Kūdikių pienligė

22. Jun, 07:58

sveikos mamytes, pastebejau, kad tokios temos nera...gal kam teko susidurti su sia liga? gal zinotia kaip ja atpazinti?kaip gydyti? buciau labai dekinga uz info

15. Nov 2011, 22:29

as sodos beriau ant liezuviuko, po keliu dienu viskas praejo

05. Jul 2011, 11:49

priklauso kokia ta pienlige ar tik prasideda ar daugiau jau nes nemanau kad vandenukas pades gyjimui?

04. Jul 2011, 18:49

mano maziukui dabar atsirado tai sakot vandenuko duot atsigert ar pavalyt merliuk? 😀

04. Jul 2011, 11:41

pienlige labai lengva atpazinti pasidaro tokios baltos demeles ir ju nenuvalysi ir seip mazyliai neima tutinuko ir buna neramus mano berniukui buvo taip bet as nusipirkau tepaliuka DEKTARIN tai jis tepamas per diena 3,4 kartus patepiau taip 2 deieneles ir praejo nz girdejau kad jis lt kainuoja 40 lt as pirkau airijoje bet tikrai padeda su soda as gydziau savo vyresneli kai jis buvo mazas tai mum nepadejo kazkiek nuima ir vel atsinaujina😀

24. Jun 2011, 20:14

kai pas kudikius buna pienlige vidiniai skruostukai, liezuviukas buna apsinesias pienu. Mano vaikeliui buvo taip, tai tik po valgymo su ausu krapstuku nusivalydavo kai burnyte dar dregna po keliu dienu burnyte svari ir daugiu burnyte neapsinesdav pienuku 😀

24. Jun 2011, 13:13

liezuviuka pavalyk su merliuku ant pirsto apviniojus ir pamirkiusi i vandeni su soda,ir tutuka pries duodama ten pamirkyk,po keliu valymu praeis

22. Jun 2011, 19:58

sveikos mamytes, pastebejau, kad tokios temos nera...gal kam teko susidurti su sia liga? gal zinotia kaip ja atpazinti?kaip gydyti? buciau labai dekinga uz info