Kraštotyos - geografijos būrelis vyresnių klasių mokiniams

08. Sep, 12:58

Sveikos brangios mamytės,

esu geografijos mokytoja ir noriu pasiūlyti Jūsų jau paūgėjusiems vaikučiams besimokantiems  7 - 8 arba 9-10 klasėse lankyti šaunų būrelį Klaipėdos miesto saviraiškos centre. Šio būrelio užsiėmimai vyks po pamokų du kartus per savaitę. Ypatingai būrelis tinka aktyviems smalsiems, žinių ištroškusiems vaikams.

Mūsų veikloje numatyta daug keliauti po miestą, tyrinėsime uostą, švyturius, uosto struktūrą istoriją, daug fotografuosime, lankysime svarbias uosto įmones, svarbiausius muziejus, uosto darbuotojus - kapitonus. Taip pat laiką leisime ir klasėse ruošdamiesi kelionėms ar vizitams, tyrinėdami uosto istoriją.  Mokslo metų pabaigoje keliausim į žygius, pavasarį numatytas ir sąskrydis išvyka kelioms dienoms. Šį rudenį taip pat numatytas žygis smiltynėje sveikatingumo takais. Jūsų vaikų laukia be galo daug veiklos, kur susipažins su įvairiais žmonėmis iš uosto, universiteto, smagiai ir linksmai praleis po pamokinę veiklą.

 Šis būrelis mokamas, mėnesio kaina yra 15 LT. Grupė renkama iki rugsėjo 20 d.

Susidomėjusias mamytes prašau kreiptis el. paštu ginte.kr@gmail.com arba socialiniame tinkle fb Gintare Kriauciunaite, taip pat iškilus klausimams galite kreiptis tlf. 862872272.

Maloniai kviečiu prisijungti ir dirbti su jauna ir kūrybinga ir nuotaikinga geografijos mokytoja Gintare. :)

26. Mar 2016, 10:28

Sveiki, piesiu grafinius piesinius ant sienos, piesini galima parinkti betkoki pagal jusu pageidavima. Piesiniu kainos nevirsyja 200 euru. Grafika ant sienu laikoma prabanga ir puikiai tinka vaikiskiems kambariams. Gana klijuoti vaikiskus tapetus su kiskuciais, padarykite savo myliamiausiam vaikui modernia dovana 😀 Vilnius (uz papildoma kaina atvyksiu i bet kuri miesta). Spauskite "patinka" ir galbut butent jusu namai bus papuosti nemokamu moderniu grafiniu piesiniu. Nuoroda: https://www.facebook.com/grafika.ant.sienos/?ref=aymt_homepage_panel

14. Dec 2015, 12:06

Pinigų skolinimosi
A reikia trumpalaikio ekonominės pagalbos ar finansinės padėties, bankų ir finansinių institucijų asmuo vis dar laukia pakankamai kredito ar kitas paskolą per trumpą laiką 48 valandų adresą:. josiane.gourdin82@orange.fr
novaki.finance@gmail.com