Kai tėvui vaikas nereikalingas

16. Mar, 05:53

Laba diena,as su vyru isiskyriau ir mes gyvename Radviliskyje o buves vyras Siauliuose. Sunui rugsejo men bus 5metai,tevas vaiko nemate jau 3 metus ir Astijus mano suzadetini vadina teciu,nes kito tecio jis nezino. O po tiek laiko nematymo buves vyras uzsimane kad as vaikui aiskinciau kad jis yra jo tetis ir jis nori isivezti sunu pas save pabuti nes po men isvaziuoja i uzsieni. Bet as nerimauju kad vaikui tai butu trauma ir nesu tikra kad jis po to karto vel nepames vaiko. Patarkit ka man daryti? Gal yra koks tevo teisiu apribojimas?

02. Jun 2013, 11:44

sweikos mamytes panasi ir mano siutacija mano sunui 10men yra. gyvenam atskirai ,as pas sawo tevus jis pas sawo. jis mane apgavo susirado kita ,mus iskeite y kita mergina man labai yra sunku..atsigauti dar as prisiteisiu alimentus is jo gales moketi jis. atein kada uzsimano isvis kartais neatein nk vaikui neatnesa...

05. May 2013, 17:33

sveikos, mamytes, musu teciui musu jau irgi nebereikia. vaikuciui 2 men. esu moraliskai suzlugdyta

22. Apr 2013, 08:53

akvileee nesi pirma ir nesi paskutine kuriai vyras taip padare ...vadinas jis nevertas buvo jusu..eik i socialini prasyk pasalps arba i kriziu centra ten tikrai pades...Juolab su skambuciais jam saves nežeminciau...
O del šios situacijos kai tevas po 3m. prisimine savo vaika ,tai vaikui pasakyciau ,kad cia biologinis tevas ir viskas , o sužadetinis tai tevas kuris padeda tau ji augint...Jokiam lodoriui neleisciui prie vaiko net artintis juolab ,kad isvažiuoja i uzsieni...O ar jis tau alimentus moka?

21. Apr 2013, 17:42

Laba diena, nusprendziau isliesti visa skausma cia...pries tris menesius pastojau, kudikio tetis iskart sake darytis isvalyma, nes neturiu darbo, neturesim ko duoti vaikui, tuo metu jis irgi nedirbo, bet kategoriskai atsisakiau, jis lyg ir susitaike su tuo viskas buvo gerai, bet kai pradejo dirbt vilniui, atsirado saltumas, nepasitikejimas, pradejom daznai pyktis. Jis jau karta buvo vedes ir turi dukryte, jo buvusioji manes nekencia, tikriausiai nori sugryzti pas ji ir manau kad jau ir jis nori but su ja, o as lieku visiskai viena, be pajamu, be tecio. Man tai pirmas nestumas, labai norisi silumos, globos, o db esu visiskai viena, jis net neatsako i mano skambucius, kiekviena diena atsikeliu su asarom akyse, neisivaizduoju kaip gyvent toliau...

05. May 2011, 22:35

Skaitau sia istorija ir galvoju,kas laukia manes.Mes su greit ateinancio i pasaulio vaiko tevu isskyrem,nes gavos daug pykciu ir tuolab isvaziavo i uzsieni ir spjove ant visko.kai parasydavau kazka vaikui pazet,tai durnike isvadino ir per 9 menesius net vaikas nespejo pajust tevo ir tik pati kiauras naktis skaiciuodama pinigus ant maisto sedziu ir bliaunu...nzn.ar galesiu kada vaikui pasakyti,kad jis jo tevas ir dabar nzn.as vaikuciui viskas gerai...taip,kad tevas manau tas bus kuris atsiras salia manes ir ji augins...

