Kaip gydyti nuo slogos?

04. Nov, 01:46

kaip gyditi ir ka duoti vaikui slogytes pacioje pradzioje,kad neapsirgtu visiskai

23. Nov 2009, 19:28

mums visada padeda umckalor lasiukai

19. Nov 2009, 12:08

mama visada gali nieko nezinodama kazkuo sirgti ir tokiu uzkrestu pirneliu valyt zaizda... absurdas! o valgant mazyliui nuo jo nieko neatsitinka... as pati irgi lasinau kelis kart i nosi, bet mums nebuvo nei zalos nei naudos

19. Nov 2009, 10:24

sito negirdejau,bet sakoma kad mamos pienas yra kaip antibijotikas,tai gal ir teisybe...

17. Nov 2009, 19:08

o mamos pienas skirtas bambai valyti 😃? turbut ne, bet siuolaikine medicina jau liepia valyti butent taip 😉 😃

16. Nov 2009, 22:11

man net gyditoja patare

13. Nov 2009, 14:25

nu,mes tai kaip turejome slogyte tai lasinau juros vandenuka ir dar savo piena,nes sake padeda labai,ir apskritai mamos pienas yra nuo visu ligu=)cia toms mamytems kurios vis dar maitinas savo mazylius=)

12. Nov 2009, 14:50

na, pas mus labai didele sloga buvo, dabair lygtai gerejam, su juros vandeniu praplaunu ir visi nesvarumai iseina ir kvepuoja lengviau! Dar man rodos padejo rasorban tepalas, padukus tepu nakciai!

12. Nov 2009, 14:29

Reikia gerai isvalyti nosyte,naudojame juros vandeni,o,kai buvo sloga,naudojome Vibrocil purskiamus,mums vaistineje patare jie geriau nei lasiukai,kai kudikis mazas ir ilgiau nevartoti kaip 4dienas.

10. Nov 2009, 14:32

jei nedidele slogyte,tai geriausiai plauti su juros vandenuku 😀

10. Nov 2009, 12:55

na o del pienelio, tai kaip kuriu daktaru nuomone, vieni sako nepadeda, kiti, kad padeda, man asmeniskai liepe peneli lasinti seimos gydytoja, ir dezinfekcijai, praplauti nosyte su juroas vandenuku.

10. Nov 2009, 12:50

mano mazylei dar vos menesiukas, ir jau spejom slogyte pasigauti, tai as isgydziau lasindama savo pieneli, o kai labai uzsikimsdavo tai lasinau juros vandenuko ir ispumpuodavau su kriausyte, kitaip tariant praplaudavau su tuo vandenuku. o pienelio tai kas valandziuke lasindavauv po kelis lasiukus.

09. Nov 2009, 13:33

Vibrocil daznai toleruojamas gerai. Vis delto, kartais gali pasireiksti laikinas svelnus vietinis deginimo arba sausumo pojutis nosyje, ciaudulys, nemalonus skonis burnoje, kraujavimas is nosies.

09. Nov 2009, 13:27

nu reiks su savo gydytoja pasitarti ka pasakys del to tepaliuko! Nusipirkom juros vandens, jis lyg ir gerai isvaro visus nesvarumus! O kuom pasireiskia Vibrocil lasiuku salutrinis poveikis, gal zinai JURATEJO? ismetus lapeli jau esu, nepaskaiciau, nes as pries kiekviena maitinima misineliu lasinu, kas tris val!

08. Nov 2009, 22:47

Mano gydytoja Vibrocil lasais patare per daug nepiknaudziauti jei labai uzgulta nosyte tai pries maitinima galima ilasinti kad lengviau butu valgyti arba pries miega.O Resorbano tepalu as tepiau 3men vaikui zinoma ji reikia plonai uztepti ir gerai itrinti ir as galvoju laimingoji23,kad jei pateptum nors kojytes nepakenktu,geriausia pries miegeli

08. Nov 2009, 19:54

Mes vibrocil naudojam, pededa 😀

08. Nov 2009, 11:52

kad vaistinej sake jog netinka tokio amziaus kudikiam kaip mano mazyles!

