Kūdikio viduriavimas

11. Jun, 04:14

mano dukrytei 2men ir 2sav,maitinu misinuku jau geras 2savaites , nakty dar krytimi, jau pora dienu mano mazoji viduriuoja, tustinasi tik viena karta i para ir tai su mano pagalba (masazuodama pilva) issitustina, bet suviduriuoja, ka daryti kreiptis pas daktarus ar keisti misinuka?beja siandien nakty buvo pakilusi temperatura iki 38,1, nieko nedariau pati nukrito. atpilineja tik kartais nedaznai, valgo noriai, girdejau kad yra kazkokios gerosios bakterijos gal ju pabandyti?ar cia misinukas kaltas?

mergele35 mergele35 14. Jun 2011, 13:45

ilona1989 juk taip ir sakiau😀

13. Jun 2011, 19:39

Na stai viskas tvarkoj, buvome poliklinikoje tai sake cia normalu, o temperatura pakilo nuo karsciu, ir misinukas tinka aciu Jums 😀

mergele35 mergele35 13. Jun 2011, 14:51

viskas pas tavo lele gerai pagal aprasyma tavo as ir savo mazajai kartais padedu pakakoti palaikau kojytes pakelus ir pakakoja

mergele35 mergele35 13. Jun 2011, 14:51

viskas pas tavo lele gerai pagal aprasyma tavo as ir savo mazajai kartais padedu pakakoti palaikau kojytes pakelus ir pakakoja

12. Jun 2011, 22:21

na kakutis neturėtų būt žalsvos spalvos. Normalus tai šviesiai rusvas, kaip sakoma trido spalva 😀 ir gerai jei nueisit pas gydytoją, bus tik ramiau ir nebereiks sukt galvos 😉 o temperatūrą kurioj vietoj matavai? Nemiegančiam? O elektroninis neturi paklaidos? Nes manyčiau kad tos temperatūros ir neturėjot, aišku galiu klysti 😀

12. Jun 2011, 20:37

whitegirl Dėl temperatūros matavau elektroniniu termometru, ir ne viena karta tik po valandos temperatūra pati nukrito, daugiau nebuvo pakilusi na siandien buvo aukščiausia 36.9 . Mažytė mano rami nesiraito iš skausmo(kai masažuoju pilvuka jai patinka ir papakoja, kakutis žalias, buna ir kažkokiu daleliu), valgo gerai miega ir gerai, neišberta. Gal tikrai čia normalus tuštinimasis😀

12. Jun 2011, 19:46

Na rytoj eisim pas daktarus. Temperatūra nebuvo užkilusi daugiau, šiandien vėl pamasažavau pilvuka ir vėl išsitustino taip pat tik ne tokio aštraus kvapo buvo. Gal tikrai viskas gerai, ir veltui nervinuosi... didelis jums aciu.

12. Jun 2011, 14:56

na man irgi pagal aprašą pasirodė, jog tai normalus tuštinimąsis. O temperatūra įdomu kiek rodė ir kur su kokiu termometru matavai. Šiaip kūdikiu temperatūra yra normali iki 37.6 berods. O nuo mišinuko tuštintis gali ir net kas antrą dieną. Stebėk ar vaikas nevangus, ar nesiraito iš skausmo, ar miega normaliai, ar nepabertas. Jei viskas ok, tada tinka tas mišinukas.

mergele35 mergele35 12. Jun 2011, 13:42

pagal tai kaip parasei cia ne viduriavimas o normalus tustinimasis, o temperatura galejo pakilti nuo karsciu

11. Jun 2011, 16:31

aš siūlyčiau pabandyti pakeisti mišinuką...

11. Jun 2011, 16:18

kadangi tokia maza mergyte,siulyciau nedelsiant kreiptis i gydytoja...juolab viduriuoja ir temperatura.sveikit greiciau 🌷

11. Jun 2011, 16:14

mano dukrytei 2men ir 2sav,maitinu misinuku jau geras 2savaites , nakty dar krytimi, jau pora dienu mano mazoji viduriuoja, tustinasi tik viena karta i para ir tai su mano pagalba (masazuodama pilva) issitustina, bet suviduriuoja, ka daryti kreiptis pas daktarus ar keisti misinuka?beja siandien nakty buvo pakilusi temperatura iki 38,1, nieko nedariau pati nukrito. atpilineja tik kartais nedaznai, valgo noriai, girdejau kad yra kazkokios gerosios bakterijos gal ju pabandyti?ar cia misinukas kaltas?