ka daryti

10. Oct, 11:22

sveikos mamytes,

noriu paklausti,gal kas susiduret su panasia situacija. mano dvieju savaiciu mazylis visada siaubingai isterikuoja,rekia pries valgi.. kartais nenurimsta ir po jo.. yra maitinamas misinuku.. nebezinom ka bedaryti,duodam infacol nuo pilvo diegliuku,bet tai nelabai gelbsti.. gyvenam uk,bandem klaust gydytoju,kas kaip ir kodel,bet jie atsako,kad cia normalu., bet toks baisus zviegimas mums neatrodo normalus:( esam be patirties,musu pirmas mazylis.. 

23. May 2016, 18:50

👋
Čiulptukų laikikliai
Kurie papuoš, Jūsų mažą špokelį, apsaugos bei visad neš sėkmę!

https://www.facebook.com/Špokelis-1778089722419596/

pamliv pamliv 27. Oct 2015, 12:08

Tai zinoma, kad pagelbejo 😉 Juk ir suaugusiam kartais reikia pajudet, kad virskintusi geriau. Maziukui taip pat. Sekmes jums klinikoje ir pasitikekit gydytojais, jie juk ne viena mazyli yra stebeje ir padeje jam uzaugt.Viskas bus gerai 😀

27. Oct 2015, 11:21

tai mes dabar tikrai galvojam,kad jis sitaip verkia del pilvuko.. nes pilvukas buvo toks kietas,kad baisu ☹ visa nakti stenejo iki paraudonavimo,leido dujas..dabar jau girdejau,kad pridare i pamperi,iskart ramesnis guli 😀 ruosiames i klinika.. visa ryta mankstinau ji,masazavau,gal pagelbejo siek tiek.. oho,tikrai ilgai maitinot,labai saunu 😀 ir manau,kad mazyliams labai gerai..

pamliv pamliv 27. Oct 2015, 10:57

greiciausiai jam dujos susikaupusios buvo, todel ir verke. Reguliariai mankstinkit, masazuokit, turetu su laiku pageret. As savo vaikus maitinau ilgai: sunu 1m. 11men., o mergaites po 1m.6men. Si mazyli ketinu maitint irgi iki 2 metu

27. Oct 2015, 04:51

kaip padeti mazyliui issitustinti? nes labai kietas pilvukas,steni visa nakti,vakare verke..darem masaziukus,bet tik leidzia dujas,daugiau nieko.. ryte eisiu i klinika,bandysiu dar karta pasneket,o jeigu nieko nepasakys,tai vaziuosim i sita lietuviu klinika..

26. Oct 2015, 15:57

aciu uz info 😀

26. Oct 2015, 15:14

jam viduriukai nera kieti,vakar suviduriavo vienakart.. o kiek laiko maitinot savo vaikucius? 😀 na,pasiskambinau i klinika,lyg ir nebuvo vietu si menesi,bet papasakojau kas kaip,sake perskambins..

pamliv pamliv 26. Oct 2015, 15:01

Pagooglinau, tai is tiesu raso, jog misinuku maitinamiems kudikiams nereikia papildomu skysciu, taciau, jeigu kieteja viduriukai, tuomet galima duoti atsigert virinto vandenuko tarp maitinimu, kad atlaisvetu viduriukai. Su misineliais as patirties visiskai neturiu, nes visus vaikus maitinau savo pienu.

26. Oct 2015, 14:09

Daiurchy, o koks jusu miestas? na,mums iki londono kelias ne trumpas,tad dar paziuresim,ka anglai pasakys 😀 man 20m

pamliv,bet kartais atrodo,kad tikrai jam kazkas yra,nes toks verkimas(rekimas) buna..bet kai kam nors pasakom,ar paklausiam,visiems tai atrodo normalu ir kad mazi kudikeliai taip turi verkti.. pakeitem misinuka,vaikutis kartais daugiau atpila,kartais isvis neatpila,tai dar paziuresim keleta dienu,kaip viskas klostosi..jeigu negerai,bandysim vel keisti misinuka. tai jeigu maitinam misinuku,butinai reikia duoti kazko atsigert(vandens ar arbatos)? girdejau,kad tik nuo 3 men kazkur galima duoti.. bandysim nusiramint,kartais labai sunku,kai vaikutis verkia ir nezinai to priezasties..

