kraitelis kudikiusi

03. Nov, 03:03

Sveikos mamytes. Turiu klausimeli nors dar  tik 17 savate nestumo. Bet jau kyla klausimelis nuo kada pradeti kraiteli vaikuciui rinkti?

29. Nov 2014, 21:07

Seminaras ,,Kaip išmokyti vaiką taupyti? ''
Vaikas ir pinigai - kiekvienam tėveliui aktuali tema. Vienam aktualu, kad taupytų, kitam - kad išleistų, trečiam - kad kelionė į parduotuvę nevirstų drama ar tragedija, kad vaikas suprastų pinigų reikšmę ir vertę...
Seminaro metu išgirsite:
Ką privalote žinoti apie finansų valdymą prieš kalbant su savo vaikais?
Nuo ko prasideda finansinis ugdymas?
Kada, kaip, kiek, ar duoti pinigų vaikams?
Nuo ko priklauso, ar vaikas pradės taupyti?
Ką daryti su šia informacija?
Seminaras NEMOKAMAS!
Vietų skaičius ribotas!
Registracija https://docs.google.com/forms/d/16ANiHmTWLokwRwLtMCUsPnAECIB5TB6zfGQ1G2qfP0Q/viewform
Data: 2014 m. gruodžio 04 d.
Laikas: 18:30 - 19.30 val.
Vieta: E.Ožeškienės g. 18, Kaunas, ISM universitetas (202 auditorija)
Lauksime jūsų!

29. Nov 2014, 16:22

Sveiki tik liudija !!
Aš gavau mano paskolą su ponia Cristina yra labai rimta panele bijojau į
skiriamas laikas, bet šiandien manau, nes tai panele suteikė man ir davė man paskolą
Pelės man ir mano šeimai, suteikiant man 26.000 € paskolą finansuoti vienas iš mano
  projektai toli ir taip pat padėti daugelis mano giminaičių. Yra fake skolintojai, todėl būkite atsargūs.
Taigi jūs ieškote finansavimas būtų
  padidinti savo verslą arba už projektą arba užbaigimo
perkate butą, bet, deja, bankas prašo jūsų risčia sąlygos
Jūs negalite užpildyti daugiau nei jaudintis dėl nieko,
Cristina galite suteikti paskolą sudarys 3000 eurų, 25.000 € 000 su labai interesų
naudingiau 2% .Adresse jei reikia cristina.manic5@gmail.com......

29. Nov 2014, 16:21

Bonjour juste un témoignage !!
J'ai obtenue mon prêt grâce à Madame Cristina qui est une dame très sérieuse;j'avais peur dans
un temps donné mais aujourd'hui j'y crois parce que cette dame m'a octroyée un prêt et m'a donné
le souris à moi et à ma famille en m'octroyant un prêt de 26000 euros pour financer l'un de mes
projets far et il a aussi aider plusieurs de mes proches. Il y a des faux prêteurs alors faites attention.
Donc vous êtes à la recherche de financement pour soit
relancer vos activités soit pour la réalisation d'un projet , soit pour
vous acheter un appartement mais hélas la banque vous pose trôt de conditions
dont vous êtes incapable de remplir, plus de soucis à vous faire,
Mme Cristina peut vous octroyez des prêt allant de 3000 euro à 25.000 000 € avec un interêt très
avantageux de 2 %.Adresse si besoin cristina.manic5@gmail.com

05. Nov 2014, 15:51

as ir taip sakau

05. Nov 2014, 15:27

Nėra gerai pirmam trimestre, tačiau vėliau kodėl gi ne.

05. Nov 2014, 14:42

per anksti ir negerai😀

05. Nov 2014, 13:31

Man 19 savaiciu 😀 pirmas nestumas ir dar nieko nepirkau apart zurnalu apie vaikucius, apsipirkti planuoji vaziuoti kita menesi 😀 bet iki paskutiniu savaiciu nemanau kad reikia laukti, juk nezinai kada tiksliai vaikutis pasibels I si pasauli 😀 o kaip busima mamyte nori pradet shopintis tada ir nesiesi pro parduotuves 😀

04. Nov 2014, 10:05

nera ko skubeti manau,as ir viska perkuosi kaip netoli iki gimdymo lieka😀kokioj 35savaitei

03. Nov 2014, 19:45

nuo ko geriausiai pirma pradeti?
😀

03. Nov 2014, 15:44

Aš pirkausi per akcijas iš anksto po truputį susiruošiau.