Kokia kosmetiką naudojate?

04. Nov, 11:11

Yra daugybe kosmetikos, ivairiu firmu, kokia jus naudojate, ar patenkinta? Nivea, Garinier, Margarita, Rasa ir kt. Lietuviska ar nelietuviska? Pagal amziu ar nesvarbu? (Ta prasme, nuo 25m kemai, nuo 40m kremai) kokius naudojate?

25. Sep 2012, 13:12

as naudoju keune
http://le-caprice.com/

23. Aug 2012, 11:59

everyday minerals mineraline kosmetika, uzsakineju cia www.everydayminerals.lt

25. Mar 2012, 11:27

na tai va geriausias sprendimas sutaupyt nieko nedaryt 😀 ir gerti daug daug vandens 😀 daugiau sypsotis ir dziaugtis gyvenimu 😃 man jau 26 bet alkoholi ne visad be dokumento parduoda 😃

22. Mar 2012, 14:56

Sveikos skaiciau kad nusivylet dermatologiu kosmetologiu paslaugomis ir pns .. Moteris kuri ruosiasi eiti pas kosmetologes ,valyti veida ,tepliotis kaukemis visokiom ir t.t. Turi tam tureti atsidejus pinigeliu i menesi tam tikra suma (priklauso kur kokios kainos) ir laiko. As nusimanau sia veikla nes kursus lankiau daug ka isklausiau ir apskritai apie kosmetika bei kuno priezaiura nusimanau nemazai. :-) Taivat,moterys norincios pradeti lankytis pas kosmetologes supraskit toki dalyka,kad neuzteks nueiti i menesi karta ar pora , antra menesi nueiti ..pvz issivalyti veida ..ir jau baigti .Veidas yra lepinamas kaukemis,aliejais ir jis labai greit net po pirmo karto pripranta .Veliau moterys stebisi kodel po veido valymo atsirado dar daugiau spuogeliu?Arba ,kodel oda sauseja ar atvirksciai pasidare labai riebi ?:-) Taivat brangiosios jeigu neturit tam lesu pakankamai ar laiko geriau nepradekit .Nes reike ne vienus metus lankytis valyti, tepti atnaujinamosiomis veido kaukemis, ir ivairiais visokiais kremukais,kaukytemis t.t. Kad istiesu issivalytu veido oda ir turetumete tokia lygia kaip vaiko uzpakaliukas :-)
Tos kurios neturi lesu ar laiko patarciau pirktis kokybiskas veido kaukes ,kurias lengva paciai uzsitepti tolygiai ,tonika ir krema. Siu triju dalyku uztenka elimentariausiai prieziurai veido odai :-) Beje pasiskaitinekit internete o ir as turiu jei ka DOMINA galit rasyt i pm ,atsiusiu kaip pasidaryti namines veiksmingas ekoligiskas kaukes ;-)

22. Mar 2012, 13:44

Sveikos merginos, delfyje reklama uzgaudziau ir radau toki puslapiuka atraskgrozi.lt Ten kaip jie raso kas menesi gauni dezute kosmetikos... Gal kuri isbandzius esate ar apsimoka? ar verta? Nes kaip jie raso kiekviena dezute yra staigmena ir pirkt kate maise nesinori. Paciam puslapyje brandai geri reklamuojami. Tai va gal kas zino daugiau apie sita dezute???

18. Jan 2012, 10:19

As tai naudoju FM GROUP kosmetines priemones, jos yra naturalios is mineralu, tad tinka net ir jautriausei bei elergiskai odai , ir ganetinai uz patrauklia kaina 😀

01. Dec 2011, 17:38

Merginos, kurios megstate dazytis, vyksta labai geras konkursas
http://www.anonsas.lt/portal/categories/521/1/0/1/article/31048/konkursas-laimekite-makiazo-kursus

05. Oct 2011, 15:04

o as dabar isbandziau Mary Kay,labai patenkinta😀

05. Oct 2011, 14:58

loliukas611 Kokių prekių pirkėjas negali reikalauti pakeisti, jei pirkėjui nepatinka jų forma, spalva ar komplektiškumas?

Pirkėjas negali reikalauti pakeisti parfumerijos ir kosmetikos preparatus, fotografijos ir kinematografijos prekes, spausdintas knygas, reprodukcijas ir kitus poligrafijos pramonės dirbinius, audinius, kilimines grindų dangas, išskyrus kilimus ir kilimėlius, apatinius drabužius, kūdikių drabužėlius, perlus, brangakmenius, tauriuosius metalus bei jų dirbinius, išskyrus dirbtinę bižuteriją, mašinas ir mechaninius įrenginius, elektros mašinas ir įrenginius, garso įrašymo ir atkūrimo bei televizijos vaizdo ir garso įrašymo ir atkūrimo aparatus, antžeminio transporto priemones, laivus, valtis ir plaukiojančius įrenginius, optikos, fotografijos, kinematografijos, matavimo, kontrolės, medicinos arba chirurgijos prietaisus ir aparatus, laikrodžius, muzikos instrumentus, ginklus ir šaudmenis, baldus, patalynės reikmenis, šviestuvus, žaislus, žaidimus, išskyrus sporto ir meškeriojimo reikmenis.