pamliv pamliv 26. Oct 2015, 11:15 ruteliaaaaa

Lietuvoje irgi tas pats 😀 Jeigu kudikis priaugineja svorio, nera jokiu apciuopiamu ar matomu sveikatos bedu, tuomet jie irgi ta pati pasakys. Mano mazyle taip pat buvo labai nerami, istisai verke. Atejus skiepu laikui ja paskiepijo ir sako, jog diena ji gali buti nerami. O viespatie! Kiek dar nerami ji galetu but...😕 Bet didziai mano nuostabai, ji ismiegojo visa diena. Sekancio vizito metu ir vel norejosi paprasyt to stebuklingo skiepo 😃
Jeigu gydytojai neranda jokiu bedu, gal but paprasciausiai jusu leliukas yra verksniukas. Juk visi vaikai skirtingi - vieni valgo ir miega, o kiti nori pasokdint tevelius. Pakeite misinuka stebekit, ar vaikelis nesitustina zaliai, ar nepradejo daugiau atpylinet. Kadangi maitinat misinuku, pasikonsultuokit su gydytoju, ka vaikuciui duot atsigerti tarp maitinimu (vandenukas ar arbateles). Mano seses Lietuvoje savo vaikams duodavo pankoliu arbatos nuo poros savaiciu, tai issipurpsedavo maziukai ir pilvelio diegliu kaip nebuve. Cia UK jos turetu but lietuviskose arba lenkiskose parduotuvese, esu macius.
Kai mazylis ima verkt, nesinervinkit. Kalbinkit ramiu balsu, panesiokit, pasupkit. Kudikiai jaucia musu nerima, todel dar ir tai daznai buna ju verksmo priezastimi

25. Oct 2015, 23:21

aciu,Renata,tikrai labai 😀 tikrai pasidare kazkaip nemalonu,nes mudu su teveliu darom viska,masazuojam mazyli,naudojam lasiukus,pakeitem misinuka i specialu nuo diegliuku..bet atrodo,kad niekas nepadeda.. neimanoma jo nuramint.. rytoj ryte skambinsim i klinika,del susitikimo..bet jau zinom,ka atsakys - it's normal.. jiems viskas normalu,tai ka mums daryt,jeigu net gydytojai nepadeda ir jokiu patarimu neduoda? as nezinau,gal lietuvoj kitaip...

25. Oct 2015, 12:38

Mamytes nepulkite Ruteles , kazkaip is salies kaip paskaitau na net paciai nemalonu diskutuoti , na nenoriu nieko izeisti , bet na mamyte klausia o cia iskart rasoma kaip galima davesti ir tt, na nemanau kad mama rasydama ir rupindamasi daveda vaikeli iki isterijos, na cia tik mano is salies pastebejimas, atsiprasau is anksto kam gal nepatiks. Na ir nematau tame blogo kad triesiog mamyte kuri turi pirma mazyli suklysta su savokomis kaip isterija ar mini drauga o ne vyra, kazkaip abejociau kad ji kudikeliui ar paaugusiam vaikeliui sakis cia draugas o ne tetis 😀Tiesiog manau visos pavartojam rasydamos ar kalbedamos ne tas savokas ir ne taip issireiskiame, juk normalu klysti 😀 😀 dar kart neisizeiskite, nieko blogo prie s nieka neturiu 😀

25. Oct 2015, 12:21 mellisa

Mellisa vandeniu turejau omenyje, kad vaikelis neprivalgydavo o vis alkana budavo, tai nebuvo maistinga nes vaikutis verkdavo kad vis nori valgyti 😀

23. Oct 2015, 09:07

Draugiškas pastebėjimas iš šalies, nes vis minit, kad draugas. Kaimynystėj pora jauni, nesusituokę ir vienas kitą vadina draugu. Dukra 3 m., mano dukros bendraamžė, ir savo tėtį vadinama mamos draugu. Dabar žmonės atsipeikėjo, bet jau vėloka. Nėra pas juos sąvokos tėvai. Jie sugyventiniai, partneriai, pora, šeima galiausiai, bet ne draugai viens kitam. Jų dukra vasarą su mano mergaite bekalbėdama vis sako mamos draugas, tai ir paklausiau mergaitės kas čia toks. Pasirodo kalba apie savo tėtį ir visiškai nesuprato, kai pasakiau kad jis tėtis, o ne draugas.

