Kaip išrinkote vardą?

25. Aug, 06:07

as iskart isrinkau varda savo mazyliui, man buvo lengva. vyro vardas Gintaras, o maziuka pavadinau Deimantu, tai db turiu du brangiausius akmenukus.

04. Dec 2009, 20:19

Man labai patiko vardas Izabele,bet,kai viena bendradarbe papasakojo istorija,kaip pasigere nuo vyno "Izabele",tai praejo noras duot dukrytei toki varda.Tada kazkaip netiketai pagalvojau apie varda Ugne ir atsiminiau garsia lietuve Ugne Karvelis.Taip ir atsirado pasaulyje dar viena Ugne 😀

12. Nov 2009, 19:33

kai laukiausi ir dar nezinojom kas gims buvome isrinkia varda tiek mergaitei, tiek berniukui. Vyras kai tik suzinojo, kad laukiames, Tai pasake jei gims mergyte bus Une, berniukui vardo ilgai negalejom isrinkt. Bet viena diena isgirdau varda Vitaras, man jis labai patiko, nes tikrai nera labai jau daznas. Pasakiau ji vyrui, jam jis taip pat patiko. Iki pat gimdymo vardu nekeiteme. O kai gime musu mazylis, tai ji ir pavadinom Vitaru😀

10. Sep 2009, 13:43

mes ir su vyru daug diskutavom, norejom sunuciui trumpo, nes pavarde ilga, tuo metu reto vardo, kad nebutu kas antras vaikelis tuo paciu vardu. Kiek siulaiu vyrui vardu netiko, po to jis man sako surasyk tu man tau grazius vardus, as isrinksiu, tad as surasiau, jis isrinko du Martynas ir gytis, bet kadangi man grazesnis buvo Gytis tad turim Gytuka, jam si vardukas labai tinka 😀

07. Sep 2009, 23:01

mes buvom ne viena isrinke,bet sakiau kai pamatysiu savo mazyle tada ir pasakysiu koks jai geriausiai limpa😀

07. Sep 2009, 16:10

O pas mus isvis kaip buvo: jau sugalvojom pora vardu, pasikvieteme senelius atsvesti vaiko gimima. sakome vardus kokius sugalvojome, o jiem nei vienas nepatinka. Tad eme, kaip mes sakome, vilku taryba ir nutere, kad visai grazus vaikui butu Domanto vardas😀

28. Aug 2009, 20:53

taj va beda ner net ko svarstyt nes vyrui maniskiai vardai nepatinka o man jo sugalvoti nelb☹

28. Aug 2009, 10:03

dekui mamytes mat ir mum iskilo problema tarpusavyje su vyru mat nesutarem del vardo jis norejo pauliaus,povilo vardo mat gimem mes per sv.poila ir petra taciau as nesutikau tad man buvo palikta teise spresti del vardo taip sugalvojau o vyras pritare o povilo varda duosim kaip krikstisim😀

27. Aug 2009, 11:22

Tinyy, zinok kai as susipazinau su savo vyru, tai tas kaip ir taviskis man iskart p[radejo svajoti, kad turesim vaika😃, tai as tik pasijuokdavau mintyse, o pasirodo ir tikrai taip ivyko. Tai kai laukiausi buvau sugalvojusi mergytei Eva, o berniukui Danielius, bet kai mama padovanojo vardu knygele, man labai isrigo vardas Elvinas. Sakiau, jei gims sunus butinai pavadinsiu Elvinu😀 tai ir turiu savo mylima Elvinuka😀

26. Aug 2009, 18:56

indrex o kokius svarstot?
😀

26. Aug 2009, 18:52

mes taj da niekaip nesugalvojam☹ nesutariam tarpusavyje nors tu ka...

26. Aug 2009, 17:31

savo suneliui varduka sugalvojau as.. Majus. mano pazystamos berniuko vardas majus jis laaabai grazutis, tai ji pamaciusi ir suzinojusi jo varda iskart pasakiau lad mano lelliaus vardas irgi bus majus..

26. Aug 2009, 16:07

Kai laukiaus pirmojo vaikelio,tai ilgai neapsisprendem koki varda duosim kai gims.Bet mes turejom drauga vardu Almantas ir jis mire.Tad nuo to laiko pasakiau kad mazius bus pavadintas jo vardu.Tad gime dukrele ir jai davem almantes varda.O suneliui tai buvom sugalvoja du vardus Emilijus ir Rutenis,taciau kai gime ir gimdykloje paklause kuo vardu mazius bus tai as emiau ir pasakiau kad Lukas.Vyras nepriestaravo😀Ir dabar labai saunu kad jis yra Lukutis,nes tas vardelis musu angeliukui labai tinka😀

26. Aug 2009, 12:29

super liudvine 😀

26. Aug 2009, 11:40

liudvine, originalu😀

26. Aug 2009, 10:18

o mes savo mziukui varda sugalvojiom sujunge musu abieju vardus-vyro Aurimas o mano Nora ir gavosi Nauris

26. Aug 2009, 09:32

as varciau vardu kalendoriu, ir radau varduka Gvidas ir kito neisiekojau nes man sis patiko.isrinkau si varda kai laukiaus 3menesi ir kito negalvojau 😀

26. Aug 2009, 09:27

as dar kai nesilaukiau buvau sugalvojus dukrytei varda Leja, tai kaip gime dukra dauk gincu nekilo vyrui sis vardas irgi patiko😀

25. Aug 2009, 22:35

mes rinkom varda gan ilgai,nes ieskojom tokio kuris mums abiems patiktu😀dauk juoko buvo ir gincu,bet galiausei apsisprendem ties vienu😀

25. Aug 2009, 21:22

tikslus vyras, saunuolis😀

25. Aug 2009, 20:23

aha,labai fainai

25. Aug 2009, 20:22

O aš kai tik susipažinau su saviškiu, jis man po poros sav pasakė , kad mūsų sūnaus vardas bus Edvinas😀 Aš aišku tik nusijuokiau, pagalvojus, kad tik susiėjom, o jis jau apie bendrus vaikus tauška😃 Niu bet ką, gyvenom, susigyvenom, gimė sūnus, tai dėl vardo klausimų nekilo😀

25. Aug 2009, 19:41

du Deimantai, kaip grazu😀

25. Aug 2009, 19:19

Nes jis didziausia musu brangenybe😀

25. Aug 2009, 19:18

As su vyru susitariau jei gims mergyte as jai isrinksiu varda,o jei berniukas jis isrinks,tai kai gime maziukas tetis jy paeme i rankas ir sugalvojo kad jam tinka varda Deimantas😀

25. Aug 2009, 18:09

sako, kad vardas turi tikt vaikui, bele kaip negalima. manajam jis tiko, jam tinka toks vardas, tai neapsirikau😀

25. Aug 2009, 18:07

as iskart isrinkau varda savo mazyliui, man buvo lengva. vyro vardas Gintaras, o maziuka pavadinau Deimantu, tai db turiu du brangiausius akmenukus.