Keliones nebrangiai :)

02. Sep, 12:14 meta meta

Sveikos. Visi megstam keliauti, bet kainos tai mane kartais isgasdina :D Gal zinot, kur galima nukeliauti nebrangiai :) Kaip apskritai randate gerus pasiulymus ?

Kaktusas Kaktusas 10. Jun 2019, 16:13

Norėtūsi išgirsti kažką konkrečiau truputį, kokių kelionių norisi, aktyvių, poilsinių? Kur būti, ką valgyti? Jei patinka vakarų kultūra, pasaulėžiūra ir menas- pietvarkarių Europa. Viskas panašiai, bet pigiau- rytų Europa; karštas temperamentas ir viduržemio paplūdimiai- Kroatija, Juodkalnija, Graikija; turistams svetinga rytietiška kultūra ir išvystyta infrastruktūra- Vietnamas, Tailandas. Kalbant apie pigesnes kelionės tai čia pasidairyk savarankiškiems planams https://www.skyscanner.net/ arba https://www.sofatravel.lt/savaitgalis kelionėms savaitgaliui.

kempiniuke11 kempiniuke11 02. Sep 2018, 00:18

Kai girdžiu nebrangiai, tai man iškart iškyla mintyse Gruzija 😀 Buvom su žmona šią vasarą, tai ko gero įsimintiniausia kelionė 😀 Nusipirkę buvom kelialapį iš čia https://www.travelplanet.lt/keliones/gruzija-kelione-pazintine-vasara-azija-103 tai nors dažniausiai patinka savarankiškai keliaut, manau pirksim kelialapius ir dažniau, nes kartais visai faina kai gali atsipalaiduot ir tiesiog eiti kur gidas tau sako, o ne planuotis viską pačiam 😀 O Gruzija tai šita šalis žinok netikėtimų ir smagumų kraštas, ten kiekvienam kampe atrodo nuotykių susirandi 😃 O ir žmonės tokie, kad visada pralinksmina 😀 O šiaip jeigu nori rasti pigesnių pasiūlymų, tai yra toks dalykas kaip paskutinės minutės offeriai, pvz čia lastminute.com. O šiaip skanuok lėktuvų bilietus per Skyscanner, Momondo, tikrai rasi nebrangiai bilietus 😀 O dėl apsistojimo tai naudok arba Booking.com arba AirBnB 😀