Kontraceptikai maitinančioms

19. Oct, 12:13

sweikutes mamytes ar yra kurios geret azalia kontaceptines tabletes kokie atsiliepimai

11. May 2011, 08:32

pas mus ne,paklause pries leidziant ar pati matinu,tai pasakiau kad buteliuku jau.Tai viskas tvarkoj buvo 😀Na ziuresim,tikiuosi vel nepastosiu po 2-3menesiu 😀

10. May 2011, 11:37

as irgi susileidau injekcija , galioja tris menesius, esu labai patennkinta, kad nereikia jokiu tableciu gerti😀 bet gydytoja man sake, tik tada kol maitini apsaugo 😀)

08. May 2011, 19:09

nzn kaip lietuvoje,bet anglijoje yra injekcijos,jas leidzia kas 12saw,tinka ir maitinancioms savo pienuku ir ne 😀Man lb patinka

28. Feb 2011, 17:17

tai jau tikrai kad neapsaugo maitinimas vien o gumytes tai tikrai tik is bedos 😀

24. Dec 2010, 03:08

cia Norvegijoj naudoju cerazette jau metai laiko,patyrimai tokie: kaip ir kitoms ir tepliojo po kelias savaites,paskui isvis dingo menesines apie 2,5 men,bet po mazdaug puse metu susitvarke ir dabar viskas gerai,menesines nereguliarios,taciau nebeteplioja ir negausios...kai nuejau pas gydytoja pasakyti,akd daugiau nebenoriu,na del tepliojimu ir del rizikos susirgti veziu,tai jis patikino,kad sios kontraceptines su vienu hormonu nekelia rizikos,tad tesiau jas...gumytes-nu jau ne,gali is bedos,bet ne istisai...o cia kaip raso,kad zindymas jau pats kontracepcija,tai as kategoriskai ne,nes: tai veiksminga daug procentu bet ne 100,jei maitini diena kas 3 valandas ir nakti ne veliau kaip kas 5,bet btuinai turi nesirgti ir dar tai sako veiksminga pirmus 3 menesius,toliau rizika vis dideja...ir esme,kad rizika yra nuo pradziu iki galo,nezinau kaip kitos,gal gali sau leisti rizikuoti,bet as tikrai nerizikavau 😛

24. Dec 2010, 01:33

Pats žindymas yra kontraceptikas. Jau senovėje žinota, jog žindymas nutolina moters galimybę vėl pastoti. Tačiau dvidešimtajame amžiuje dauguma gydytojų tai pavadino „bobučių prasimanymais“, o šimtai „patyrusių“ moterų yra pasiryžusios „liudyti net teisme“, jog žindymas nuo nėštumo neapsaugo. Trumpiausias atsakymas būtų toks: žindymas žindymui nelygu.... ŽINDYMO NAUDA MOTINAI: 2. APSAUGA NUO NĖŠTUMO >> http://www.zindyk.lt/?p=8

26. Oct 2010, 18:06

nu jau tikrai -nesimylet, yra kitu budu, 5 metus taip gyvenam ir gerai, bet kai baigsiu maitinti, bandysiu kokias KT naudoti

26. Oct 2010, 16:36

niu zinok wa as tik 9 geriu ziuriu ir pradejau tepliot☹

26. Oct 2010, 11:30

Gėriau ir aš azalia,bet nutraukiau.Jau tokia nesąmonė.Aišku, čia gal visoms skirtingai.Pirma ciklą gėriau-viskas nrml. Su antru ir prasidėjo.Tepliojau gal visą mėn.Net buvau pas gine. Paskui nustojau teplioti, tai susirgau po mėn. nuo tepliojimo pabaigos.Tai koks čia komfortas?Apie kokį lytinį gyvenimą kalbėti, kaip nuolat teplioji.Bet sakau, kiekvienai gal skirtingai sureaguoja.

26. Oct 2010, 09:21

ka skaitai pasiaukoT jimu nesimylet?😃o kiek galima tas gumytes naudot jau 11 men

24. Oct 2010, 16:25

Gumytes tam reikalui lieka...

24. Oct 2010, 15:16

bet tie specialus sake vis tiek nera tinkami, ka daryt, pasiaukoti

24. Oct 2010, 14:59

kaip nesiderina a tai ka daryt?
tai yra maitinanciom mamoj specialus kontraceptikai

23. Oct 2010, 22:45

Man tai kazkaip nesiderina kontraceptikai ir maitinanti mama

23. Oct 2010, 21:41

sveikos, as kai buvau po men pas gydytoja, sake, kad jokios KT netinka maitinanciai, tai nieko ir negeriu, pakentesiu, sakiau spirale desiuos, bet pasitarem su vyru, palauksiu, kol nustosiu maitinti ir gersiu KT

20. Oct 2010, 10:19

niu as wa dar tik kelios dienos kaip geriu kolkas nieko a tai jas be per pertraukos reikia gerti?

19. Oct 2010, 18:35

na vienoms tinka o kitoms ne, ilgiau pagersi ir matysi, man tai po keletos dienu prasidejo visi "baisumai"

19. Oct 2010, 14:33

aiskiukas o galka geriau zinot ?as wa pradejau gerti nuo wakar tai kolkas nieko dar nejauciu

19. Oct 2010, 14:13

oi nekokie, aš bandžiau gert, bet teko nutraukti, nes kraujavimas kaip per mėnesines, ir krūtinę labai tempė...daugiau negėriau jų.

19. Oct 2010, 12:13

sweikutes mamytes ar yra kurios geret azalia kontaceptines tabletes kokie atsiliepimai