tikrai kartais specialiai nerodo(nors prieš tai nnn kartų rodė ir tiksliai ji žino) akimis pažiųri i tą daiktą ir ,nusišypso tokia velniūkščio šypsenėle :D Bijau,kad užaugs atsiskyrėlė :( Nors su vaikučiais truputi bendrauja...

28. May 2010, 13:25

kad su kardiologais problemos, per balticum girdejau. o masazus, kai buvome gave, irgi apie menesi laukiau eileje. matai, poliklinikose niekas neskuba kelti ragelio, yra sakoma, palauks, reikes, dar skambins😀 arba buna, kad nukelia ragelius😀

28. May 2010, 13:18

toj 3 poliklinikoj irgi nekas,mums paskyre masazus tai visa men eile 😀 o vaiku ligonineje pas kardialoga uzsirayti tai kazkoks kosmaras nuo 8 skambini,nedasiskambini... ,kai puse 9 atsiliepia jau tlonu ner 😤 siaubas kol paemiau!!! tikrai nesumeluosiu savaite kazkur skambinejau kokius 400 kart 😀 kol pataikiau,nes pastoviai uzimta... ir tai uzsirasem liepos gale ir ne pas savo,nes ji atostogaus!.

28. May 2010, 12:43

teko girdeti, kad jusu "galo" ambulatorijos ne kokios, viena pazistama prase siuntimo pas traumatologa, tai seimos gydytoja nedave, sako neprisigalvok, eisi i trecia poliklinika, o kad ranka jau operuota, tai net neziuri. mes tai prie bigo esame uzsirase ir dziaugiuosi tiek pediatre, tiek seimos gydytojomis. mes ir per diena galim ziureti per langa, tik autobusus ir mato😃

28. May 2010, 12:39

pas mus tai namuose ji daro ,o as komentuoju,bet be atsako... pati labiausiai komentuoja pro langa ziuredama 😀 pas mus pagrindine gatve,dar pats galas,tai autobusu,marsrutkiu pilna,jai baisiai patinka 😉

28. May 2010, 12:36

mes vaidaugu esam prisirase.jauciu zinok buciau pasikeitus,bet cia nezinosi,dar ant "geresnes" uzsoksi... beto itariu,kad ir i kita ambulatorija reiktu persirasyti,nes jos ten nenoriai viena is kitu pacientus periima... o mums vos uz keliu namu yra,kitos visos daug toliau...

28. May 2010, 10:41

mano vaikiukas ir nori buti labai savarankiskas, bet jis viska nori daryti mano prieziuroje, ir aisku kalba, komentuoja, as net tycia klausineju, kad jis kuo daugiau pasakotu, bando sakyti pilnesnius zodzius, skayti po du ar tris, tokiais mazais sakinukais. juratux, tai jei patinka pediatre, galit keisti, o jus kurioje gydymo istaigoje prisirase?

28. May 2010, 10:34

visi maziukai ansciau ar veliau prades kalbet😀,musu mazyle yra 2men mazesne uz draugu vaikus,jie vat nieko nekalba,an mama,teti ir viskas,o vat mes jau dziaugiames savo mazyle,ji daug kalba ir dvi daineles moka😀kiekvienam savas laikas manau

28. May 2010, 10:29

mano drauges sunus kol nepradejo eiti i lopseli ( 2m) tol isvis nesnekejo,net neatsisukdavo,kai kalbindavau! bet susitvarke ,sneka dabar puikiai 😉

28. May 2010, 09:56

mano dukrytė1,6m irgi ne kažką šnekėjo... Kai pradėjo bendrauti su vaikais, kažkaip savaime viskas įvyko... vienos pažystamos vaikis 4m ne kažką pasako, t.y. pasako, bet sava paukščių kalba, nes jie gyvena kaime ir su vaiku mažai yra bendravimo...

28. May 2010, 09:51

ir anksčiau siunčia, ne tik 10 mėn. 😀

28. May 2010, 09:36

itariu,kad musu pediatre nelabai vykusi... mano panele 1.6 m nesneka ir pas logopeda nesiuncia,kai pasiskaiciau,kad kitus 10men!!! siuncia vos nuo kedes nenuvirtau,net siutas paeme!
beje,truputi sureguoja i savo varda,kai tetis ja bara! tada pardeda zyzti,vaipytis ir sniurkscioti ir bega prie manes pasiguosti 😀

28. May 2010, 09:31

pediatras zino,bet jai atrodo normalu ... pasake,kad auga su savo charakteriu , o sneketi ir visaip bendrauti vaikuciai pradeda skirtingu metu.

27. May 2010, 23:05

juratux,

O pediatrui sakėt, kad vaikas nereaguoja į savo vardą? galbūt vertėtų pasikonsultuoti su Juo.

Pagarbiai

Vika

27. May 2010, 19:28

manoji irgi būdavo, kad kai pašaukiu ar šiaip ką nors pasakydavau, negirdėdavo. taip pat mąsčiau, gal vaikas neprigirdi, bet kai pasakydavau ką nors negero arba netyčia nusikeikdavau, tai ji tai labai puikiai išgirsdavo ir mane moralizuodavo, kad negalima šitaip sakyti...

27. May 2010, 19:05

Negirdintys puikiai jaučia muzikos virpesius, bet jei pasižiūri į daiktą, kurį prašote parodyti, tai jums netinka šis variantas...

