Kauno krikščioniškieji gimdymo namai

05. May, 07:22

sveikos, norėčiau, kad visos mamytės pasidalintų savo nuomone apie šiuos gimdymo namus :) gal yra tokiu, kurios ten gimdė ir gali pasidalinti savo patirtimi ir paliktais įspūdžiais :)

27. Jun 2012, 15:16

na swarbu wiskas gerai praeitu ir kad pasirupintu kaip reikia😉

26. Jun 2012, 22:20

istikruju, tai apie betkuriuos gimdymo namus ar ligonines pasiskaicius yra ir geru ir blogu atsiliepimu, as gimdziau KGN tai tikrai likau patenkinta, gal slaugute viena kita nera labai maloni, bet man svarbiausia kad mazyliui ir man po gimdymo buvo viskas gerai, abu sveiki. antra mazyli irgi cia gimdysiu jau uz 3 savaiteliu...

22. Jun 2012, 16:57

na kiek pasiskaiciau tai apie siuos namus tikrai geri atsiliepimai nors yra ir neigiamu bet cia wisur gal taip😀

22. Jun 2012, 14:43

Na as ir antra vaikuti gimdziau cia (cp), likau viskuo patenkinta 😀

22. Jun 2012, 13:30

sweikutes merginos wisai jau nebesilanko cia niekas😀

17. Jun 2012, 17:23

manau taip ir bus geriausia 😀

15. Jun 2012, 19:53

reikes arba tiesiog kai busiu lietuwoj nuwaziuosiu ir wiskas 😀

14. Jun 2012, 14:15

sandrute, manau tau geriausiai butu pasiskambinti pasiklausti, visos ten tikrai malonios ir viska papasakos http://www.gimdymas.lt/kontaktai-26/lt/

13. Jun 2012, 14:16

taip zinau, lankiausi ten kelis kartus. Nusiskundimu neturiu jokiu, seseles ir daktares lb malonios.😀

13. Jun 2012, 14:14

labas labas iloniukas8 ar ka nors zinai apie siuos namus?😀)

13. Jun 2012, 13:44

sveikute, sandrute😀

05. Jun 2012, 20:21

Sweikutes norejau paklausti ar krikscioniskuose namuose jei nesi nescia taciau planuojame priima i ta skyriu kur dirba radaviciene ar kulikauskaite nes cia skaitosi akuseres nes yra ir atskirai ginekologijos skyrius wisai kitoje wietoje ne ten kur dirba sios daktares gal kas zinote aciu is anksto😉

04. Apr 2012, 01:29

Sweikutes mamytes ar busimos mamytes norejau paklausti kaip ten su tuo priemimu kriskcioniskuose namuose po poros dienu grysiu i lt ir noriu apsilankyti pas moteru gydytoja tik wa nezinau kaip ten ar reikia pirma pasiskambinti uzsiregistruoti ar kaip ir kokios kaineles kokia gydytoja gera😀 labai laukiu jusu atsakymu. Ir apskritai kokias gal zinote geras priwacias klinikas kaune noreciau skydliauke pasitikrinti

20. Mar 2012, 11:22

Sveikos būsimos mamos, siūlau nemokamą fotosesiją naujagimiams, daugiau informacijos šioje temoje:
http://forumas.mamyciuklubas.lt/klubas-naujagimiu/?t=7120

19. Jan 2012, 16:25

as lankausi kolkas savo poliklinikoj pas gyd. lukosiuniene, pas ja lankiausi ir pirmaji karta po termino ji man israse siuntima i KKGN.su niekuo is anksto nesitariau.

19. Jan 2012, 15:21

as lankausi pas Radaviciene, ji priziurejo pirma nestuma, ir cp dare, ir db pas ja lankausi su antru 😀 tikrai, bent jau man, ji lb gera gyd. atrodo 😀 esu patenkinta.

