Kaip kalbėti apie lytinį brendimą

25. Jan, 01:30 mamyt mamyt

nuo keliu metu pasakot vaikams apie lytini brendima?kaip "graziai nusviesti" vaikus?

liuks liuks 23. Oct 2014, 09:47

As auginu 6m dukryte ir 4m sunu,tai pries pusmeti teko susidurti su nestumu,nes teta laukesi ir jiems pasidare smalsu,tai paaiskinom labai panasiai kaip raspa,bet nekilo ne minties apie gandrus ar kopustus pasakot😀Labai gerai pamenu turejau drauge ir mums buvo po 16m gal maziau ir ji pasake;kad vaikai pro gerkle islenda😃Kazkaip nesinori,kad ir mano vaikai pasaku prisikurtu nebutu😀

28. Jan 2010, 20:45

kai mano pusbroliukui buvo 8m mano dede jam nupirko knyga apie brendima,jie kartu skaite ir aiskinosi. manau tai labai geras budas 😀 ir su vaiku pabendrauji ir vaikas viska suzino 😀

28. Jan 2010, 20:28

😀 na man tada nebuvo juokinga 😀, kai reikalas prispaudžia tenka suktis 😀

28. Jan 2010, 18:56

raspa, cia tas geras 😃 😃 galvojau ka nuo kedes nukrisiu, nebuciau gyvenime taip sugalvojus ir ismascius 😃 😃

28. Jan 2010, 13:18

labukas 😀, vyresnėlis apie tai pradėjo domėtis kai jam buvo 5 metukai, pareiškęs kad kaimynų berniukas sakęs kad vaikai atsiranda kai tėtis pabučiuoja mamą į užpakaliuką 😀, teko taisyti padėtį ir tai paneigti 😀, papasakojau kaip užauga gėlytė pasodinta iš sėklutės žemėje, žemė- mamytė, sėklytė pas tėti, o gėlytė tai vaikutis 😀, jam to pakako (kaip ta sėklytė pas mama atsiranda nesakiau, pats sumąstė (vėliau sužinojau 😀)), dabar vaikinukui 17 m. ir žino daugiau nei aš 😀, mažyliui 9 mėn. -bus matyti jo žingeidumas šia tema, kolkas tai neaktualu 😀

mamyt mamyt 25. Jan 2010, 21:03

musu dukryte nuo pat gimimo zinojo kad ja mamyte gimde :-)

25. Jan 2010, 19:28

mano dukra jau seniai netiki "gandrais" nes turi jaunesnius broliukus ir mate kaip jie pilvelyje augo.todel ji taip pat daug klausineja,o as stengiuosi jai kuo issamiau atsakyti

mamyt mamyt 25. Jan 2010, 19:10

musu mergaitei greit bus 8 metai,bet jau uzduoda ivairiu klausimu

25. Jan 2010, 17:47

db vaikai gan anksti viska suzino ir be teveliu pagalbos,reikia tik padeti viska suprasti teisingai. mano mergaitei 10metu tai mes kalbam apie viska kas ja tik domina. o kiek metu jusu vaikui?

mamyt mamyt 25. Jan 2010, 13:30

nuo keliu metupasakot vaikams apie lytini brendima?kaip "graziai nusviesti" vaikus?