Kaip vaiką pradėti mokinti raideles?

19. Feb, 01:22 laukiniuke laukiniuke

sveikos mano mazajai jau penkeri.bandeme raideles mokintis ir anksciau bet nepavyko.jau is bandziau visokiu dalyku,ir mociutes patarimu.bet nepavyko.ka daryti patarkite :))

10. Aug 2013, 09:53

neversakit vaika ko dar nenori 😀 ateis laikas nores ,,darzeliuose jie pradeda jas rasyti 😀...tarp vaiku pradeda ,,,,viskas bus gerai ateis laikas rasys

02. Aug 2012, 18:34

sako mokys mokykloje mums nereikia patiems mokyt klausiau darzelyje aukletojos😀 mano vaikas moka raides nuo 3 metu😀,nes nenorejo kalbet tada as pradejau ant lapelio rasyt raides ir jis kartojo😀, buvo tinginiukas ir nenorejo kalbet, dabar jam 5 metai ir kalba per daug😃

26. Feb 2012, 08:06

mano panasiai😀 labai retai kada atsises ramiai paskaityti raideliu 😀tik va su zaidimu priesingai buna sedi ilgiausiai zaidzia .o buna kad ne 😀

laukiniuke laukiniuke 25. Feb 2012, 22:44

na jos neverciam.tiesiog mano mergaite yra hiperaktyvi.ja labai sunku ja sudominti.jai sudomini tai tik 5 min.

22. Feb 2012, 22:01

na nenori versti tikrai nereikia bet yra gi ivairiu budu bandyti sudominti gal jam tai pasirodys idomu,yra ir isskirtiniu atveju kol mama lauke kada noras atsiras o vaikas jau antroj klasej ir skaityt nelabai skaito nori skaito o nori mokykloj pasake ne ir viskas. bandyti sudominti tai jokia prievarta😃

liuks liuks 22. Feb 2012, 15:41

As nesuprantu kam vaika mokinti to ko jis nenori mokytis tegu dziaugiasi vaikyste prades eit i mokykla ir ismoks kaip ir visi vaikai😀Kai vaikas rodo nora taip galima pamokint raides ar skaicius,bet siaip nematau reikalo spausti vaika anksciau laiko spes prisimokyt dar.

22. Feb 2012, 15:13

auginu du vaikus kai mzi jie buvo jie domejosi raidelemis skaiciais o taip pat ir spalvom. kai paugo jau beveik 7m, tai net noro nera mokyntis kai salia prisedu lik kazka ir zino o kai pat savarankiskai mokinasi arba toj pacioj mokykloi ismoksta ir puikiai prisimena. tat kai jie nori jie ismoksta ir prievarta tikrai nereikia naudoti

20. Feb 2012, 21:07

maniske treju pazinojo visas raides bet va neseniai 6 suejo o skaityt nenori nors kai viena varto knygeles bando skaityt o kai sakau padesiu sako nereikia as pati😀sako yra daug budu o bandet pradziai ant visu daiktu ir baldu po raidele priklijuot jei yra galimybe,arba visa zodi kartais tai padeda😀

19. Feb 2012, 18:35

maniskis jau visas abeceles raides moka nors jam dar tik 3m.,niekas neverte jo mokintis,pats norejo ,pats klausinejo ir ismoko.manau kiekvienam savas laikas

19. Feb 2012, 18:03

manau jeigu pati dar nenori ir nera ko versti.nors musu panelei tik 2,8m,tai ji jau pazista 6 raideles.ir ji ismoko is tetes maikutes 😃

laukiniuke laukiniuke 19. Feb 2012, 13:22

sveikos mano mazajai jau penkeri.bandeme raideles mokintis ir anksciau bet nepavyko.jau is bandziau visokiu dalyku,ir mociutes patarimu.bet nepavyko.ka daryti patarkite
😀)