05. Oct 2011, 14:55

loliukas611 362 straipsnis. Daiktų keitimas ir grąžinimas
1. Pirkėjas turi teisę per keturiolika dienų nuo ne maisto
daiktų perdavimo jam, jeigu pardavėjas nėra nustatęs ilgesnio
termino, pakeisti nusipirktus daiktus pirkimo ar kitoje pardavėjo
nurodytoje vietoje analogiškais kitokių matmenų, formos, spalvos,
modelio ar komplektiškumo daiktais. Jeigu keičiant daiktus
susidaro kainų skirtumas, pirkėjas su pardavėju privalo
atsiskaityti pagal perskaičiuotas kainas.
2. Jeigu pardavėjas neturi pakeitimui tinkamų daiktų, tai
pirkėjas turi teisę per šio straipsnio 1 dalyje nustatytą terminą
grąžinti daiktus pardavėjui ir atgauti už juos sumokėtą kainą.
3. Pirkėjo reikalavimas pakeisti daiktus tenkinamas, jeigu
daiktai nebuvo naudojami, nesugadinti, išsaugotos jų
vartojamosios savybės bei nepraradę prekinės išvaizdos ir
pirkėjas turi įrodymus, patvirtinančius, kad jis daiktus pirko iš
to pardavėjo.
4. Pagal šio straipsnio nustatytą tvarką nekeičiami ar
negrąžinami daiktai nurodomi daiktų grąžinimo ir keitimo
taisyklėse. Jas tvirtina Vyriausybė ar jos įgaliota institucija.

04. Oct 2011, 21:48

Noriu pasidalinti ir as pogimdyvinemis bedomis. Yra tokia kosmetika is Negyvosios juros. Juk zinot visos, juk i Izraeli vaziuoja gydytis, o Negyvoji jura kaip grozio ir sveikatos saltinis zinoma jau 5000 metu. Tai va, yra butent kosmetika su visais sios juros mineralais. Nusipirkau pylinga, pradejau pylinguoti kuno oda ir tepti morku seklu aliejumi. Labai padejo , o nuo spuogu yra toks specialus losjonas jis dziovina spuogus. tinka ir paaugliams. Dar parsiduoda Negyvosios juros vanduo, juo galima masazuiti kuna ypac slaunis, aplamao jo paskirtis labai plati. Rekomenduoju.

12. Sep 2011, 22:46

as ir pasisakysiu 😃 bet ir nukrypsiu i savo problemas 😃 turiu as ta egipto zeme. stebuklu tikrai ten nera... kazi kuri stebuklus daro? 😃 kaip man sake, kokia buvo pries 5metus egipto zeme ir dbr nesulyginsi. daug kas sake, kad dbr fuflo gamina. taip pat yra firmos bikor ir ikor 😀 as turiu bikora. seniau naudojau dazniau, dbr jau retai 😀 teisingai sake, reik ja moket teptis ir reik turet sepeteli gera, su naturaliais sereliais. reikia labai fiksuot, kur tu tepei ir ten antra kart jau nevaryt... pirma kart girdziu, kad yra net pora ju spalvu. man pats geirausias tusas yra maxfaktor su guminiu raudonu sepeteliu... tik va rupuze greit baigias, gal greiciau dziuna su tais guminiais sepeteliais nzn. po nestumo mano oda paliko tragiska, tiksliau ji paliko jau nestumo metu, bet galvojau, kad praeis. ale ne velnio. laabai daug spuogu, gyvenime tiek neturejau. masciau jau girebtis KT, sako jos apmalsina spuogus, bet va dbr perskaiciau apie B grupes vitaminus, tai nzn ka daryt 😀 Loreal kas liecia, esu nusivylus... pudra naudoju make up for ever silikonine... labai patinka, tokia oda dregna dregna buna, bet tamsoka turiu, o antra kart 90lt moket uz 50ml nesinori 😀 teks ieskotis pigesnes 😀 kremus esu isbandzius ivairiaus, dbr nusipirkau drekinama is douglas artdeco firmos (nustebau, nes galvojau, kad ta firma tik dekoratyviaja kosmetika prekiauja). nesenai naudoju, bet patinka 😀

12. Sep 2011, 22:17

Sveikos paneles😀 gal ka domintu kvepalai Chanel Chance EAU Fraiche.. pirkau Kristianoje uz 325lt, bet norejau ne tokiu, o parduotuve nekeicia☹(( parduociau pigiau..ar gal kas zinot, kaip priverst Kristiana juos pakeist, ar kad pinigus grazintu?😀 p.s. kvepalai neispakuoti, su visais celofanais ir pan😀

20. Nov 2009, 15:35

linacka, ne tau vienai,as kosmetika labai nusiviliu, kvepalu jau nebeperku☹Ir tikrai Droge pigiau ir geriau...Labai esu nusivylusi Europos(Vilniuj) sarma.Buna pridetos korteles su nuolaidom prie prekes, o kai jau nusinesi prie kasos nuolaidos nebera.Suprantu jeigu taip viena karta man butu atsitike, bet papuoliau du kartus!Sakau tai nuimkit tas nuolaidas nuo prekiu jeigu joms netaikomos.Eidavau pro sali vis tiek kebedavo.Tingisi ten atsistojus koliotis, del tu nuolaidu ar dovaneliu kai buna pazadamos.Negi atsistosi ir sakysi"a kur dovanele?"....😉

