Ką veikti per dekretines?

09. Sep, 01:49

Labas mamytės, įdomu būtų sužinoti ką jūs veikėt ar veikiat per dekretines atostogas, man taip nuobodu, net nežinau ką veikt ir iš tikrųjų nelabai jau sveikatos yra veikt ką nors aktyvaus:)

23. Jan 2016, 17:39

Sveikos busimos ir esamos mamytes☺. Na papasakokite ka veikiate isejusios i dekreta. Laukiuosi trecio vakelio i dekreta iseisiu jau vasario 15d. Siuo metu esu ant biliatenio. Ir nezinau ka veikti,nes namu tvarkymas ir valgyt darymas atsibodo☺.

10. Sep 2009, 15:31

wau, kaip faina, 😀 😀 man du nešioti sunku, o jau tris...😀 bet vis tiek džiugu😀

10. Sep 2009, 13:40

vakar pazystamiem gime trinukai 😉

09. Sep 2009, 19:25

ačiū laura už palaikymą ir supratimą😀 daiktus į ligoninę jau seniai susikroviau😀 krepšys baigia apdulkėt, kambariai sutvarkyti, net spintose lentynos kaip pas pedantę😀 o vyrui valgyt padarau greitai😀 dabar vienintelis užsiėmimas TV ir internetas☹

09. Sep 2009, 19:02

as taj irgi galvojau kad nebus ka veikt bet ner net kada pasedet kol vien vyrui valgyt padarai da kambarius tvarkytis taj vos randu kada prigult, o knyga tajp ir guli net nepradeta skaityti gal reiks jau judet link jos😃

09. Sep 2009, 19:01

Na tai susikrauk daiktus i gimdymo namus, pasitikrink, ar nieko nepamirsai😀

09. Sep 2009, 18:23

sedekit ir dziaukites nestumu suprantu sunku nesiot leliuka o ypac du .Viena nesiojau vos pakrutejau cia du net.Sekmes tau uoga tikrai reiks turet daug kantrybes turet nes tikrai ner lengva augint vaikus,bet kompensacija uz rupasti buna vaiko sypsena

09. Sep 2009, 17:12

skaitymas man yra žiauriai nuobodu, o rankdarbiauti nelabai moku, neturiu nei virbalų nei kitų rakandų, atrodo beviltiška, belieka laukti vaikučių gimimo, tada jau bus ką veikt😀

09. Sep 2009, 15:30

Pvz.uzsiimk rakdarbiais, ka nors mazyliams numegsk😀 , paskaitynek ka nors, pvz.apie vaikuciu prieziura😉 nebutinas aktyvumas jau pries gimdyma yra ka veikt, tik daugiau fantazijos😉 😃

09. Sep 2009, 15:18

Pasivaikščioti man sunku, juolabiau joga užsiimti, nešioju dvynukus ir jau paskutinės dienos tai nelabai pajėgiu kur beeit ir bijau kad išėjus mieste gimdymas neprasidėtų😀 bet jau taip pabodo būti namie ir nieko neveikti.

09. Sep 2009, 14:45

Man tai tik spalio 21 i dekretines bet jau planuoju ka veikt reiks nes labai nemegstu namie sedet☹sakiau joga ar baseina lankysiu be to dar mokslai tai vis geriau negu nieko😀

09. Sep 2009, 13:56

pvz.. as tai padarydavau pietus vyrui o kai jis iseina iseinu ir as su savo mama pasivaikscioti po miesta palengva neskubinant laiko uzeidavome i parduotuves apsiziuredavome ka reiketi mazyliui pirkti ko ne taip ir lekdavo mano dieneles ir man kartais budavo liudnu dieneliu bet kai mano vaikas judrus budavo tai su juo pasisnekedavau o jis man atsakydavo spyriais i pilvuka

09. Sep 2009, 13:49

Labas mamytės, įdomu būtų sužinoti ką jūs veikėt ar veikiat per dekretines atostogas, man taip nuobodu, net nežinau ką veikt ir iš tikrųjų nelabai jau sveikatos yra veikt ką nors aktyvaus😀