Kada gimdyti kitą po Cezario?

31. Jan, 12:36

Sveikos mamytės, gal galite pasidalinti patirtimi, kada pradėjote lauktis kito vaikelio po "cezario". Žinau atvėjį, kada moteris iš karto pastojo antrą kartą tik po operacijos ir turėjo didelių komplikacijų - plyšo gimda.

05. Oct 2012, 10:43

Labai aktuali tema ir žiūriu visos labai skirtingai rašo, tai net įdomu kiek tikrai turi praeiti laiko, nes mano gyd. man nieko dar nesakė.

06. Aug 2010, 17:50

as ir jau galvoju kada bus galima antra, nors pirmam dar tik menesiukas 😀 manau pries planuojant reiks pasitart su gine.

02. Feb 2010, 11:09

niekur neduoda šimtą procentų...o dėl apsilankymo pas ginek-tai patariu apsilankyk.vistierk jeigu jau antrą planuoji,tai jis pažiūrėtų, ir geriausiai pagal tavo būklę patartų ,ką daryti.gal jau net pastoti galima būtų. o dėl ginek vyro.nu jo, aš ir pas vyrą nelabai norėčiau.bet gi galima pakeistu,eiti pas kitą

02. Feb 2010, 10:23

kur cia skaiciau kad ir tos spirales nekas, ir su jomis galima pastoti.

02. Feb 2010, 10:22

gerai, tik va beda kad kai mane isleido is ligonines, reikejo ateit gal po 3 men ir as nebuvau. nezinau man nejauku eit ir dar kai gin mano vyras tai isvis bijau. dar randelis matosi toks raudonas siulelis

02. Feb 2010, 10:16

Nu taip, tos tabletės gan brangios.ir reik gert kiekvieną dieną.Todėl ir aš delsiu.Nu kol dar nesergu mėnesinėmis...Bet va neseniai buvau pas gine.tai ji labai nustebo, kad tik prezervatyvais saugomės.O tu jau galėtum kažką kito, jau daugiau nei metukai praėjo.tik reiktų pasitarti su ginek.Nu jo, nesimylėti saugiausia😀mums, maytėms tai kas.Nu bet ką daryti vyrams😀reikia jų pagailėti.😀gamta yra gamta😀
O kaip tau pjūvis gijo?

02. Feb 2010, 10:10

nzn kad jos ir brangiai iseina, o paskui sako sunku pastoti, bei kaskur skaiciau kad jos nuodija organizma nors tiksliai nepamenu. bei jas reikia visada laiku gert, o man taip neiseina.na mano sunui metukai ir menuo tai gal yra daugiau apsaugos piemoniu. na geriausia priemone nepastot yra nesimylet... hi hi hi cia as juokauju

02. Feb 2010, 10:07

O kodėl tu taip įsitikinus, kad niekada nevartosi tablečių.Kaip apsisaugoti ruošiesi?tik prezervatyvais?Nes, sakau, dabar kaip aš paklausiau ginekologės apie visokias spirales ir viską, kas dedasi viduje,tai ji tas negalima, tas irgi negalima.Tik tabletės ir tai ne visos, kol maitini.tai aš nusipirkus Azalia.Bet stovi stalčiuje.Taip nenoriu vėl ryti tų tablečių.Tai kol kas prezervatyvais...bet baisoka vien jais ...

02. Feb 2010, 10:01

na nezinau, kontracepcijos tableciu nesu nei karto vartojus, ir nemanau kad juos vartosiu, o del kitu apsaugos priemoniu net nezinau ka naudot.

02. Feb 2010, 09:59

Tai ir nerizikuok.Juk rizikuoji ne tik savo ,bet ir kūdikio sveikatėle. Nes tikrai po cp operacijos nepatariama taip greitai pastoti.Net su kontracepcija nelabai ką pasirinksi.Spiralių negali dėtis mažiausiai metus, lieka tos tabletės☹.ką padarysi...Matai, gimdai sugyti reikia laiko.Man po cp praėjo keturi mėnesiukai, o aš taip pat jau apie antrą galvoju, kaip čia bus😀Bet blaiviai mąstau, kad tikrai reikia palaukti mažiausiai du metukus.

01. Feb 2010, 20:19

as ir turejau cp ir dar praejo metukai ir menuo, bet as jau noreciau antros mergaites, zinau kad gydytojas sake geriausiai po 2 3 metu, bet norisi dar. bet nenoriu rizikuot

01. Feb 2010, 20:10

kiek man daktarai sake 2metai panasei ir pastojau,pagimdziau kai sunui buvo 3 su puse

01. Feb 2010, 15:54

As pastojau po beveik keturiu metu,mazdaug tiek ir rekomenduoja gydytojai-4-5 metai.Bet tai tik rekomendacija,gyvenome visko nutinka.

01. Feb 2010, 13:03

kaip as zinau tai po metu

31. Jan 2010, 15:27

as girdejau, kad po 5metu rekomentuoja kita pastojima.....

31. Jan 2010, 14:50

nepatartina po cp pastoti bent jau du metus.Užtai ir būna komplikacijos.Man atrodo, kad visoms mamoms tokią "instrukciją" praveda gydytojai.nes man tai pirmoj eilėj pasakė.Nu bet ką daryti, jeigu pastoji anksčiau...ech...

31. Jan 2010, 12:36

Sveikos mamytės, gal galite pasidalinti patirtimi, kada pradėjote lauktis kito vaikelio po "cezario". Žinau atvėjį, kada moteris iš karto pastojo antrą kartą tik po operacijos ir turėjo didelių komplikacijų - plyšo gimda.