27. May 2010, 18:17

su tuo vardo nekreipimu ir zodziu neatkartojimu su vyru jau buvom net isigande,kad gal blogai vaikas girdi! bet muzika tai girdi fantastiskai 😃

27. May 2010, 18:13

I varda isvis nekreipia demesio ,net neuzsiemusi. Ji tokia labai judri,itariu,kad bus hiperaktyvus vaikas,tad su demesio sutelkimu laaaaabai sunkiai nebent trumpam...labiausiai patinka tik muzikos klausytis,pastoviai tv muzikini kanala atsukineja ir dar megsta pasikiusuoti palei muzika(tad cia galima uzskaityti,kaip beprasmi judejima) Daiktu rikiavimo nera,veikiau atvirksciai 😀 Valgo daznai po truputi,,su uzmigimu problemu nera,tik,kad per nakti pora kart retkartem buna pazyzia 3 sekundes,atrodo,kad bloga sapna sapnuotu,bet apkloju ir miega ramiau toliau.

27. May 2010, 15:00

Laba diena,

kai vaikas pradeda žaisti tėvams net rekomenduojama yra atsistot ir nueit, leisti pažaist vienam. Dažniausiai vaikams sunkiai sekasi vieniems žaisti, tad manau turėtumėt nusiramint ir pasidžiaugt laisva minute.
Turiu aš Jums dar kelis klausimu:
Ar teisingai supratau, kad mergaitė nekreipia į savo vardą dėmesio? Taip yra pastoviai ar tik kai žaidžia? Jei ji visą laiką taip elgias dar man tada į kelis klausimus atsakykit:
1.Ar jai būdingas beprasmis judėjimas, toks kaip rankos plaikstymas, galvos sukinėjimas, viso kūno sūpavimas?
2. tikslingas elgesys, paprastai laikantis tam tikrų taisyklių (pavyzdžiui, daiktų rikiavimas)?
3. susitelkimo, domėjimosi ar aktyvumo ribotumas (pavyzdžiui, susidomėjimas vienintele televizijos programa ar žaislu)?
4.Galbūt neįprasti valgymo įpročiai?
5. Sunkumas užmigti, dažnas pabudimas?

Pagarbiai

Psichologė Vika

27. May 2010, 11:24

kai atsibos vienai žaisti, pradės pati ieškoti kompanijos... Manoji irgi valgydavo ir miegodavo pagal savo režimą. Darželyje beveik nieko nevalgydavo, nes nepatiko (išranki maistui yra šiek tiek), bet per 4 praleistus metus darželyje nenumirė iš bado... o dėl miego, pradžioj verkdavo, kai reikėdavo eit pokaičio, bet vistiek užmigdavo ir per visus metus nebuvo tokios dienos darželyje kad nemiegotų...

27. May 2010, 11:20

o del seses ar broliuko,tai baisu butu 😀 nes svelnumo 0 pas ja 😃 tik tutes atimineja ir akis bando iskrapstyti 😉

27. May 2010, 11:13

bet ji labai daznai nori buti viena ir zaisti... i darzeli vesti nebijau,nes ji but tai bus(greiciausiai😉) bijau,kad visiskai neklausys ir nevalgys,nes yra ipratus,tik kada ji nori eit miegoti valgyti ir tt ,pagal savo rezima!

27. May 2010, 11:10

na zinok ir mes juokiames,kad vaikui atsibodo rodyti,ir kad galvoja: jetus i kokia bukagalviu seima papuoliau 😃

27. May 2010, 11:03

nesupyk, juokauju aš čia.... gal kartais mergytė nori viena pažaisti, įsijaučia į savo žaidimus ir nebegirdi kai ją pašaukiat. Mažutė dar yra ir daro taip kaip jai atrodo, nori žaidžia su jumis, o nori - ne... nepriversi tokios daryti, ko ji nenori... Kai mano dukrytė buvo 1,8m., pradėjom lankyti būrelį. Ten būdavo 20min. muzikinė pamokėlė ir 20min. lavinimo žaidimų pamokėlė. Būdavo daug vaikų, mokėsi žaisti būryje, dalintis viskuom. Kažkaip nebuvo net didelio vargo po to ir darželyje adaptuotis...

27. May 2010, 10:57

vaikas tikriausiai mąsto, nu kiek aš tiem tėvam galiu rodyti ir rodyti į tą daiktą, kaip jie neatsimena, o toookie jau dideli....

27. May 2010, 10:55

mamyte juratux, reikia sesės arba broliuko... 😃

27. May 2010, 10:52

Sveiki,mes turime dukrytę,jai 1,6m ,nuo pat mažumės ji labai nori viską daryti pati,nelabai mėgsta kai ją bandai apkabinti,su ja pažaisti pvz viru viru košę,tik paimu rankytę,o ji jau plėšia lauk... jau stengiuosi,kuo daugiau su ja kartu piešti,lipdyti,žaisti,bet deja neprisileidžia... kaip man elgtis ? gal ir palikti ją vieną žaisti??? man kažkaip atrodo,kad jai liūdna,beto tokio amžiaus ir nebendrauja su mumis... toks ispūdis ,kad jai maišome...Nekartoja žodžių ,nekreipia į savo vardą dėmesio,visiškai mus ignoruoja,kai prašai parodyti kokį daiktą , tikrai kartais specialiai nerodo(nors prieš tai nnn kartų rodė ir tiksliai ji žino) akimis pažiųri i tą daiktą ir ,nusišypso tokia velniūkščio šypsenėle 😃
Bijau,kad užaugs atsiskyrėlė ☹ Nors su vaikučiais truputi bendrauja...