19. Jan 2012, 14:38

man 14 savaite 😀 gimdziau pirmaji pas Radaviciene, labai faina gydytoja

19. Jan 2012, 14:26

man 22sav gal ir susitiksim 😀 as pirmakart gimdziau pas kulikauskaite jei neklystu 😃

19. Jan 2012, 14:26

as gimdziau pries pusantru metu, taip pat esu patenkinta siais gimdymo namais. Davem gyd ir akuserej po 100lt, bet akusere nustebino labai atsisakydama pinigeliu... pasake kad neims kol vaikelis nebus ant jos ranku, o po to galesime atsidekoti jei tik noresime. tik sesute viena keista pasirode, mano vaikas vis pavalges atpildavo puse nakties, o ji gydytojai ryte nieko nepasake. o siaip viskas ten gerai ir maistas toks nieko, ir i palata po daug musu negrudo. antra mazyli taip pat ten ruosiuos gimdyt

18. Jan 2012, 13:13

As gimdziau KKGN ir labai dziaugiosi , su daktare as is anksto buvau sisitarus (kaip sakant privaciai gimdziau 😀 o daktare tai Daiva Statkeviciene 😀

18. Jan 2012, 11:30

kiek sav nestumas? man snd lygiai 24sav, ziurek gal susitiksim ten 😃

18. Jan 2012, 11:19

mano pirmajai metai ir 7 men 😀

17. Jan 2012, 15:11

as ir pirmaji gimdziau ten, esu patenkinta, db laukiuosi antro, taip pat galvoju ten, del to domiuosi kaip db tenais, gal kas pasikeite? nors dar tik pusantru metuku pirmajam 😀 tai gal nelabai kas pasikeite...? 😀

16. Jan 2012, 20:55

mano prisiminimai is ten ir patys geriausi, dabar laukiam antro leliuko nors dar tik penktas menuo bet zinau kad vel gimdysiu ten pat kur ir pirmaja dukryte 😀

16. Jan 2012, 13:14

Geriausi atsiliepimai 😀 Nebuvome su niekuo susitarę ir niekam nedavėm jokių pinigų, atvirkščiai išeinant su vaikučiu iš gimdymo namų labai norėjosi kažkaip atsidėkoti ir visiems padėkoti. Atvykome į gimdymo namus naktį, tai paryčiais keitėsi personalas, tai ir vieni ir kiti labai malonūs žmonės 😀 Gimdymas pirmas, bet yra su kuo lyginti, nes savaitę prieš gimdymą buvo netikri sarėmiai ir nuvykome į Mažylio gimdymo namus, mus nuvedė į kambariuką ir paliko valandai laukti kažko, na per tą laiką man ir praėjo sarėmiai, atėjusi akušerė dar išbarė, ko čia veltui trukdau, o aš tai manau, kas būtų buvę, jei tikrasis gimdymas būtų, tai jei nesi susitaręs su gydytoju, galėjau tam kambariuke viena ir pagimdyt, o krikščioniškuose viskas puikiai. Beje, buvome mokamoje už pinigus paskaitėlėje Mažylyje kai laukėmės, tai taip viską išgyrė, bet deja ... o Krikščioniškuose mažylių sesutė labai malonus žmogutis Karilė paskaitėles veda, galite susipažinti prieš gimdymą 😀

16. Jan 2012, 10:29

?

20. Dec 2010, 12:06

idomu, daugiau niekas negimde is cia KKGN? 😀

26. Jul 2010, 11:07

vis delto pasirinkau siuos gimdymo namus ir tikrai nesigailiu. dare planini cezari, prieziura super.

18. Jun 2010, 02:15

Man puses metro placenta paliko pilve po gimdymo . . . Cia KKGN
Vos nemiriau po 2,5men.

14. Jun 2010, 12:44

Sveikinu susilaukus vaikelio 😀 as ir manau kad ten prieziura turetu but gera, na bet vyras nori mane vezt i klinikas, jam ten atrodo patikimiausia. taip galutina ir nenutarem siuo klausimu 😀

1 2