12. Apr 2011, 09:57

irma, as pasielgciau taip paprasciausiai vaikui pasakyciau kad yra toks dar kitas tevelis jis kazkur toli o kai gys gal ir pas tave atvaziuos jai bus laiko,jis zinos kad dar egzistuoja kazkoks zmogus bet jo nei lauks nei bus sokas kai pasirodys,as taip uzauginau dukras kuriu tevai pasirodydavo kartais i metus syki o kai anose seimose budavo kokiu problemu tai tokie budavo tecei kas dien lekdavo,tai as ir vadinau taipANAS TETIS na toks nelabai reiksmingas,o sendien jos dideles ir puikei zino kas kur,bet del to manes nekaltina,sekmes jums 😀

11. Apr 2011, 16:52

Irma,
Būtinai pasakykite vaikui kad egzistuoja ir biologinis tetis. metai netruks prabėgti, o vėliau bus ir baisiau ir sudėtingiau jam tai pasakyti.Papasakokit pasakos forma visą istoriją nelįsdama į smulkmenas ir nieko nekaltindama. Kuo mažesnis vaikas tuo paprasčiau viską supranta.Svarbu sudėti akcentus: vaikas turi ir kitą tėtį, o šitas tėtis irgi yra tėtis. Abu tėčiai vaiką beprotiškai myli...

Pagarbiai

01. Apr 2011, 09:55

tu jam nedraudi *

01. Apr 2011, 09:54

irma289 pakeisk tel numeri , jeigu nores pasimatyti su vaiku pats i namus atvaziuos. ir nesuk sau galvos. O jeigu prades grasinti,tai manau jis neturi jokios taises, tu jau nedraudi,jis pats neatvaziuoja,tuo labiau 3 metus tyla buvo. Ir galvoju namie seima, bei kaimynai paliudys jeigu ka 😀

31. Mar 2011, 19:50

Taip jam ir tereikia sunelio.. Tiesiog,keistas kazkoks zmogus,pats nezino,ko nori. Na, dabar gyvenk,kaip sau gyvenus ir nesuk galvos,del to, o ateityje,teks paaiskinti, kodel tevelis taip elges..

30. Mar 2011, 20:26

Labai aciu visoms uz palaikyma ir nuomones 😀 o zinote nervas ima todel kad parasinejo,paskambinejo,pagrasino ir vel tylu. Vel jokios zinios apie ji nei kaip vaikas nieko. Teks laukti kol vel atsibus ar sugalvos nervus patampyti

30. Mar 2011, 19:48

Sveikute.. Tavo situacija tikrai labai sudetinga ir paini.. Is vienos puses turetum pasakyti ,kas tikras tevelis ,is kitos puses ,taip,jei vaikas pabus su teveliu ,po to nuolat klausines ,kur tevelis,kodel tevelio nera salia.. Bet gal tai ir liks jam svetimas zmogus ,nes jo visiskai nepazista.. Vienaip ar kitaip kazkada reikes vaikui papasakoti apie biologini teva,tik va tada reikia ziureti ,kad vaikas nesupyktu ant Taves.. Na ,manau,veik pagal situacija ir kaip Tau atrodo teisinga ir tikrai rasi iseiti,nes patarti labai lengva is salies. Sekmes Tau didziules😀

30. Mar 2011, 10:42

Sveikos! Skaitau ir mane labai pyktis ima! Kas jis per ponas kad taip kalbetu (galima pasakyti isakineja) "Atvezk man i Siaulius sunu,nes isvaziuoju i uzseni" - Turetu nors trupuciuka pagarbos. Nesidomejo 3metus,o cia dabar kaip is dangaus iskrites atvzek man . Jeigu jis tikras vyras, turi pagarbos, jis turi suprasti kokia klaida JIS padare (kad nesimate su sunum 3 m) ir pats atvaziuoti (jau nekalbu apie dovaneles vaikui). As tai tikrai nevesciau ir tuo labaiu nepalikciau! Tu juk leidi vaikui matytis su biologiniu tievu ( tai tegul pats ir atvaziuoja) ir negali buti jokios kitos kalbos.

23. Mar 2011, 21:54

Aciu 😀 nebetokia ir jauna ne uz kalnu 30

22. Mar 2011, 21:01

Na kaip smagiai Jus gyvenate, kiek Jusu daug 😀 Saunu!