07. Nov 2009, 20:06

as tepu po nosyte,kakliuka..nes kai uzgula maziukei mano nosyte,tai nemigo naktys..,tai tookiu budu mums padeda resorban'as kazkiek abiems pamiegoti..

07. Nov 2009, 20:03

as ji nuo gimimo tepiau..😉 geras vaistas..👍 😉

07. Nov 2009, 18:01

O nuo kokio amzius tinka tas tepalas Resorbian?

07. Nov 2009, 17:59

gimdymo namuose! Vejai pucia, o aprengia ploniausiais rubeliais, apziurineja nuogus, ir dar per tokius orus, kur nepasigaus slogu!

07. Nov 2009, 17:51

sveikos mamytes! Turim ir mes beda del slogos. Nesenai susilaukiau mazyles ir namo is GN grizom su nemaza sloga, lasinu vibrocil lasiuku, turiu pompyte su kurios pagalba issiurbiu visus nesvarumus, atrodo gereja, bet nerimas yra, kad neatsilieptu veliau beaugant! Mums dabar dar ne dvieju savaiciu nera! Esu pasibaisejus kaip naujagimiu nesaugo

06. Nov 2009, 18:26

nupirko vyras vaistuku😉 gydisimes😀

06. Nov 2009, 10:24

kokia RESORBAN kaina? ir ar padeda uzgultai nosytei jie?

05. Nov 2009, 23:22

Mes slogyte gydomes tik juros vandeniu ir daznai valome nosyte,vakare kojas ir krutine istrinu tepalu REZORBAN,po to kojas apaunu kojinemis.Mano mazylis buvo suslogaves 3men tai toks gydymo budas mums padejo,o dabar jau greit bus 1.5m ir jau moka pats pusti nosi.Dar noriu patarti mamytems, kad vaikutis kada moka pusti pats butinai reikia viena nosies puse uzimti ir tik tada pusti,nes mano vyresnioji netaisiklingai pusdavo ir buvo pasigavusi ausu uzdegima.

05. Nov 2009, 22:33

Gali. Pastebėjau tendencija, kaip tik prasidėdavo dygimas, tai ir sloga iš paskos, gal dėl to, kad tuo metu imunitetas susilpnėja.
Mes atradom dar vieną vaistuką Collargoli (jis gaminamas vaistinėje), bet kiek supratau iš vaistininkės tinka jau vyresniems vaikučiams. Sūnui 1m. 9 mėn, tai mums jau sakė galim juo gydytisi. Draugės berniukui stebuklingai padėjo, dabar ir mes bandom. Sustabdė tą tokį naktinį kosuliuką nuo slogos. Pažiūrėsiu kaip mums šianakt bus, nes prieš tai dvi naktys be miego, prakosijo.

05. Nov 2009, 22:32

Labai padeda mamos pienukas į nosytę.

05. Nov 2009, 20:37

o nuo dantuku slogyte gali atsirast?

05. Nov 2009, 19:32

pradzia turejo but- kas liecia....)

05. Nov 2009, 19:31

as liecia mamos pienuka, tai ir as esu girdejus, bet labai gerai pagalvociau pries kanors darant. saunu kad kazam lyg ir padejo, bet galejo but ir blogiau...
na o mes ir toliau vargstam su ta nosyte...☹ siom dienom jau turetu dantukas islyst, gal nuo dantuku taip, na bet kuriuo atveju nekas...

05. Nov 2009, 17:54

man ir gimdymo namuose ir daktarike musu sake, kad nedaryjit tokiu nesamoniu. pienuko kita paskirtis. nors is uosvienes toki pat patarima gavau. kad jei ka, tai pienukas padeda...😉

1 2