Kojų skausmas po gimdymo

05. Aug, 03:33

sveiki norejau pasidometi gal kas susidurete su tokia problema kaip koju skausmas?po gimdymo neimanoma nieko padaryti greitai pavargsta kojos, tinsta, skuada padus, lyg bucia kalnus nuvertus...:) gal kam taip buvo?nestumo metu tokiu bedu kaip koju tinimas nebuvo.

07. Aug 2009, 08:50

ir mus kankina tokios bėdos.kaip kojos kulno skausmai.

06. Aug 2009, 12:37

nu va pasirodo ne man vienai tokios problemeles 😀

Gintarep Gintarep 06. Aug 2009, 08:58

Man po gimdymo kita savaite bus metai.Koju skausmas,gal tiksliau "mediniu koju" simptomai praejo gal po gimdymo 5 ar 6 menesyje.Jos man neskaudejo,bet laiptais uzlipti/nulipti galejau tik su pailsejimu pertraukomis.Dabar jau idealu.Bet nugaryte tai dar "turiu".Jei noriu ka nors darze paraveti,tai turiu su kedute,jei miskelyje noriu uogyciu parinkti,tik atsitupus.Pampersiuka keiciu tik ranku lygyje,kad lenktis nereiketu.

05. Aug 2009, 23:14

as irgi neemiau jokiu epiduriniu,tai ir nezinau nuo ko viskas o nugara irgi taip kaip tau linagaj kai suima tai net pajudet nelabai,bet pamazu vis lengveja,kazkuri drauge man sakius kad koki puse metu ir metus tikekis skausmo,tai gal daugumai mamyciui tokia beda yra?

05. Aug 2009, 23:07

pasirodo ne man vienai problemos su kojomis. siap tai dar ir nugara man skaudena. po gimdymo, tai isvis kelias savaites, jei pabudavau pasilenkus, tai paskui kaip senute kokia uzsiemus uz nugaros vos isitiesdavau ☹ per gimdyma neemiau jokiu nuskausminamuju ir nelabai suprantu, nuo ko man ta nugara skauda.

05. Aug 2009, 22:04

o gal kam tinsta kojos bet nevienodai? man viena daugiau nei kita, kame shaknys?

05. Aug 2009, 18:22

bet svarbiausia atrodo kad nieko ypatingai daug nedarai, ir per daug tu kojyciu nevargini, bet pavargsta kojos per greit ☹

05. Aug 2009, 17:15

Man taip pat skauda kojas, nuolat jaučiu nuovargį ypač kaip daugiau pavaikštau.

05. Aug 2009, 15:43

man skausmo nera bet kojos kaip medines,kai reikia nulipti nuo aukstesnio pavirsiaus tai stenedama ta darau kaip kokia senute,kolkas nezinau ka daryt,bet manau makstos padetu tik jos nera laiko kolkas😀

05. Aug 2009, 15:33

sveiki norejau pasidometi gal kas susidurete su tokia problema kaip koju skausmas?po gimdymo neimanoma nieko padaryti greitai pavargsta kojos, tinsta, skuada padus, lyg bucia kalnus nuvertus...😀 gal kam taip buvo?nestumo metu tokiu bedu kaip koju tinimas nebuvo.