23. Oct 2015, 08:59

Be to dar teko girdėti, kad mišinukais maitinami verkia daugiau ir labiau, nes krūtis ne tik maisto, bet ir nusiraminimo šaltinis. Nežinau kiek čia tiesos, tik esu pastebėjus iš savo vaikų, jog jei nespėsi laiku paduoti mp, tai ypač nuo kokių 3 mėn.tokį triukšmą pakelia 😀 O draugės vaikas verkia ir po mišinuko, sakiau daugiau glausk prie nuogo kūno, mažiau kvepinkis, kad vaikas justų mamos kvapą, o ne kvepalų ir tai veikia stebuklingai. Tokie mažulyčiai nori kūniškos šilumos ir nesvarbu, kad nežindomi.

23. Oct 2015, 08:45

tikriausiai blogai mudu su draugu supratom sita savoka,tiesiog niekada dar neteko susidurti su tokiu kudikio verkimu apskritai kudikio verkimu.

23. Oct 2015, 08:43

zinoma,kad darom,juk nepaliekam jo vieno verkti.. visada duodam pienelio. o sitame video vaikutis verkia del diegliuku,tai manom mes ir gydytoja sale,kad gali kankinti diegliukai. svoris buvo paauges paskutini karta kai svere,bandysim siandien dar pasvert 😀

23. Oct 2015, 08:40

Tiesa, man rodos mes skirtingai suvokiam sąvokas "isterikavimas", nes čia vaikas tiesiog parodo poreikį valgiui verkimu ir nuo stipraus verkimo nekontroliuojamai juda rankytės, kojytės. Iki metukų vaikai nei isterikuoja, nei ožiuojasi, nei kitaip kenkia ar kažką blogo daro, tik rodo poreikį valgiui, meilei, šilumai, rūpesčiui.

23. Oct 2015, 08:35

Akivizdu, kad vaikas nori valgyti. Kaip su svoriu pas jus reikalai?

23. Oct 2015, 08:25

va,netycia atradau youtubej sita leliuka,tai va,musu panasiai isterikuoja
http://youtu.be/QxJsz6S8OXA

23. Oct 2015, 07:45

baisu ir mum,bet jis vos tik pramerke akeles,iskart i isterija,klykia.. tai ka patartumet daryti?

22. Oct 2015, 23:11

RenataJa, pastebėjimas iš šalies, kad pienukas vandeniu nevirsta, nors pagrindas sudaro vanduo ir netgi didelė dalis, bet ji yra supermaistinga ir būtent tokia, kokios reikia kūdikiui. Kodėl nepavyko žindyti yra kiekvienos mamos asmeninis reikalas 😉

22. Oct 2015, 20:09

dabar naudojam Aptamil first milk,bet nutarem,kad bandysim pakeist i Aptamil comfort(nuo diegliuku padeda)..nors jo labai sunku gauti,reikia iskart urmu pirkti 😃 dabar mes naudojam Infacol,bet jis mums ne kazka padeda..tai isbandysim espumisan,kad jau nusipirkom..jeigu ne,tada Gripe water..bandysim,kol kazkas pades 😀 tikiuosi,kad atpratinsim,nes dabar as naktimis viena bunu,tai tikrai jauciuosi saugiau,kai leliukas miega kartu 😀 tikrai menuo labai sunkus,kol visko ismoksti,prisitaikai prie mazylio ritmo 😀 o kiek jusu maziukui laiko? 😉 beje,aciu uz patarimus,tikrai padeda su kazkuo pakalbet,kas nebando mokint savaip 😃

22. Oct 2015, 16:45

tai gali ir tos pacios imones misinukus naudoti , bet pakeisti drasiai gali, jam jis turbut netinka , o del espumisano mums jis visiskai netiko nezinau kiek esam buteliu isgere, infacol mums geras buvo tiko. Del guldymo i lovyte po to atpratinsi kai patiems bus drasiau , tiesiog jis jaucia siluma del to ir gera , nes mama salia, pakolkas pirmas menuo teveliams visiem buna itin sunkus kai yra dar tik pirmas lialiukas , po to visi priprantam 😉 mes iki dabar vis su kiekvienu kazkokiu nutikimu mokomes , nes pirmas mazylis.

