Kūdikis ir muzika

05. Oct, 02:40

mano mergytei tuoj 4men. jijau pripratus prie muzikos.kai buna pikta, labai verkia nori mieglio, pasileidziu muzika ir pasupu.. zymiai greiciau nurimsta ir uzmiega:) bet tete lyg tarp kitko uzsimine og tai gerai tik dabar ir gali atsiliepti vaikelio klausai veliau..:( ar jus pratinat prie muzikos?

07. Sep 2011, 16:03

As taip pat pritariu kad muzika yra gerai.Musu sunelis irgi uzmiega prie muzikos.Jam patinka,kai vaziuojame su masina tolima kelia,kai buna koks gimtadienis klausosi muzikeles ir uzmiega,tada mes patys galime be problemu kazka nuveikti ar tai garsiai kalbetis ar tai kur toliau isvaziuoti...
Manau muzika, gerina atminti,taip galima atsiminti,kur ir kada sitos pacios dainos girdejai.

11. Oct 2009, 10:21

muzika dar niekam zalos nepadare.Muzika be galo gerai lavina vaikiuko klausa

08. Oct 2009, 09:42

sako jei nescia klausais tai ir gimes vaikas megs muzika, dar ta pacia kuria nescia klauseisi

07. Oct 2009, 15:27

maniskiam ir patinka musika jau nuo gimimo manau kad visiem vaikam patinka muzika

07. Oct 2009, 10:33

As pritariu arnuciui 😀

07. Oct 2009, 10:05

kai buvo mazesnis visada vaziuojant uzmigdavo masinoj grojant muzikai, pratinom prie triuksmo, kad nereiketu jam miegat sedet tyliai lyg po sluota, nors vyras visad sakydavo kad tyliau buk kai miega, o as priestaravau kad prie tylumos negalima pratint. dar kai miega palieku tv ar ijungiu muzika kad grotu.

07. Oct 2009, 09:56

As manau kad vaikelio klausai nieko tikrai neatsitiks jei muzika ne per garsiai yra leidziama.. juk ir zaisliukai kai kurie buna su melodijom 😀

07. Oct 2009, 09:55

mano suneliui labai patinka muzika nors jam greit tik 5 menesiukai.. mes kai vaziuojam masina, groja muzika ir jis uzmiega... 😀 mes nuo pat gimimo pratinom suneli ir prie triuksmo ir visaip, kad nereiketu ant pirstu galiuku vaikscioti.. ir jis kai nori miegucio tai tada ir uzmiega nesvarbu kur buna 😀

06. Oct 2009, 11:20

mano mazei labai patinka muzika, soka, kiusuoja, kazka net dainuoja... 😉

06. Oct 2009, 10:47

mano arnutis tai labai klauso muzika, kuria groja per tv, tai net suklusta ir negalima pasaukt nes nereaguoja.

06. Oct 2009, 07:21

taip muzika gerai. nebus toks jautrus ir neissigas bet kokio garselio bemiegant

05. Oct 2009, 16:01

na man tai labai patogu, visur turiu po ranka..

05. Oct 2009, 15:08

o kodel toks idomus sprendimas, per telefona? 😀

05. Oct 2009, 14:59

na bet mes muzika paleidziame per mobilu telefona..

05. Oct 2009, 14:51

as nemanau, kad muzika gali pakenkt kazkam...mane ir sese mama irgi migdydavo tik su muzika...

05. Oct 2009, 14:49

as manu jog muzika i nauda dar ir tuo jog jis nepripranta prie tylos...😀

05. Oct 2009, 14:45

maniskis pamenu ir be muzikos neuzmigdavo , o del klausos nieko jam nenutiko ir girdi ir gal net per gerai girdi parsisiunciau lopsiniu visokiu ir paleisdavai jam ir matyt patiko jam kad jis be muzikeles neuzmigdavo, o db neuzmiega be vaikams ja turi buti ijungtas koks multikas ir jis jau ziurek miega

05. Oct 2009, 14:40

mano mergytei tuoj 4men. jijau pripratus prie muzikos.kai buna pikta, labai verkia nori mieglio, pasileidziu muzika ir pasupu.. zymiai greiciau nurimsta ir uzmiega😀 bet tete lyg tarp kitko uzsimine og tai gerai tik dabar ir gali atsiliepti vaikelio klausai veliau..☹ ar jus pratinat prie muzikos?