Kontraceptinės tabletės MARVELON

28. Jun, 11:20

Labadiena visoms mamytems, gal kurios naudojat sias KT ir ar buvo koks salutinis poveikis jas naudojant? as pries tai vartojau MERCILON, bet jos man netiko nes kiek geriau tiek ir sirgau menesinemis, tad dabar gydytoja pakeite MARVELONU, tik pradedu abejoti ar man jos tiks, geriu jau 10 diena, bet vistiek teplioja, net nezinau ka daryti:(

25. Aug 2011, 22:13

Sveikutes,
Mervelonas buvo mano pirmosios tabletes.Naudojau jas 10 metu ir nieko salutinio nejausdavau.Man svoris net nukrito jas vartojant.O kai gydytoja israse Mercilona,man nuolat sukosi galva ir daresi silpna.Tai grizau prie Mervelono.Nesu net bandziusi kitu KT gerti.Zinau kad jau labai paveluotai atrasau,bet... 😀

15. Jul 2011, 15:38

as kazkada naudojau marcelon(kokius tris metus)-nei karto netepliojau ir man jos tiko 😀

15. Jul 2011, 14:22

kiek laiko goduliukas tu jas naudojai? na dabar ir man jos tinka is pat pradziu tai tepliojo, bet kai pradejau gerti antra pakuote, tai dabar viskas, gerai tik siektiek svorio priaugau☹ tik neaisku ar nuo kt ar nuo per didelio uzsisedejimo, na teks kokios dietos laikytis😀

15. Jul 2011, 13:46

as esu naudojusi.man jos tiko ir patiko.kaip kitos sako,kad reikia ziureti vos ne i laikrodi,kad tik nepraziopsot kada isgerti,as niekada negeriau butent tuo paciu metu,o budavo tokiu atveju,kad pamirsdavau,tai kita diena isgerdavau ir nieko

15. Jul 2011, 12:44

kaip matau jokiu atsiliepimu apie sias KT nera, turbut niekas ju nevartoja

28. Jun 2011, 11:58

na pabaigsiu MARVELONO sia pakuote ir tada eisiu pas gydytoja, jei dar teplios, kad kokias kitokias kt rekomenduotu, nes pries gimdyma geriau DIANE ir nebuvo kokiu salutiniu poveikiu, tik po gimdymo cia viskas issireguliavo

28. Jun 2011, 11:52

Nei svorio, nei pykinimo, nei tepliojimų, nei kitų galimų šalutinių poveikių man nuo Harmoneto nebuvo...kažkaip labai tiko...jaučiausi gerai ir po mercilono atrodė, kad geriau negali būti 😀

28. Jun 2011, 11:40

atomine ar svorio nepriaugai gerdama kt? nes as siek tiek priaugau, 3kg per 2men

28. Jun 2011, 11:29

Sveikutė. Aš irgi buvau pradėjusi nuo MERCILON, tai buvo nekas, kraujavau kol gėriau. Vėliau pakeičiau į HARMONET ir likau labai patenkinta, jokių pašalinių poveikių nejutau, sirgdavau reguliarai ir negausiai. Ir kiek kalbėjau su draugėmis daugumai šios kt tiko ir patiko...

28. Jun 2011, 11:20

Labadiena visoms mamytems, gal kurios naudojat sias KT ir ar buvo koks salutinis poveikis jas naudojant? as pries tai vartojau MERCILON, bet jos man netiko nes kiek geriau tiek ir sirgau menesinemis, tad dabar gydytoja pakeite MARVELONU, tik pradedu abejoti ar man jos tiks, geriu jau 10 diena, bet vistiek teplioja, net nezinau ka daryti☹