Klubo sąnariukai, kas ir kaip?

23. Feb, 08:04

Sveikos mamytes, su dukryte buvom pas ortopeda israse freiko pagalvele, kai pasake vos pas daktara neapsiverkiau,:( gal kas susidure? Kiek laiko nesiot ja reikia? Ir cia ja visa diena uzdejus laikyt ?

16. Nov 2012, 18:08

Užteko jai paros laiko nešiojimo tos pagalvėlės ir jau guli išsiskėtus 😃

15. Nov 2012, 20:44

Prie mergytės ašarų jau pripratau, nes žinau, kad jai reikia tos pagalvėlės, bet kad užkimo, tai jau baisu ...

15. Nov 2012, 17:02

Mano mažiukei labai sunku, nes tiek verkė, kad net užkimo ... kol kas nenešiosim tos pagalvėlės ...

13. Nov 2012, 21:05

Laimabu, kaip jums sekasi dėl šios bėdelės? Net įdomu, nes rašėt daugiau nei prieš metus ... Mums tokią bėdelę irgi rado, tik paskyrė freiko pagalvėlę, bet gal mankštelės ir masažiukai būtų geriau.

26. Sep 2011, 13:47

Sveikos 😀 mes irgi is alytaus. ortopedas mums israse manksteles ir masaziukus, nes sake, kad pas mano mergyte yra nepilnas klubu atvedimas. siandien pradejom mankstas. kineziterapiaute patare namuose jai tarp kojyciu laikyt idejus kruopu pakeli ar kazka panasaus, kad nebutu suglaudusi kojyciu. nors nepasakyciau, kad ji jas suglaudus laiko. taip pat mankstas namie daryt. gal zinot kiek laiko mums taip vargti reikes?

26. Feb 2010, 15:15

😀

26. Feb 2010, 15:12

Tai reiks pamegint😀

26. Feb 2010, 15:08

tai po valandos kokios gali, bet zinok taip iegot ir gerai kojytems labai 😀 man daktare patare

26. Feb 2010, 15:06

Nu,bet skrandukui negerai,tik pawalgius ant pilvo paguldyt...

26. Feb 2010, 15:01

tai pavalgo ir apversk 😉

26. Feb 2010, 14:56

Austyte,gal gerai sakai,na taip neiseis ant pilwuko guldyt nakciai,nes ji valgydama uzmiega☹

26. Feb 2010, 14:30

o nakti kai guldai mazyle guldyk ant pilviuko ir kojytes padaryk kaip pas varliuka 😉

26. Feb 2010, 14:29

kaip tik tik dienai geriau is pradziu, juk mazyle neissimiegos, bus pikta

26. Feb 2010, 14:26

Divka,as jos paprasiau pati pas ortopeda,parodziau,kad nevienodos rauksles,.. ☹
reiks ir man kokia pirma savaite tik nakciai det o poto visa para😥

26. Feb 2010, 14:24

Austyte,aciu, kantrybes tikrai prireiks...

25. Feb 2010, 10:00

tai tu kol kas atsargiai bandyk po trumpiau laiko dėti, kol įpras.Mes taip pat pradžioj jai tik naktį dėjom ir jeigu į kokią kelionę važiuodavom, nes žiauriai nepatogu kas kartą keičiant pampersus nuiminėti.Mano tai buvo virš mėnesiuko,tai jai ten vienodai švietė, ar yra "balnas" ar ne.Kantrybės tikrai ...
Man tik įdomu, kodėl taip vėlai pastebėta.Juk vaikų gyd.turėjo į tai atkreipti dėmesį.

25. Feb 2010, 01:23

nu nieko kaip nors 😉 tik kantrybes jums 🌷

24. Feb 2010, 21:35

Tai as isivaizduoju,manajai jau beveik 7menesiai,tai bus vargo...
Nuo pirmadienio pradesim nesiot,tai daug vargo laukia,ji db tokia judri,o dabar bus suwarzyta.

24. Feb 2010, 13:14

Aš tai pati darau kiekvienądieną klubiukų tokius vadinamus atvedimus, kuo plačiau juos išskiečiu.rekomendavo gyd.šiaip tai mums buvo išrašę mankšteles ir masažiukus poliklinikoje.bet mums buvo tik vienas mėn.nežinia kodėl jums nepaskyrė/matai, pas mus ir tonusiukuose gi kažkamate, nors kaip masažistės sakė, vaikas vienas iš judresniu.nori kad mėnesio vaikas būtų išsitiesęs .gi jis dar visas susitraukes būna.o tas pagalvėles kuo didesnis lialius tuo sunkiau pripratinti nešioti

24. Feb 2010, 06:53

Aisku, labai aciu u.z paaiskinimus, nes pas mus nieks su tokiu dalyku nesusidure,tai kazkaip daug klausimuku kyla..

24. Feb 2010, 02:36

nes jai nenesioja tai x formos eisena buna ir labai skauda kojas

24. Feb 2010, 02:35

juk vaikiukai pradzioje taip ir turi but kojytes, o foros, poto jos issitiesina...

23. Feb 2010, 22:09

Tai daktaram kisk i kisene,gal tada snekes kaip su zmogui ir susakis viska.
Dar man toks klausimas iskilo,o vaikiukas kai ta pagalvele po tu 2men ar daugiau nuimsi nebus visa laik issisketes,nesusidaris o formos kojos?

23. Feb 2010, 21:46

pas maniškį raukšlelės nevienodos buvo . . . tai va, kad ne viską dasako ir po to prasčiau gaunas . . . tas daktaras ne itin malonus buvo, bet tokius dalykus iškart turėjo pasakyt, o ne vėliau. Kagi taip jau yra.

23. Feb 2010, 20:16

Cia daug naujo pasaket,man tai neminejo,kad isvis koju suglaust negalima,nu bet ir daktarai visko iki galo nepasako☹

23. Feb 2010, 19:50

nu jo jum ilgaireikejo... bet ten mum nezymi buvo ta displazija, ten vienos rauksles nebuvo ir viskas

23. Feb 2010, 19:46

mum nuo 4mėn iki11mėn nešiot reikėjo . . . ilgas gydymas buvo . . .

23. Feb 2010, 19:42

labai gerai kai vaika nesiojat ir jis buna apsizerges jus per pilva, kaip varliukas, o kojytes kuo arciau pilviuko... as ta pagalve per men uzdejau kokiu 5kartus, bet visada nesiodavau taip ir manau tai padejo truputi 😀

23. Feb 2010, 19:33

Masažų jokių nerekomendavo daryti bent jau man. O maudant, sauskelnias keičiant, žinoma reikia nuimti kaip ir jau paminėjo, bet vsuomet reikia žiūrėtiti, kad kojytės nesusiglaust,ų tai reiškia, kad nuolat turi būt išskėstos, nes taip ortopedas liepė, kitaip ir nekoks rezultatas bus. Aš klaidą dariau buvau nusižengus ir net mėnesį nedėjau tų diržų ir maudant nežinojau, kad negalima leisti kojyčių suglausti(nes iš pradžių nepasakė), . . .

23. Feb 2010, 19:29

nieko jie ten ipatingo nedaro, patrina, paglosto, pamaigo ir viskas. nete pabandyk paieskoti, rusu kalba buvau radus as... tik negalima per daug stipriai ir ilgai

1 2