Jusu nuomone del vaikstyniu

26. Nov, 03:57 Lukunia9 Lukunia9

Sveikos Mamytes, papasakokit ka galvojat apie vaistynes? ar naudojat,ar ne? ir kodel?

14. Dec 2015, 11:52

Pinigų skolinimosi
A reikia trumpalaikio ekonominės pagalbos ar finansinės padėties, bankų ir finansinių institucijų asmuo vis dar laukia pakankamai kredito ar kitas paskolą per trumpą laiką 48 valandų adresą:. josiane.gourdin82@orange.fr
novaki.finance@gmail.com

liuks liuks 26. Aug 2014, 22:40

Proto ribose naudot tikrai galima ir tikrai nepakenks😀Du vaikus uzauginau ir abu turejo vaikstyne,nei jie pas mane sleivakojai,nei ismoke vaiksciot I sienas trankes ar dar ka dare,o ir vaiksciot pradejo savu laiku savo vietoj😀Siaip siais "naujais auginimo laikais" viskas kenkia vienaip ar kitaip,maistas ir tas nesveikas,o kur dar zaislai ir t.t.

26. Aug 2014, 19:20

as manau, kad vaikstyne tevu patogumui, bet ne vaikui...tikiu, kad jos nesveika, as uz tai kad daugiau laiko skirt ir mokint patiems be vaikstynes😀

11. Dec 2013, 17:44 Ponia

Geras pastebėjimas 😀 Pritariu 😀

11. Dec 2013, 17:33

as pries vaikstynes...jokios naudos is jos 🤓| jau geriau be vaikstynes vaikui skirti daugiau laiko...manksta kokia su vaiku padaryti i lauka iseita pasivaikscioti...jei yra galimybe i baseina leisti...Dabar dauguma mamu ta vaikstyne naudoja savo patogumui 😀 bet mano akim ziurint ji nesaugi...Drauges mazyle isvirto is tos vaikstynes uzsikabinusi uz duru slenkscio.O ir siaip vaiko vaiksciojimui ji naudos neturi..Juk vaikstyneje vaikas sedi o nuo kada sedint yra vaikstoma? 😃

11. Dec 2013, 16:09

Taip, tačiau jei mama nemato kaip žaloja savo vaiką, tai tokia ir mama.

Lukunia9 Lukunia9 11. Dec 2013, 15:46

Nu del atiminejimo tj per ziauru.nes kokia bebutu mama, ji vaikui reikalinga labiausiai.. o seip tj nezinau gal silpnos kojytes buvo

11. Dec 2013, 15:33 Lukunia9

Bet tai kiek vaiką reikia laikyti toj vaikštynėj, jei net kojos lieka kreivos? Atimt vaikus iš tokių nesveikų tėvų.

Lukunia9 Lukunia9 11. Dec 2013, 15:29 mellisa

Na taip.bet ten akivaizdziai buvo nuo vaikstyniu

11. Dec 2013, 15:25 Lukunia9

Klubai gali būti "sužaloti" ne vien vaikštynėse, bet ir įvairios traumos, o kas liečia gimdymus, tai medikai mato, jei moteris negali išgimdyti, tai daro cp. Kojos gali būti kreivos ir dėl papildų trūkumo, rachito.

Lukunia9 Lukunia9 11. Dec 2013, 15:18 mellisa

Na taip ir berniukam ir mergaitem. Bet gimdyt mergaitem ateity tj butinai i tai reiktu atsizvelgti.dar pas pazystama mergaitei kojos susikreivino , ilgai atstatinejo..masazus dare

11. Dec 2013, 15:10

Jokio skirtumo lytis ir gimdyt tai neturi įtakos 😃 Na nebent vaiką ten laiko kiaurą parą kokią pusę metų 😃 Netgi pas berniukus klubai siauresni, tai jiems žala gali būti didesnė. Bet čia irgi būna įvairiai.

Lukunia9 Lukunia9 11. Dec 2013, 15:04

O det tu klubų. Tai girdejau įpatingai mergaitems kenkia.po to net sunku gimdyti buna..

11. Dec 2013, 14:32 jurgitukas02

Aš esu tai mačiusi, nes vaikai vos atsistoję įsivaizduoja, kad kaip vaikštynėj bėga ir trenkiasi į sieną - su vaikštyne vaizdas kitas, nes jų kūno dalys nepasiekai tvirto pagrindo - sienos. Aš dirbu su vaikais, tokių atvejų buvo pora. Vaikščiojimas ant pirštų galų gali būti taip pat nuo vaikštynių, ypač, jei netinkamai parinktas vaikštynės aukštis. Ne vieną tokį vaiką teko vežti pas chirurgus, ortopedus, deja, ir medikai kalba ne kaip apie vaikštynių žalą klubams, kojytėms. Be vaikštynės vaikas gali vaikščioti ant pirštų galų taip pat, bet labai trumpą laiką - 1-2 sav., bet ne 3-4 mėn. Ant pirštų galų gali vaikščioti nebūtinai dėl vaikštynės, tačiau tikimybė didelė.

