Ar jau planuojate, kokios bus Jūsų Kalėdos?

12. Nov, 07:00

Nors iki kalėdų dar pakankamai daug laiko, bet manau vis daugiau ir daugiau pagalvojate kokios jos bus.

Taigi man idomu kokie kalėdinę eglutę rinksites dirbtine ar gyvą?

Šiemet norėčiau gyvos eglės, bet įdomu kiek ji laiko išstovi ir nemeta spiglių ir kaip ją reikia laikti vandenį ar smėlį ar stovę?

Taip pat gal kokių dovanų įdėjų turite ir pasidalintumėte.

tulylyte tulylyte 07. Feb 2022, 12:09

Labai svarbu, kad Kalėdos būtų jaukios. Tam rekomenduočiau pasiirūpinti leempučių girliandomis, kurios gali būti panaudotos ne ik Kalėdų proga. Jas galit įsigyti https://renginiopartneris.lt/parduotuve/visos-prekes/lempuciu-girliandos/

editukas editukas 17. Jul 2020, 11:00

Žinoma, pradedu viską nuo dekoracijų, radau čia itin gražių: https://www.miskosviesos.lt/product-category/sventinis-apsvietimas/kaledinis-apsvietimas/kaledines-dekoracijos-namams/ Po to aišku eglute pasirūpinti, bet čia neproblema, nes turiu pažįstamu kurie tuom verčias tai visada padeda kokią gražuolę man. Ir tada su vaikais aptariam kokių dovanų norėtų. Jau nebetas amžius, kad apie senelius meluot 😃

03. Dec 2013, 19:05

Taigi norėčiau tokios girliandos bet vis nesugalvojų kur galėtų tokią pasikabinti 😀 O ši girlianda iš "Neringos blogo" gal kas turite kokių pasiūlimų kur galėtų pakabinti ant eglės netiktų nes puošim žaisliukais tai manau nesižiūrėtų tokia girlianda ant eglės.

03. Dec 2013, 16:01 Rejuko_mamyte

lauksiu sokančių balerinų snaigių turėtų atrodyti super 😀

03. Dec 2013, 14:39 Vyšninė svaja

na, prijuoste jau irgi yra pradzia 😀 dar darysiu sokancias balerinos snaiges, bet kol kas dar neturiu pasidarius visko iki galo, tai kai baigsiu, pasidalinsiu 😉 smagu kad ir jums mano ideja patiko 😀

03. Dec 2013, 13:47 Rejuko_mamyte

Ooo kaip gražu žiauriai gražu, super padirbėjot 👍 😉 Pas mus Kalėdiško dar nulis apart kalėdinės prijuostės 😃

03. Dec 2013, 13:40

Kol kas mes tik pasipuosem viena langa ir palange, uzstatem stala, kad mazasis prie jos neprieitu ir nenutampyto visko 😀 o eglute puosim dirbtine, tik db ji pas mus patatyta beveik be zaisliuku, leidziu sunui pirmiausiai ja atsidziaugti ir kiekvinea diena uzkabinam po kelis zaisliukus, nes galiausiai vakare is ju puse buna ant zemes 😀 tai kol kas mokinames, kur jie turi buti is tikruju 😀 pridedu foto savo ziemiskos palanges, gal kam patiks ideja 😉 visak dariau pati 😀

03. Dec 2013, 13:35

Mes tai po ilgų diskusijų su vyrų vis dėlto pasirinkom dirbtinę eglę todėl planuose anksčiau puošti. 😀 O namus taip pat puošim tik kai eglutė jau stovės. Laukiu nesulaukiu, kada jau namai bus papuošti džiaugiuosi kaip mažas vaikas. Dar nei vienais metais taip nelaukiau kalėdų kaip šeis metais. 😀 Nesuvokiu kodėl 🤓|

03. Dec 2013, 13:30

Namus papuošėm praeitą savaitgalį, eglutę puošim prieš Kūčias, nes žalia po to neišsilaiko taip ilgai graži 😀

03. Dec 2013, 09:38

Taigi mielosios jau Gruodis ir iki kalėdų liko 21 diena.. Taigi kada jau puošite žaliaskares? Mano planuose šį savaitgali ar kitą, kad vaikai spėtų pasidžiaugti. 😀

21. Nov 2013, 19:27

kotryna91: labia jau gražiai pasipuošę namus 👍 😀
Toma1: gali gali, bet gal aš ne taip jūsų komentarą supratau. 😛

15. Nov 2013, 08:26 Vyšninė svaja

O tai prie jau prie Jūsų klausimo aš negaliu pridėti pamąstymų? 🤔

14. Nov 2013, 19:11

Sonatel*: tavo dovanų įdėjos 👍 Šiemet ir aš žadu bandyti kepti meduolinį namelį tikiuosi pavyks 😃 Labai laukiu kito mėnesio kai jau tikrai galėsiu pasinerti į Kalėdų laukima dabar tik minčių pilną ko ir kaip norėčiau, kad būtų tikiuosi pavyks viską įgivendinti ką esu susiplanavusi 😀