16. Nov 2009, 23:37

nzn ar cia man vienai taip nesiseka ar ir jums taip buna,ka tik perku is sarmos viskuom nusiviliu.pirkau kvepalus,pauosciau megini,nu liuks kvapas,imu.bet kaip parsinesiau nusipirkus,visai ne tas kvapas,net neskaniai kvepia.gavau tusa dovanu irgi is sarmos pirkta,pasibaige per 2men☹visada is drogo pirkdavau,tai pusei metu uztekdavo

11. Nov 2009, 00:38

dovilee, nu nereikia taip kategoriskai, man asmeniskai yra panasiai😉bet cia mano beda😀

09. Nov 2009, 22:20

Kremų naudoju retai, nes oda linkus į spuogus tai tik poras užkemša ☹, nebent prieš makiažą. Neskiriu ypatingo dėmesio firmai, bet niekada neperku pigių priemonių, nes nekartą buvo, kad išberia, beto akys lb jautrios, tai nuo vieno tušo labai niežtėjo ir ašarojo. . .. O šiaip gana įvairių firmų turiu, pradedant platinamomis ir kitomis maybelline, loreal, nes kai perku tai perku kokybišką daiktą, kad nebūtų problemų

09. Nov 2009, 19:38

zinosiu jei kada reikes 😀 tai privatus sudare reklama, valstybiniai s... tai pas ka eit? 😃

09. Nov 2009, 18:16

dovilee, oi, valstybiniai dermatologai....jau sitie du zodziai vienas salia kito neskamba.Is drauges patirties zinau, kad s.....

08. Nov 2009, 21:06

as niekada neturejau problemu del odos , bet tiesiog sakau savo nuomone 😉

08. Nov 2009, 21:05

amelija> manau kad sutarti turi tik privatus.. pabandyk nueit i paprasta poliklinika 😉

08. Nov 2009, 15:24

pritariu amelijai. pvz as bet ko neuzsitepu tuoj isberia didziauseis spuogais. kosmetologas seis laikais tai turek pinigu atsidarai kabineta ir gali dirbt. aisku nevisi tokie. o del egipto zemes daug jos parveza ir fuflo. o as naudoju purdra is orifleimo man geriausia ir neberia .akiu tusas tik loreal.

07. Nov 2009, 16:29

dovilee, zinok kad truputeli nusivyliau dermatologais, kosmetologais ir t.t.Pas kosmetologe dariausi proceduras super drekinancias dehidratuota oda, nieko....Po proceduros isejau jau su sausa oda, ne velnio nepadejo.Nusipirkau krema nepigu, kuriuo per procedura tepe, nes reikia ir namie drekinti, vienos proceduros neuztenka, tepiau, padejo.bet padejo tik 20 minuciu kai uztepi, poto vel sausa.O dermatologai, kiek esu apsilankiusi, turi sutartis su kosmetikos kompanijom, ir ale rade problema isiulo krema, kuri privalo reklamuoti, nes sutartis taip liepia.
shanelle, jei normalizuoja hormonus, ir nervu sistema, manau kad cia tikrai man.reikes pasitarti su vaistininku ir ginekologe.Aciu😉
kleckas, soriukas, kad tavo temoj savo problema sprendziu😀nebespresiu😉

07. Nov 2009, 15:47

vitaminu b kompleksas padaro oda sveika ir dar sunormalizuoja hormonus,taipogi nervu sistema.Nezinau gali pameginti,bet jei ruosiesi pradeti leliuka tia pasitark su gyditoju.

07. Nov 2009, 15:39

amelija> jei turi problemu, tai ko neini pas dermatologa. tik jis tau tiksliai ir pasakys ko reik ir ko ne 😉

07. Nov 2009, 15:16

shanelee, sakai?man vitamino B truksta, jei oda sausa?😀Nes nebezinau ko griebtis

07. Nov 2009, 15:10

man tai labai patinka egipto zeme,jos dvejopos yra,kur as turiu tepi ir ir iskart matai kaip.o kita tik po 15sekundziu isryskeja.o seip as naudoju ivaire kosmetika vis megstu isbandyt ka nors naujo😀

07. Nov 2009, 13:47

pagerk vitaminu B kompleksa 😀

07. Nov 2009, 12:49

Pas mane dabar niekas netinka, sausa, lupasi jau netgi, krema rieboka nusipirkau, pradzioj tiko, po keliu dineu ir vel sausa oda.......sakoma kad reikia isgerti bent 2l vandens i diena, taip darau-jokio rezultato.Jokios super buper kosmetikos nebepadeda.☹

06. Nov 2009, 23:27

va buna taip kaikuriems istikruju,nedgi buna taip kad pries nestuma vienokia kosmetika naudoji ,o po nestumo ta jau nebetinka.

1 2