Sveiki, mūsų berniukui tarp akytės ir nosytės yra skylutė per kurią teka ašarėlė. Buvome Kauno klinikose, gydytojai siūlo ją chirurginiu būdu uždaryti, bus taikoma narkozė. Nesinori kūdikiui 5 mėn. duoti jos.
Galima ją palikti, bet augant vaikui ji gali didėti arba didesnė tikimybė infekciją pasigauti.
Gal yra mamyčių susidūrusių su tokia problema, gal gali pasidalinti sava patirtimi? Gal kas operavote? Būsiu labai dėkinga.
Siūlome platų žvejybos reikmenų pasirinkimą: meškeres, rites, valus, kabliukus, masalus, aksesuarus ir kitą žūklės įrangą. Kokybiška produkcija, tinkama tiek mėgėjams, tiek profesionalams.
Apsirūpinkite viskuo, ko reikia patogiai ir sėkmingai žvejybai! https://www.simms.lt/