Išsigando ir bijo maudynių

19. Feb, 11:40

anksciau vaikas mego maudytis, jam patiko pliuskentis, zaisti su zaislais. taciau viena karta ji maude tetis, kadangi as sirgau tai negalejau maudyti. jam sakiau kad nenaudoti duso, nes jis bijo jo, graziai apiprausti, kol as isgirdau baisu klykima, jis tiesiog vonioj reke. neleido galvytes plauti, neleido nei kuno nuprausti. vyras galva dusu plove, o maziukui per akis ausis bego vanduo. neleido nei man prisiliesti, nei man jo nuprausti. dar einam i vonia, jei reikia plauti siknute jis rekia, po to karto dar nemaudytas, bet klausi ar nori, jis iskart rekia. norejau paklausti, kaip ji man vel graziai pripratinti prie vandens, ar jums buvo taip ir ka jus mamytes daret, kad jusu mazieji vel noriai maudytusi? aciurn

13. Oct 2014, 23:18

Labas vakaras,

Mano pasiūlymas būtų kai maudysitės pati vonioje pasikvieskit vaiką drauge. Prisipilkit putų, išpradžių vonioje galit būti tik Jūs ojis tegul pastovi šalia, vėliau pasiūlykit prisijungt, taip po truputėlį atgausit atgal pasitikėjimą 😀

Jaukaus vakaro
Vika

21. Feb 2011, 21:15

gal reiks pabandyt taip isplaut galvyte, gal leisis. bet is pirmo karto turbut dar nelabai

21. Feb 2011, 18:22

mano dukryte tai taip bijodavo plauti uzdengus akytes,matyt jai buvo baisu,kad nieko nemato 😀

21. Feb 2011, 17:14

man sake plauti stovinciam, jis uzsidengia su ranksluostuku akytes ir stovi nuleides galvyte zemyn, vanduo bega nuo virsugalvio zemyn. vanduo per akytes bega, bet tam turim ranksluostuka, nespeja jis persigerti ir akytes sausos lieka ir vaikui gerui

20. Feb 2011, 20:39

as tai atlosiu atgal galvyte,nes palenkus,kaip tik per akytes begs vandenukas...

20. Feb 2011, 16:54

gerai reiks pabandyt taip padaryt. o kaip juditaa galvyte plaut, ta prasme kad vaika gulsciai laikai ir zemyn palenki galvute, kad ant akuciu nebegtu vandenukas. taip

20. Feb 2011, 15:50

arnuti isbandyk musu pasiulytus budus...matysi ar pades😉

20. Feb 2011, 15:19

mano sunus 2,5men, o nuo 2 m. pradejo bijoti maudytis, db patinka, nori zaisti vonioje. bet sugalvojo, kad vonioje gyvena vcarle, todel maudynes vel trumpos, tik tiek kiek reikia nusiprausti

20. Feb 2011, 15:13

mano sunus ne maziukas, jam 2.1men. anksciau ir su zaislais zaide ir mego pliuskentis, tik pasakai kad maudytis tai tik ir lekia i vonia. galvyte ir anksciau ne labai leido praust, bet apiprausdavau, truputi verkdavo bet ne taip kaip paskutini kart

20. Feb 2011, 14:51

mes maudydavomes gerai, kol viena diena sugalvojo, kad bijo, prasidejo asaros ir nenoras praustis, jau nekalbant apie galvytes plovima, bijojo ir duso. tada pradejau jo neversti maudytis, tik su slapia ranka nusluostydavau, o galvytes neploviau po dvi tris savaites, kad truputi uzsimirstu. kirpeja pamoke, kad galvyte plauti nuleidus zemyn ir uzdeti ranksluostuka ant akyciu. zinot, padejo, prasydavo, kad tetis palaikytu, taip visa su muilu nuprausdavau, galvyte isplaudavau, jam neziurit. po keliu menesiu vel atsirado noras maudytis ir plauti galvyte. pats praso, kad ipilciau putu i vonia ir reciau bereikia ranksluostuko

20. Feb 2011, 13:05

sveika.bent as manau jok pati ilipk i vonia ir pliuskenkis.vaikas tegul ziuri is sono,nekalbink jok jis liptu.manau pats paprasys.juk matydamas,kaip tau smagu,nores ir pats😀o iki tol kol vel nores maudytis,gali apiprasuti tik skudureliu slapiu😉 maniske l bijojo nuo gimimo maudyniu,dabar jau nebe.tiesiog pratinau po l biskuti...

19. Feb 2011, 20:38

Mano dukryte taip pat bijo duso,taip pat bijo plauti plaukucius. I vonia ji ilipti nebijo,pries tai as jai pasakau,kad pasirinktu su kokiais zaisliukais ji nori maudytis kartu. Ir laiminga tada pliuskenasi. Skubet galvytes plaut nereikia,nes,dazniausiai po jos plovimo,vaikiukas,gal ir verkdamas jau,nori is vonios islipti.Tai si "malonuma" paliekame pabaigai,kada dukryte jau buna isprausta. Daug kartu buvo,kad galvyte ploveme tiesiog mazais puodeliais,atsargiai,kad neuzbegtu vanduo ant akyciu.Dabar dazniausiai as laikau dukryte su atlosta galvyte pusiau gulom vonioje,o tetis atsargiai pila vandeni.Zinoma,mano dukryte bijo,bet as visaip ja raminu ir drasinu,veliau pagiriu,kokia ji saunuole buvo 😀 Sekmes,iveikiant baimes! 😀

19. Feb 2011, 11:40

anksciau vaikas mego maudytis, jam patiko pliuskentis, zaisti su zaislais. taciau viena karta ji maude tetis, kadangi as sirgau tai negalejau maudyti. jam sakiau kad nenaudoti duso, nes jis bijo jo, graziai apiprausti, kol as isgirdau baisu klykima, jis tiesiog vonioj reke. neleido galvytes plauti, neleido nei kuno nuprausti. vyras galva dusu plove, o maziukui per akis ausis bego vanduo. neleido nei man prisiliesti, nei man jo nuprausti. dar einam i vonia, jei reikia plauti siknute jis rekia, po to karto dar nemaudytas, bet klausi ar nori, jis iskart rekia. norejau paklausti, kaip ji man vel graziai pripratinti prie vandens, ar jums buvo taip ir ka jus mamytes daret, kad jusu mazieji vel noriai maudytusi? aciurn