14. Nov 2013, 16:22

Mmm kokia šilta tema 😀 Jau ir kitoj temoj dalinomės pamąstymais apie dovanas - visi laukiam Kalėdų 😀
Kadangi laukiame mažo stebuklo - šios Kalėdos - dvigubas laukimas. Greičiausiai dėl to ir norisi, kad jas puoštų nuostabi tik tikra eglutė puošta šiaudiniais žaisliukais, saldainiais - kaip vaikystėje.
Dovanas rinkti man patinka - juk gera džiuginti brangius žmones! Mes visuomet perkame dovanas vyro ir mano šeimai - tėvam ir sesėm. Taip pat seneliam. Mamom planuoju žurnalų prenumeratas, tėčiam dar nežinau, sesėm grožio procedūras - masažą atsipalaidavimui ar pan. Tikiu, jog dovanos pradžiugins 😀 Juk ne kasdieną Kalėdos!
Bandysiu kepti didelį ir gražų meduolių namą, namuose tikrai degs Kalėdinės žvakės, vyrui advento pradžioje padovanosiu Advento kalendorių...Kolkas tiek idėjų Kalėdų laikotarpiui. Kai už lango vėsu ir pilka - kiekvieną dieną namuose galime praskaidrinti mažomis smulkmenomis 😀

12. Nov 2013, 21:05

Sveikos 😀 Pas mus visada eglė tik gyva, ją laikom stove su žemėm - ilgiau išsilaiko, puošiam prieš Kalėdas kelias dieneles. O šiaip namus puošiam jau advento pradžioj 😀 Ačiū Dievui, išgyvendinom dovanų pirkimą visai plačiai giminei, nes tik bereikalingas pinigų mėtymas, o smulkmenų nuperkam sūnėnam ir dukterėčiom visada 😀
Pypse, eglutė su šaknim žaliuos visą žiemą, kaina atitinkama, bet galima užsiauginti namuose, jei yra galimybė 😀

pypse pypse 12. Nov 2013, 20:33

mes tai eglę gyvą laikome stove, bet tame stove pilasi vanmduo;/ bet stovas toks tarybinis sunkus metalinis. nes kartą pirkome pc plastmasinį tai didelės eglės neišlaiko, arba jei išlaiko tai nestabiliai stovi. metė spyglius kaip turi būti.
ko gero geriausia gal pirkt kur medelynuose?;/ arba kai būna su šaknimis? užaugintos jau spec? aišku atitinkama kaina ko gero...

12. Nov 2013, 20:03

Toma1: Jokių patarimų apie eglės laikymą neklausiau 😛 "Šiemet norėčiau gyvos eglės, bet įdomu kiek ji laiko išstovi ir nemeta spiglių ir kaip ją reikia laikti vandenį ar smėlį ar stovę?" Štai ko buvo klausta apie eglę. 😀
kristiusa: Visada maloniau gauti rankom gamintą dovaną tik kad ji būtų naudojama ir į temą o ne kad padetum ir stovėtu 😉 (Kaip mano draugė sveikino preitais metais tetą tai sake dar iki šiol nėra išpakavę tos kalėdinės dovanos, o yra padėta ant sekcijos ir ten ji stovi tai sake net nežino ar iš vis apsimoka ką sveikinti jei net neiišpakuoja.? )
Gerda_M: Gyva eglė ir dar iki pat lubų manau nuostabu, o dar koks kvapas jų😍 o dar ir mažas angelėlis , manau tikrai laukiau nuostabios ir įsimintinos kalėdos Jūsų šeimai 😀

12. Nov 2013, 14:43

Šiemet jau ir mes gal gyvą eglutę puošim, nes man to tikro kvapo kaip ir trūksta. Tik man kaip ir visada gaila, kad jas kerta... ☺ beje, kokie dar patarimai kažin, kad geriau laikytųsi ta gyva eglė?
O dovanų dar visai neturim, greičiausiai ir pas vienus tėvus ir pas kitus trauksimės, kad nereiktu beprotiškai išlaidauti 😀 geriau viena geresnę dovaną kažkam išrinkti, negu kiekvienam koki nei šį nei tą 😀 na, čia mano nuomonė 😀

pypse pypse 12. Nov 2013, 14:20 Gerda_M

Paskaičiau ir pakvipo Kalėdom😀

12. Nov 2013, 13:04

Mes tikriausiai puosim netikra eglutę,nes ją jau turim.Dovanas pradėjau ruošti.Šiemet bandysiu savo rankom paruošti kažką,nes su pinigėliais striuka,o įprasti siuvenyrai,arbatos,kvepalai,muilai jau atsiodo.Jau turiu nemezgusi riešines,apyrankę,šali.Planuose pasiūti keliata porų šlepečių,plati didelė skraistė...😀

12. Nov 2013, 12:12

Mes tikriausiai statysim netikra eglute,nes ja jau turim. Aisku noretusi gyvos,bet mazylei bus 7men tai baisoka,kad gyva egle nuvers. Bet dar neatsisakau minties isigyti gyva egle. Jei pirksim gyva tai pirksim pusi ir pries pat kucias. Pusies spygliai taip nekrenta. Namuose visada turedavau gyva egle,tevas ja itvirtindavo i inda ir i ji vandeni pildavo,tai nekrisdavo taip greit spygliai. O del dovaneliu,vyrui jau nupirkau. Pirkau 2val vazinejima tanku, ten ale kariniai kazkokie mokymai,nes jis pamises del armijos,tai gales pasidziaukt. Dukrytei pirksim vaikstyne aisku jei iki to laiko nenupirksim,nes ji jau nenori sedet,gulet irgi turiu nuolat statyt ja. O ka tevam ir uosvienei dar nezinau.

Gerda_M Gerda_M 12. Nov 2013, 11:53

labuka 😀 Šios kalėdos bus ypatingos, lelia greitai gims, todėl tai bus pirmosios kalėdos tryse... Noriu gyvos eglės iki pat lubų, didelių žaislų, daug spalvų ir tikro miško kvapo 😀