Kūdikio verksmas

28. Mar, 12:09

Sveiki, noreciau paklausti jusu del vaikelio verkimo.. Labai pykstames su vyru del to... Kai jis priziuri musu 5 menesiu dukryte, jis leidzia jai zysti ir prieina tik tada kai ji jau rimciau pradeda verkti, vyras irodyneja man,kad cia yra jos manipuliacija. As savo ruoztu jam nepritariu ir baru,kad leidzia jai isiverkti, man atrodo,kad tokio amziaus vaikas dar nemoka manipuliuoti ir jei verkia,reiskias jai kazko reikia. Vyras sako, jei visada kreipsiu demesi i jos zyzima ir verkima, jipripras ir taip elgsis visada. Taigi, kuris is musu teisus? Kaip manote? Ar gali tokio amziaus leliukas jau manipuliuoti tevais?

29. Mar 2011, 10:15

mano maze kai turejo problemu su sveikatyte,tai 5men jos ant ranku nebuvo imanoma paimti,nes klykdavo, ☹ tai kakzaip mazoji ir nepriprato ant ranku 😀 jai net nepatinka kai ja supa😃

29. Mar 2011, 09:58

as asmeniskai nebijau pasidaryti rankinukes, uzaugs ir pati nebenores mamos, kaip jau minejau, poto pacios verksim,kad vaikai vis reciau atvaziuoja, taigi mano nuomone, turiu dziaugtis kol dar galiu 😀

29. Mar 2011, 09:56

nium nemaniau kad taip isdiskutuosit 😃
As ir nenesioju istisai jos gi 😃 tiesiog jei zyzia ar verkia prieinu su ja pabut, o vyras sedi prie kompiuterio ir neina prie jos, stai ka turejau omeny 😀
Varlyt 🌷
Tikrai butu labai malonu isgirsti prichologo nuomone 😀 nes visokiu nuomoniu yra, bet ne visos jos teisingos 😀

28. Mar 2011, 21:54

jei jau tas nesiojimas gerai, kodel paaugus skundziasi daugelis?😀

28. Mar 2011, 21:19

irmukas,as su tuo ir sutinku,kad pora meteliu tenesiosim,bet buna situaciju,kai tu tukrai negali paimti vaika,tada reikia uzimti kaip kitaip 😀

28. Mar 2011, 20:51

As pritariu varlei, mano poziuris lygiai toks pats, nors pati irgi turejau "rankinuka", nu ir tampiau ir nesiojau ir nenumiriau, dabar jau isaugo ir nebenori, kad nesiociau, tai kaip ir problema pati savaime issiprende. Nematau cia nieko blogo.

28. Mar 2011, 20:31

Pirma vaika kaip auginau buna uzzyze ir imu ant ranku tai paskui kaip yprato tai ant ranku migdyt tekdavo net.o dabar kaip antra lelyte auginam tai tik taip paimi ant ranku palaikai,nepratinu nei supt nei ka.

28. Mar 2011, 20:31

Tema pirmiausia yra ne pie nesiojima vaiku, Eglute klause musu nuomones apie dukrytes zirzima, ar kreip demesi i tai ir bandyt ja nuramint ar ne... As asmeniskai i tai demesi kreipiu, ,man vaika norisi nuramint ir kad jis jaustusi gerai,o kaip nuramint tai kiekvienos asmeninis reikalas, jei mano panele nori, kad panesiociau, panesioju,jei nori zaisliuko, duodu zaisliuka, budamos kartu randam ir dar daug kitu uzsiemimu... O ieskancios priekabiu,visada ju suras 😉

28. Mar 2011, 20:30

man ir lb idomu ka psichologe mano 😉

28. Mar 2011, 20:28

sveikos 😀 aisku, kad vaikas moka manipuliuoti, manajam 4 mn o jis kuo puikiausiai ta daro, seip vaika ne rankinuka turiu, mes puikiai mokam bendrauti ir kedutej sedint ir lovoj gulint, bet va buvo apsirges, aisku panesiojau, kita vakara gulim visi trys lovoj su sunum vyduriuke, o jis veeeee, apsizvalgo, niekas demesio nekreipia ir vel veee ir taip kol atsibodo, tai cia manau jau manipuliacija.. as taip pat nebegu iskart ir neimu ant ranku jei suzirzia biskeliuka, jis barskuti pameta ir jau pyksta, bet va jau pagavau kada jis seip zyzia, kada is tikro jam manes ar demesio reikia 😀

28. Mar 2011, 20:28

joa taip ir patampa vaikai kaip rankinukai 😀

28. Mar 2011, 20:28

na 5men kudikis jau puikiai geba manipuliuoti😀 taciau manau,geriau prieti paguosti ,pakalbinti,uzsiimti,negu ,kad laukti ,kol isiverks. Vaikas manau zyzia ne siaip sau,jam arba nuobodu arba kazkas negerai...Na idomu,ka psichologe mano...

