Kudikio mityba

18. Mar, 12:26

Sveikos mamytes,norejau paklausti,ar neperanksti savo 5men kudikiui duodu darzoves su vistiena? Ir kiek kartu galima duoti per diena?

14. Dec 2015, 11:42

Pinigų skolinimosi
A reikia trumpalaikio ekonominės pagalbos ar finansinės padėties, bankų ir finansinių institucijų asmuo vis dar laukia pakankamai kredito ar kitas paskolą per trumpą laiką 48 valandų adresą:. josiane.gourdin82@orange.fr
novaki.finance@gmail.com

19. Mar 2015, 22:30

Mano mergaitė 2,5 m.valgo sūrelius, čia kaip desertas kartais. Geriau sūreliai nei kiti saldumynai, vistiek labiau pieno produktas.

19. Mar 2015, 17:06

Kai aš vasarą su 2 mėn. sūneliu gulėjau ligoninėj per klaidą atnešė mums sūrelį, sumaišė su sekančia palata, kur gulėjo 10 mėn.mergytė. Man tai nėra tokiam amžiuj nei sveika, nei normalu sūrelis, nors ir išgirtasis Magijos.

19. Mar 2015, 11:58

kai auginau dukryte gulejom 5men ligonineja dar nebuvo ragavus mesytes,tenpaklause ar jau valge mesytes,sakau dar ne,tai jai dave tyrele moliugai tik nepamenu su kokia mesyte lyg kalakutiena,tai manau ligoninej nedave tikrai neleistino

19. Mar 2015, 11:56

mums 6men,duodu vistiena kalakutiena...valgo karta per diena.pradejom valgyti nuo 5men

19. Mar 2015, 11:52

Sveiki, per anksti ir net gerokai per anksti vištiena. Mėsa pradedama duoti paprastai nuo 7 mėn.ir dažniausiai kalakutiena ar triušiena. Pradžioje kartą dienoje, vėliau galima ir dukart.