22. Mar 2011, 20:56

niagara Mano sunus turi 2 vyresnes seseris tai kas liecia pavyda nemanau kad jis atsirastu 😀 na trbut tikrai palengva jam teks pasakoti apie teva

21. Mar 2011, 14:01

Zinau, ta jausma, kai tetis yra, po to nera, ir paskiau vel lauki kol atsiras... Kadangi vaikiuko biologinis tevas isvyksta uz menesio i uzsieni. As gal si susitika praleisciau. Bet poto, kokia grazia pavasario diena susedus ant zolytes, manau, reiktu pradeti po truputi pasakoti, jog yra toks zmogus. Nes manau vaikui po tokiu zodziu, su kas diena gali iskilti kokiu nors klausimu. Ir taip turesi ramaus laiko jam viska papasakoti, paaiskinti, atsakyti i jo rupimus klausimus. Ir taip vaikiukas pats savaime paruos save tam susitikui sekanciam kartui. O tuolab, juk tuoj jo gyvenime atsiras broliukas ar sesute, nezinia, kaip jis priims ta leliuka. Juk zinome, kaip vyresneliai siek tiek pradeda pavyduliauti mazesniesiems 😀 Juk nesinori visai subalamudinti vaikiuko 😉

19. Mar 2011, 17:20

nu,ponui dar nuvezk,matai.... Tai jei pats nesugeba atvaziuoti,nevezciau tada tikrai.Jei noretu istikruju su vaiku bendrauti,perzengtu visas kliutis,o cia...... bala nemate tokio "tevo"....

18. Mar 2011, 21:38

raimonda mes su suzadetiniu jau gyvename 3 metus kartu,laukiames leliuko ir rugputi zadame susirasyti. Aciu uz jusu nuomones bet as manau kad vaikui butu dar didesne trauma jei ''tevas'' ji aplankytu,poto vel kokiems 3 metams pamirstu kad jis yra ir tada vel tas pats. O ir jis pats nesutinka atvaziuoti i Radviliski o nori kad as jam vaika atvezciau i Siaulius nes jei nevezu pagal ji as draudziu vaikui su juo bendrauti.

17. Mar 2011, 20:08

DEL ti,kad suzadetini vadina teciu mhhh,tu suzadetiniu gali but ir but,jei butu sutuoktinis manau teisingai butu vadinti teciubet ne tame esme..o tam biologiniam tevui neduociau,tegu jis neisijaucia i tevo vaidmeni,kazi kodel prabudo dabar tevyste...jis svetimas zmogus,tik biologija sieja..tevu ir jo nevadinciau

17. Mar 2011, 19:49

na o aš pasakysiu taip, pirmiausiai tėtis tegul nusipelno tėvo vardą, mačiau kaip vaikas kankinasi kai tėtis atsiranda atrodo normaliai bendrauja, o paskui vėl dingsta. aišku nesakau kad reikia slėpti kad kitas vyras ne jo biologinis tėvas ir penkiametis tai jau gali puikiai suprasti.

17. Mar 2011, 17:29

kad yra tikrasis tevas tai reiktu pasakyti,nes uzauges sunus vistiek gi suzinos... ir tada jausis apgautas ir isduotas! o del vezimo,tai pradzioj lai pats atvaziuoja,tikrai neduociau vaiko isvezti vieno,pas zmogu su kuriuo nebendravo 3 metus!!!

17. Mar 2011, 16:52

tikras tetis tas kuris augina tad tikrai nieko blogo nematai kai ant suzadetinio vadina teciu. bet reiketu pasakyt kad tikras tetis kitur gyvena😀

17. Mar 2011, 16:40

as manau,kad vaikas turetu zinoti,jog yra jo tikrasis tevas ir kas yra jo tikrasis tevas. Suzadetini irgi gali vadinti teciu,nematau nieko blogo 😀 Tikrasis tevas vaikucio gyvenime greiciausiai vis pasirodys,o drausti matytis,manau,yra neteisinga,kokie bebutu jusu santykiai....uzdraust matytis butu galima,jeigu tevas keltu gresme vaikui.

16. Mar 2011, 17:53

Laba diena,as su vyru isiskyriau ir mes gyvename Radviliskyje o buves vyras Siauliuose. Sunui rugsejo men bus 5metai,tevas vaiko nemate jau 3 metus ir Astijus mano suzadetini vadina teciu,nes kito tecio jis nezino. O po tiek laiko nematymo buves vyras uzsimane kad as vaikui aiskinciau kad jis yra jo tetis ir jis nori isivezti sunu pas save pabuti nes po men isvaziuoja i uzsieni. Bet as nerimauju kad vaikui tai butu trauma ir nesu tikra kad jis po to karto vel nepames vaiko. Patarkit ka man daryti? Gal yra koks tevo teisiu apribojimas?