22. Oct 2015, 11:45

radau ir sita Infants friend oral liquid,siuncia is Australijos. bet visur rado,kad galima nuo 1 men tik naudoti? na,mums jau greit menesiukas 😀

22. Oct 2015, 11:40

Melissa,taip,buna,kad uzsiverkia iki pamelynavimo,man tada labai baisu buna.. bet nurimsta,kai vos tik buteliukas atsiduria burnyteje..toks jausmas ,kad mazylis nuolat alkanas,jis daug suvalgo..daugiau nei turetu suvalgyti 3 sav. kudikis :/ na,bandysim kazka nutart su draugu,del misinuko..

Renata,mes irgi naudojam aptanil,bet jausmas,kad leliukas visada alkanas.. tai manot,kad reiketu pakeisti i visai kita misinuka,ne is aptamil serijos? mes sita misinuka naudojam nuo gimimo,jau 3 sav,tai dar galime keisti? tai mano mazylis nori buti ant ranku,nori tos silumos..miegam kartu,man gera ir jis saldziai miega..bet kai tik paguldom i jo lovyte,prasideda zirzimas,paskui verkimas.. na,mazylis neklykia istisai visa diena,dazniausiai,kai yra alkanas,tai kaip minejau,buna,kad beveik melynas tampa ☹ aciu jums,mes naudojam Infacol,cia gal siek tiek panasu.. dar uzsisakem espumisan l,mazyliams 😀 man jusu nuorodos neatidare,tad paziurejau googlej gripe water,tikrai cia galima isigyti. kaip matau,cia nuo diegliuku,ir oro,patekusio mazyliui bevalgant 😀

21. Oct 2015, 23:58

Sveika Ruteliaaa, musu mazyles pirma menesi panasi situacija buvo , atmaitinau menesi pati , bet po to maitinti pati negalejau nes ir nervavausi ir ji pas mus jautri buvo,ka tik nesuvalgydauvau jai pilvuka skaudedavo, tada valgiau tik virta vistiena ir koses, pienas vanduo pasidare todel oi oi oi kiek praejom , kaip prisimenu tai teko labai isvargti,bet konsultavomes su daktarais ir mums pasake kad misinuka galima keisti kas 7 dienas jeigu netinka, mes naudojome aptamili netiko visiskai ,po to pasirinkom NAN HA ir iskart viskas gerai pasidare vaikelis ramus 😀 o kas liecia vaikelio nesiojima , supima ir tt.. mes viska praejome, pirma menesi net miegojome kartu musu lovoje ir uzmigvanome tik ant manu ranku supama, bet su laiku tas praejo nuo 3 men mes miegojome jau savo loveleje, o dabar dar buna nakti keliames bet su laiku tas mazeja 😀 o ir vaikelio klykimas parodo kad tikrai kazkas negerai, vat nezinau ar UK yra tokie vaistukai "INFANT'S FRIEND oral liouid" jie labai geri , bet man jos siunte is Australijos,zinau kad yra GRIPE WATER nepamenu nuo kiek laiko galima naudoti bet jie mums irgi padedavo. Prisegu nuoroda kaip atrodo :http://www.tesco.com/groceries/product/details/?id=255299065

21. Oct 2015, 23:42

Lietuvoje nežinau ar mamos daug tariasi su medikais dėl mišinukų keitimo. Aš nesitarčiau. Galima pasiskaityti ir nuspręsti kurį duoti. Tikrai yra ženklas, jog kažkas ne taip, jei vaikutis rėkia iki pamėlynavimo. Dėl šalutinio poveikio nežinau. Vis dėlto mišinukas yra maisto pakaitalas. Bent jau draugė išbandė jų daug per kelis mėn.

21. Oct 2015, 21:03

bet ar galima savo nuoziura taip imti ir pakeisti? ar galimas tuomet koks salutinis poveikis?

21. Oct 2015, 08:52

as taip pat daznai pagalvoju,kad reikejo kantrybes ir truputi pasukankint,kol mazylis butu ismokes ir pradejes valgyti MP..na,bet jau yra kaip yra 😀 telieka atrasti tinkama misinuka..tik,kad gydytojai saukia,jog nekeistume..galbut reiketu pasikonsultuot su kitu gydytoju 😀 nes vakar ilgai narsiau internete,kokie yra pozymiai,kai netinka misinukas,tai tikrai nemazai ju atitinkame.. ☹ o ir gaila mazylio,kai sitaip isterikuoja.. nors vakar draugei sitokia isterija pasirode normali.. bet nemanau,kad beveik pamelynaves leliukas is rekimo,gali atrodyti normaliai.. anglams viskas normalu :/

1 2