28. Mar 2011, 20:25

po keliu menesiu bus tema, ka daryti jei vaiko neimanoma padeti, o reikia istisai nesioti😃 zyzima manau reikia ignoruoti, jei jis daznai kartojasi

28. Mar 2011, 20:18

as moskeli kaip ir tu galvoju 😃 juk galima kazkaip kitaip vaika uzimti 😀

28. Mar 2011, 20:09

taip iseina kad vaiko zizejimo niekaip kitaip negalima numalsint tik nesiojimi,nu idomiai 😃

28. Mar 2011, 20:09

😃

28. Mar 2011, 19:55

pritariu, kada bepanesiosim? As ir daug nesiojau, pirmus 3 men istisai rankose, o dabar jau jis nori laisves, erdves 😀

28. Mar 2011, 19:53

nesuprantu teiginio, tie nesiojimai prie nieko gero nprives... O prie kokio gero prives vaiko zyzimas, jai vaikutis jauciasi geriau nesiojamas, kodel gi jo nepanesiojus? Mano pana nereikalauja istisai but nesiojama, ji ir viena pazaist moka, bet kai pabosta vaikui vienai zaist nematau jokio reikalo ja zirzint, bet kaip kazkas jau sake, kiekviena mama daro taip kaip jei atrodo teisinga 😀

28. Mar 2011, 19:51

maniskis ir moka manipuliuoti, kai nori demesio, rpadeda koseti, kaip ir linestros mergyte 😀 Vaikiukai tikrai jau moka issireikalauti demesio 😀

28. Mar 2011, 19:45

literatura isvedus vidurki teigia 😉

28. Mar 2011, 19:45

nu nzn mano maze jau mokejo manipuliuot ,kai demesio reikdavo apsimesdavo kad koso,o literaturos saltiniai ne visada raso teisybe,juk kiekviena svaikas individualus 😉

28. Mar 2011, 19:12

nu nzn jai vaikas pastoviai zyzia jam per maza demesio...maniske buna suzyzia kai jai atsibosta vienai zaist prieinu tada mes zaidziam kartu....tie nesiojimai nemanau ar prie gero jau lb prives,bet kiekviena zn kas geriause jos vaikui😉

28. Mar 2011, 19:08

juk vaika galima myluot ne tik zyziant ar verkian,galima pastoviai ji myluoti...😀

28. Mar 2011, 19:06

siaip manau tokio amziaus vaikas jau supranta ir manipuliuoja jus 😀 zino,kad jei pazysiu,prieis.... bet vel teisingai sakot,kada mes daugiau juos bepaguosim... siaip jei mano maze zirzia nekreipiu demesio,nes zinau kad ji reikalauja demesio,o tarkim as tvarkausi,jei jau nori verkti visada prieinu pagalbinu,paimu apkabinu ismyluoju 😀 zyzimas nuo verkimo manau labai skiriasi

28. Mar 2011, 18:49

As tokios pat nuomone Eglute, kada gi dar bepanesiosim savo aukselius jei ne dabar, kai jie dar tokie mazuciai 😀 Kaip mano mama sako, kad ir kaip noreciau, dabar taves nebepakelciau 😃😃

28. Mar 2011, 12:50

😀

28. Mar 2011, 12:37

pritariu visom keturiom 😃 as dar kartais pagalvoju,kad dabar galiu jai ir pedutes pabuciuos ir prisiglaust, o paaugs tai spruks salin, nesupras ko as cia tas peduten buciuoju 😃

28. Mar 2011, 12:09

Sveiki, noreciau paklausti jusu del vaikelio verkimo.. Labai pykstames su vyru del to... Kai jis priziuri musu 5 menesiu dukryte, jis leidzia jai zysti ir prieina tik tada kai ji jau rimciau pradeda verkti, vyras irodyneja man,kad cia yra jos manipuliacija. As savo ruoztu jam nepritariu ir baru,kad leidzia jai isiverkti, man atrodo,kad tokio amziaus vaikas dar nemoka manipuliuoti ir jei verkia,reiskias jai kazko reikia. Vyras sako, jei visada kreipsiu demesi i jos zyzima ir verkima, jipripras ir taip elgsis visada. Taigi, kuris is musu teisus? Kaip manote? Ar gali tokio amziaus leliukas jau manipuliuoti tevais?