Išmatose - kraujo gleivės

19. Oct, 12:34

sveikos mamytes nebezinau ka daryti jau antras menuo kaip mano mergytes ismatose pasirodo kraujo ,buvom pas gastroenerologus .liepe gerti bifolak bakterijas geraiam kaip ir buna geriau ir vel pasirodo kraujas , uzdraude pieno produktus ir saldumynus turetu juk visai susitvarkyti ,bet taip dar nera,gal ka galite patarti?mano panelei trecias menuo

09. Nov 2009, 19:04

jei kraujas sviesu, gali buti kad tustinantis ir besistanginant itruko isange. tai nepavojinga. mam turetu stengtis kad kudikis reguriariaii tustintusi ir ismatos butu minkstesnes. pagelbeti gali homeopatines zvakutes su ramunelemis, pvz. "vibrukol".
tamsus kraujas bei kraujingos "gysleles" ismatose yra ligos signalas, apie kuri butina informuoti gydytoja. tai gali buti zarnyno uzdegimas, alergija.

pavelavau, bet gal kazkam gali prireikt 😉

21. Oct 2009, 15:03

jei esi is miestelio vesk i didmiesti ten geriau istirs, jei nepraeina vadinasi yra bedele. Neissigask tik apsidrausk save ir mazyle, juk paciai bus ramiau kai apziures daugiau daktaru.

19. Oct 2009, 20:24

gal megink dar kur nors kreiptis kitur...

19. Oct 2009, 19:39

nu ir as zinau,kad tai gali buti su zarnynu kaskas,arba alergija...na,bet jaigu gydotes tai gal praeis viskas greitu laiku...

19. Oct 2009, 12:34

sveikos mamytes nebezinau ka daryti jau antras menuo kaip mano mergytes ismatose pasirodo kraujo ,buvom pas gastroenerologus .liepe gerti bifolak bakterijas geraiam kaip ir buna geriau ir vel pasirodo kraujas , uzdraude pieno produktus ir saldumynus turetu juk visai susitvarkyti ,bet taip dar nera,gal ka galite patarti?mano panelei trecias menuo