11. Dec 2013, 12:46 Zylutee

dar nesu girdejus tokio dalyko, kad vaikai nuo vaikstyniu, pradeje vaikscioti, gali begti ir trenktis i siena...nezinau kokie vaikai pas jus, bet as tokiu nesu macius, cia jau turetu buti kazkas neaiskaus...o del vaiksciojimo ant pirstu galu tikrai nemanau, kad nuo vaikstyniu...esu maciusi kelis tokius vaikus, taciau jie visi nebuvo mate vaikjstynes...

Lukunia9 Lukunia9 11. Dec 2013, 12:32 jurgitukas02

As irgi anksti suneli pasodinau.bet kai izgirdau daug blogu atsiliepimu, net nezinau.nors man pasirode , kad ten puiku jam ir nk blogo

11. Dec 2013, 12:30

mano pirma dukra vaikstyneje sedejo jau nuo 6 men ir labai ten jai patikdavo ir vaikscioti pradejo nuo 10 men 3 sav ir viskas labai ciki 😀 antra dukryte taip pat sodinu nuo 6 men, jai jau 7 men ir laksto jau po visa buta su vaikstyne 😀 tikrai nemanau, kad cia gali buti kazkas blogai, o straipsniu juk visur ir visokiu yra...manau cia kaip kas nori savo leliuka, taip ir augina 😀 as visiskai uz vaikstynes, beje turime tokia pacia kaip cia paveiksliukyje, tik ružava 😀

Lukunia9 Lukunia9 27. Nov 2013, 08:36 mellisa

taip,sedi tvirtai

26. Nov 2013, 23:14

Mes turim vaikstyne. Dukryte puikiai sedi,bet vaikstyne kol kas naudojam ne pagal paskirti. Mano mazei 6men ir jei man reikia,kad pabutu viena kol nueisiu iki virtuves ar iki toleto as ja pasodinu i vaikstyne ir ji zaidzia viena. Sodinu i vaikstyne,kur ji ir sedi. Ta prasme mes vaikstynes nepakelem,tai ji nestovi joje. Bando kartais pastoveti pati,bet dazniausiai stovi prilaikoma manes,o ne vaikstynej.

26. Nov 2013, 23:05 Lukunia9

O sėdi jau tvirtai?

Lukunia9 Lukunia9 26. Nov 2013, 22:25 mellisa

Beveik 8men

26. Nov 2013, 18:29 Lukunia9

Kiek laiko tavo vaikiukui?

26. Nov 2013, 18:25

uzauginau visus tris vaikus be vaikstyniu ,atejas laikas ir patys pradejo vaikscioti ,sutinku su zylutee savisaugos instiktas geriau formuojasi kai mokosi vaikscioti be vaikstyniu ir zinau ne viena mamyte kuri naudojo vaikstines savo vaikam poto vaikas ilga laika vaikstinejo ant pirstu galiuku ,nes vaikstinej vaikas atsispirineja o ne pilna pedute stato ,gal tai sutapimas toks ,bet kai mano vaikai negave vaikstyniu ne vienas ir nevaiksciojo ant pirstu galiuku,beto kiek esu girdejusi ir daktarai tam nepritaria ,negerai paciam stuburui ir kojytems.Tad mano manimu nereikia,tegu mazylis mokosi judeti pats,nores ropot,ropos,nores sedeti ar guleti ar atsistoti pats stengsis ta padaryti.Tikrai nepriklauso nuo vaikstynes kada vaikas prades vaikscioti ir kaip😉

26. Nov 2013, 18:17

bet palausk kol prades vaiksciot be vaikstynes.tada gali eiti ant pirstu galiuku.arba eiti gerai o begti ant pirstuku.arba viskas bus gerai.

Lukunia9 Lukunia9 26. Nov 2013, 18:09

Nu vat mes vaikstom ir nieko blogo nepastebejau,bet pastaruoju metu labai daug girdziu kad vaikstynes labai blogai. Tai sunerimau 😕

26. Nov 2013, 17:47

tiktai pries

26. Nov 2013, 16:40

Sveika, nenaudojom, o ir gyd. buvo visiškai prieš. Kiek teko domėtis, tai bereikalingas daiktas, trukdantis raidai. Iš pažįstamų mamų, kurios naudojo, kai kurių vaikai pradėjo vėliau vaikščioti, vaikščiojo ant pirštų galų, kitos, sakė, nieko nepastebėjo.