Kada pradeti ruostis kudikelio atejimui?

19. Jan, 09:58

Sveikos Busimos ie esamos MAMYTES....


Laukiuosi jau 4 menesiuka,,,

Ir va mastau kada cia pradeti ruostis kudikelio atejimui,,,rubelai buteliukai ciulptukai lovyte ir t.t. Ar ne per anksti apsipirkineti:)

Kada jus pradejot apsipirkineti?

vikamama vikamama 28. Feb 17:58

Sveiki,

mes ruošiamės nuo 30-os savaitės, bet noriu paklausti ne apie materialius daiktus, o kai ką kito. su vyru esame jau kaip ir apsisprendę išsaugoti kūdikėlio kamienines ląsteles. kas nežino - https://www.placenta.lt/kamienines-lasteles/virksteles-ir-placentos-kamieniniu-lasteliu-unikalumas/. tai norėčiau paklausti, ar ilgai trunka sutarties pasirašymas, ar spėtume per kelias savaites viską susitvarkyti iki gimdymo?

jura45 jura45 03. Feb 2020, 22:21

Hm, aš abiem pradėjau ruoštis anksti, nuo kokių 3 mėnesių gal, mažajam dar lyties nežinojau, o jau turėjau kombį (tinkantį abiems lytims). Kraitelio sąrašas nemažas, tai aš kažkaip be jokių prietarų anksti pradėjau. Čia sąrašiukas neblogas toks 😀
https://www.emama.lt/gimdymo-eiga/krepselis-i-gimdymo-namus-ruosiames-gimdymui.html

editukas editukas 11. Nov 2019, 18:33

Aš nuo kokio 7 mėn pradėjau žiūrinėtis, kas labiausiai būtina. O šiaip daug daiktų isigijom jau gimus vaikeliui. 😀

lukasupa lukasupa 13. Jul 2018, 16:20

As kazkaip manau kuo veliau tuo geriau. nes niekada nezinai, kaip bus viskas. koki 5 menesi gal ir galima pradeti.

31. Jan 2016, 14:13

Ka reikia isideti i kudikelio kraiteli 😀😀

21. Jan 2014, 20:14 Zylutee

Tiesiog ne visi vaikai vienodai vystosi 😀

21. Jan 2014, 18:37 Zylutee

Negalėjo, nes žinojau savo mėnesinių tikslią datą.

21. Jan 2014, 16:53 Zylutee

Mano tobulas nėštumas ir gimdymas buvo, tik tiek kad sėdyninė pirmeiga, tai darė planinę cp, o mergytė gimė su pernešiojimo požymiais.

20. Jan 2014, 19:45 Zylutee

Oi, jei aš taip būčiau pirkus, tai nieko neturėčiau, nes gimdžiau 37 sav. 😃

20. Jan 2014, 19:44 Kristin,,,

Suprantama, aš su pirmu nėštumu irgi prisipirkau buteliukų, o kaip žinia, geri, kokybiški nepigūs, tai vėliau gaila nenaudoti, išmesti. Vienas taip ir liko, gal reiks antram vaikiukui, atsargai yra gerai turėti, nes nežinia kaip su tuo pienuku 😀

20. Jan 2014, 19:16 mellisa

Visai nepagalvojau maniau kad reikes ,,bet jei turesiu pienelio tai tada nereikes,,,
Pirmas nestumas tasi daug klaustuku😀)

20. Jan 2014, 09:08

Dabar laukiuosi 30 savaite, pagrindinius daiktelius pradejom pirkti pries pora savaiciu 😀 dekretas tam labai tinkamas metas 😀 vezimeli pirksim tik po poros savaiciu. Ir viska manau spesim 😀

19. Jan 2014, 23:22

Sveika, su pirmu nėštumu pradėjau apsipirkinėti nuo 20 sav., tikrai viską spėjau 😀 Su antru dar vėliau pradėsim, manau, nes daug kas lieka nuo pirmosios, kuriai dar tik 1 m. 4 mėn., šiu0 metu mums 19 sav. 😀 Pastaba - labai gerai apgalvok ar buteliukai reikalingas pirkinys, nebent nežadi maitinti pati 😀 🌷