Kokia savijauta po gimdymo?

28. Jul, 10:33

Sveikos norejau paklausti,kokios savijautos jusu buvo - yra po gimdymu ?Ka skaudedavo ,kaip po kirpimu per kiek laiko uzgydavot ir pradejot normaliai jaustis? As pagimdziau pries savaite laiko ten kirpo tai dar gyjam ,kartais uzeina didelis skausmas ar perstejimas nors ir prisiziuriu higiena labai -taciau tik vandenuku ,kokia zele ar muilu baisoka ten man plaut kad nepradetu dar labiau perstet :( .Lauzo kaulus ,sonkaulius skauda labai ,nugara ..Kokios jusu savijautos?Kiek kraujavot po gimdymu ? :)

30. Jul 2012, 10:40

tai va man ta akusere sake,kad skalaujant su juo greiciau gyja

30. Jul 2012, 09:20

Aha as skalauju su kalio permanganatu tikrai jis atrodo nuima perstejima ..

29. Jul 2012, 19:11

man taip pat kirpo per gimdyma, tai jau galejau sedeti kazkur po dvieju savaiciu. gan atsargei atsisesdavau, bet po truputi jau galejau. budavo perstejimas, atrode,kad tie siulai kimba prie kelnaiciu... plaudavau as su drungnu bandeniu ispradziu, o poto su skystu muilu. tai nuo jo blogiau nieko nebuvo. gal net geriau, nes jis svelnina oda. siaip man kai pagimdziau akusere sake,kad labai gerai praskalauti su kalio permanganatu. bet as taip nedariau, tik pirmom dienom kol gulejom ligonineje

28. Jul 2012, 17:16

Pas mane tai netirpo o krito jie. Prausiantis vis po truputi iskrisdavo. Znk ir man budavo,kad sugelia..bet zaizda ten nera ko noret.

28. Jul 2012, 16:33

siaip kiek skaitinejau per pora savaiciu sugyja tenais?tie siulai per kiek laiko istirpsta?

28. Jul 2012, 16:33

Man labai baisu kad nesuplystu tik is naujo,nes kit akarta stojant ar pavaiksciojus daugiau ten taip sugele..kad ajajaj ,nors ne daug kirpo taciau atrodo atsiprasant kad viskas ten isdraskyta .jUDU KAIP robotas... man patare apsiprausti su kalio permanganatu - jis dizinfekuoja ,gydo , gal greiciau sugis..

28. Jul 2012, 13:37

sveika,as esu 8men po gimdymo. Taip pat kirpo,taciau man neskaudejo,nesedejau apie savaite laiko,poto po truputi. Buvo nemalonu,bet vaistu nereikejo,ploviau su intymios higienos prausikliu. Man labiau kaip tu sakai visus kaulus ir raumenis skaudejo,bet viskas ir greitai praejo. Tik kraujavau ilgai,gerus 2menesius.

28. Jul 2012, 11:36

Labas,as gimdziau pries metus ir3men,mane kirpo tai irgi perstejo,lytiniu santykiu metu skaudedavo kokius5men,beto tustintis normaliai negalejau6men skaudedavo labai,darydavau ta reikala su asarom.bet po puses metu viskas praejo😀as prausdavaus su spec imtymiai higienai prausikliu,kad neperstetu,bet labai atsargiai,bet kaip minejau po5men perstejimas ir skausmas praejo😀dar plaukai labai slinko,dabar irgi slenka,bet ne tiek daug,kaip po gimdymo.

28. Jul 2012, 10:33

Sveikos norejau paklausti,kokios savijautos jusu buvo - yra po gimdymu ?Ka skaudedavo ,kaip po kirpimu per kiek laiko uzgydavot ir pradejot normaliai jaustis?
As pagimdziau pries savaite laiko ten kirpo tai dar gyjam ,kartais uzeina didelis skausmas ar perstejimas nors ir prisiziuriu higiena labai -taciau tik vandenuku ,kokia zele ar muilu baisoka ten man plaut kad nepradetu dar labiau perstet ☹ .Lauzo kaulus ,sonkaulius skauda labai ,nugara ..Kokios jusu savijautos?Kiek kraujavot po gimdymu ? 😀