Knyga Lengvas būdas sulieknėti

19. Nov, 09:01

tiesiog smalsu gal yra skaiciusiu sia knyga?kokie atsiliepimai?

roisabaiso8 roisabaiso8 23. May 2019, 06:13

Liekninančios tabletės - http://thermacuts.lv mano pazistama numete 10 kg per tris savaites.. rezultatai ispudingi.

31. Jan 2015, 22:17

Skaičiau! Kaip tik su nuolaida nugvelbiau iš http://www.knyguklubas.lt/

Knyga negali būti vienintelis lieknėjimo būdas, tai turi būti pagalbinė priemonė, motyvatorius. Jei tą suprasit, galėsit judėti link savo tikslo

06. Jan 2013, 23:49

perskaiciau, kazkiek laiko nevalgiau mesos, bet kas is to, svoris tas pats

12. Sep 2012, 13:15

jau skaiciau pie ta voveryte ir kaip ji riesutukus ryjo 😃

12. Sep 2012, 11:59

Jau po keliu puslapiu pradejo rasyt nesamones apie tai ka ir kaip dievas sukure. gal ne ta knyga skaitau :-\ :-| :-[

10. Sep 2012, 12:27

As taip pat skaiciau sia knyga,bet kaip ir mineta buvo,tai paveike tik trumpam.nelabai ji man patiko. 😉

10. Sep 2012, 07:46

Jeigu lengvai pasiduodi smegenu plovimui,gal tada ir pades😉Manes ne kiek nepaveike si knyga

09. Sep 2012, 23:28

ar kas skaite sia knyga? kokie pokyciai? ar kam padejo? siandien is enigma atsiustos nuorodos atsisiunciau ir atsispausdinau.rytoj pradesiu skaityt.o gal neapsimoka?

22. Nov 2009, 16:07

as pirkau knyga,tai sumokejau 28lt

21. Nov 2009, 16:51

yra google,suvedi lengvas budas suliekneti,ir ismeta,ten ir nuoroda yra persisiusti,bandysiu skaityt😃

21. Nov 2009, 13:59

as dubline pirkau,tai cia eurais..,bet manau gali ir internete susirasti,nes vyro sesuo skaite issitraukusi lapus is intiko - ir neruko dabar 😃 matyt kazkam tai veikia.. 😃

20. Nov 2009, 18:27

psichologija cia😉 kiek ji kainuoja?

20. Nov 2009, 18:16

o gal as norejau pasisakyti kad antsvorio neturiu ir pasakiau 😃 😃 😃 oi prajuokinai

20. Nov 2009, 16:37

as kai perskaiciau tema tai pasirode kad klause kas skaitet knyga lengvas budaa sulieknet ir kokie atsiliepimai,o ne pasisakykit kad neturit antsvorio 😃 kaip kamilesmamyte

20. Nov 2009, 16:13

na delengvo budo suliekneti, tai nesu skaicius, man nelabai ir reikia 😀 o del "lengvas budas mesti rukyti"tai mano vyras ja jau 2 kartus perskaite ir ruko toliau 😃 vos ne rukydamas skaito 😃 nors turiu drauga kuris isties perskaites mete

20. Nov 2009, 15:24

bet jei nerea nuosirdaus nori mesti rukyt,tai tikrai ta knyga nepades

20. Nov 2009, 15:07

o dellangvas budas mest rukyt,tai ji tikrai veiksminga,bet tik tam tikro tipo zmonems.. na man ji buvo padejus nerukyt pusantru metu,mano vyras metai neruko,mama beveik metus,uosvis beveik 2 metus.o va broliene skaite ir vistiek ruko.cia kaip kam.beje,dabar ir vel nerukau 😀 ir del to esu ziauriai patenkinta,o dar svoris pradejo krist 😀 bet gal cia ir del vaistu kuriuos paskyre gydytojas skydliaukei gydyt.bet knyga vistiek net jei svoris ir nekristu,verta skaityt 😉

20. Nov 2009, 15:03

bet cia reik paskaityt,nepaaiskinsi.tikrai verta,nieko neprarasit,o igyt galim tiek daug... 😉

20. Nov 2009, 15:02

as perskaiciau pries 3 savaites,ir jau -5 kg.o tikrai nieko sunkaus nedariau.tiesiog mastymas pasikeite po tos knygos.ir ten nereik nei badaut,nei alint dietom save,tik valgyt kiek nori,o ne tiek kol pilvas skaudet pradeda 😃 ir normalu sveika maista,o ne saldainius su sokoladais ir kebabus 😃

20. Nov 2009, 14:52

as pati perskaiciau "lengvas buda mesti rukyti"- o rezultatas- antri metai neitraukiau nei dumelio 😀

20. Nov 2009, 14:28

bent jau del rukymo tai du zmones zinau kurie perskaite mete,gal ir cia kazkas tokio yra...

20. Nov 2009, 14:02

julytegeramamyte,o per kiek laiko tau nukrito?ka darai jai nepaslaptis?😀patarciau paskaityt kas neskaiciusios..,juk nereik saves alint dietomis skaitant..😉o jau kai paskaitysit galesit sprest sh...as sita knyga ar ne..😀

20. Nov 2009, 13:59

arnutis - taip ji ir vadinasi,tik autoriaus nepamenu,bet imesk i google ir manau tikrai ismes... 😉manau daugumai po gimdymo like apie 10kg..(neisimtis va ir as)😥 na bet nieko,kaip mano drauge sako:"maziau stresuok,ir savaime nukris"..o tai dabar vien tik mintys kaip numest..😤

20. Nov 2009, 13:57

yra tokia pat knyga del rukymo,berods "lengvas budas mesti rukyti" ir vat va sita..perskaiciau as ja,paaiskint negaleciau apie ka..😃bet pasamoneje yra vienas kitas punktas islikes..na nezada ten kad numesi kg tik perskaicius knyga,bet sako puses metu begyje matysi rezultata...😉 na jai julytegeramamyte sako kad kazkiek veikia,tai noriu tuom tiket..😉kelios mano drauges ir sake kad veikia,bet ...labai skeptiskai i tai ziuriu..😀kaip knyga gali padeti mesti rukyti ar numesti papildoma kilograma..?

20. Nov 2009, 13:27

Oi, netikiu as knygomis, kol zmogus pats nenusprendzia kad tikrai jam to reikia.Vienitelis budas kuri pagal save zinau-valgyti mazesnemis porcijomis, ne toki riebu maista😉Banalu, bet sportas ir mazos sveiko maisto porcijos daro stebuklus.Nes nevalgant visai, badaujant organizma gi kaupia sau atsargas, tada dar blogiau gaunasi.
Aisku, nezinau kaip as kalbesiu kai reikes po nestumo kokio numesti svori😉

20. Nov 2009, 12:26

kokia tai knyga merginos? man 7 kg trumpina gyvenima...... nieko negaliu nusipirkt nes mano akimis lab baisiai atrodo.......☹ tikrai trumpina man jie gyvenima

20. Nov 2009, 11:54

idomu butu paskaityt

20. Nov 2009, 11:01

kokia cia knyga? taip ji ir vadinas

20. Nov 2009, 00:12

na as nezinau neturiu su antsvoriu problemu tai nnet tos knygos nezinau 😀

1 2